Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
В мене NFC на чорній відвалилося десь через два роки, замінив безкоштовно.
На білій здохло приблизно через рік-півтори.
Тут заміна платна, рік тому було 50 грн з доставкою НП.
Оскільки вона в мене прив'язана в Google та Apple Pay, міняти не став.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
В мене NFC на чорній відвалилося десь через два роки, замінив безкоштовно.
На білій здохло приблизно через рік-півтори.
Тут заміна платна, рік тому було 50 грн з доставкою НП.
Оскільки вона в мене прив'язана в Google та Apple Pay, міняти не став.
Я думав, що я такий "везучий", двічі картки моно використовувалися охайно, а nfc відвалювався через роки півтора. Хоча на старому Приваті шарашить нормально.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Lawyer, У мене таке було з карткою яка стояла на комп'ютерній колонці, не знаю чи це пов'язано. Зараз користуюсь гугл пеєм тому не знаю чи робить ще пейпас на картках.
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Вы разве не видите какое качество пластика в моно, сравните их с другими картами банков, экономия у них, у меня давно перестал работать пей пасс , я тягал ещё пару месяцев магнитную ленту, потом лента отклеилась, в итоге в августе поменял бесплатно на новую до 2029 года и добавил аппл валет , а карта дома , в кошельке только ношу крепкую карту другого банка
 
Останнє редагування:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
m.ksy, тут діло в іншому. Якщо телефон рутований і ви ставите сміття то воно отримає доступ до всього :) а потім будуть пости що карточка ніде не світилась проте гроші вкрали - ЯК?!111
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
m.ksy, тут діло в іншому. Якщо телефон рутований і ви ставите сміття то воно отримає доступ до всього :) а потім будуть пости що карточка ніде не світилась проте гроші вкрали - ЯК?!111
Прям так просто? Як же ж люди віндою користуються, де адмін права за замовчуванням надаються користувачу?
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
ви ставите сміття то воно отримає доступ до всього
Буду вдячний за посилання на приклад додатку-"лайна", яке колись комусь реально викрало гроші з картки під рутом?

Бо без оприлюднених доказів це виглядає як різновид міської легенди про те, що зловмисники за допомогою шайтан-коробочки можуть зчитати картку жертви з безконтактною оплатою прямо з кишені її штанів! )))
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
nataba, Та я розумію що всі хто рутують - експерти, особливо ті хто не знають англійської, йдуть на різні форуми, качають якісь APK від ноунейма і ставлять собі на рутований телефон. Я потім ще модняві теми собі качають, шрифти сміттєві і так далі це все звісно безпечно аж капець.
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
за допомогою шайтан-коробочки можуть зчитати картку жертви з безконтактною оплатою прямо з кишені її штанів
В інсті є багато відосів, переважно араби, де шайтан коробочку (термінал) притискають до кишені другана і його картою безконтактно оплачують. Термінал зі смартфона зараз цілком легально можна зробити в багатьох банках. Інше питання, що таку транзакцію легко скасувати.

Дані з чипу карти (чи, наприклад, біо-заграну) можна зчитати любим смартфоном із NFC програмкою Credit Card Reader. На рутованому смарті вона має трошка більше можливостей, ніякого криміналу, але як Proof-Of-Concept цілком підходить.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
качають якісь APK від ноунейма
Я вас просив надати посилання на хоч один задокументований випадок крадіжки грошей з карти за допомогою сміттєвої апк на рутованому смартфоні, а не загальні розмірковування що так воно і є!

Хочу почитати опис грамотного спеца яким чином це робиться.
 

nataba

Заблокирован
Реєстрація
02.10.19
Місто
Львів
посилання в гуглі.
Так а де там про крадіжку грошей?

Infected кожен другий китайфон безі всякого руту!

А рут, доречі, вельми помічний вичистити ту заводську інфікованість.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
nataba, а, то їх просто так інфікують, щоб не заробляти гроші, чисто для прикола, ясно!
 
Зверху