Netflix

Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Коротше, вирішила не заморочуватися, бо ще найшла 2х друзів, що теж хочуть підписку, то вирішили взяти преміум на 3х. Але дещо нерозумію- в поточній підписці відображаються всі підключениі девайси (андроїд приставка до НЕсмарт тв, мобільний), а в моєї подруги, де аккаунт теж преімум, відображаться лише смарт тв, ipad. Хоча, є налаштоване на мобільному і на ноуті також.
Чи може це бути викликано тим, що при реєстрації воно питає- на яких пристроях ви будете дивитися, то якщо вибрати лише тв приміром, але потім дивится і на інших, то воно їх не рахуватиме?
Якщо так, то чи можна ці налаштуванні змінити?

Офтоп. Чи хтось користується стрімінгом Disney, Star+?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Офтоп. Чи хтось користується стрімінгом Disney, Star+?
Нащо ним користуватися, коли він в Україні офіційно недоступний? А платити грощі щоб потім ще й дрочитись з VPN то якийсь особливий вид мазохізму
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
nickprosto, наші картки турецький акаунт приймає для оплати?
на сколько знаю, с полгода назад, не хотел принимать (апрель май этого года).
Возможно тогда были какие-то ограничения банка. До войны, читал, что проходили.
Сейчас можно купить турецкие подарочные карты netflix используя наши карты, ну а потом вводить их коды и таким образом оплачивать подписку.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Ну, я брала більше для того, щоб дивитись на англійській. КОлись була хоітла глянути серіал, а він був без нашої озвучки, та ще 2\3 еспанською :ROFLMAO: . Довелося дивитися, ще з англ субтитрами. Звичайно більше ніж одну серію було важко дивитись.
А взагалі на сайті Нетфліксу є опція долучитись до озвучки чи субтитрування, але мабуть в Україні ще до цього не дойшли.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Netflix возвращает деньги рекламодателям — стримингу не удалось достичь обещанных просмотров в базовом тарифе с рекламой за $6,99/месяц​

 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
камради підкажіть де найдешевше взяти підписку на Netflix ,дружина вже моск висушила ,а я з ним взагалі не знайомий ...
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Взагалі найдешевше в Індії, здається щось 2 доляри, потім в Туреччині. І хтось заморорочується включаючи ВПН в день плати і купуючи gift сертифікати на розетці в лірах.
В Україні преміум аккаунт (4 одночасні пристрої+ HD 4k ) коштує 9.99$. Я розділила з 4ма друзями. Встановлювати можете на скількох хочете пристроях, але одночасно можна дивитися лише на 4х. 1671875370684.png
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
chelavek, Я тут недавно заказывал Ютуб премиум. Месяц тому. Можно в гугл забить. Там вроде есть и нетфликс. Но нужно читать условия. Пока нравится. Быстро отвечают. И хорошее цены. Но может есть и дешевле. Без понятия.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
chelavek, Я тут недавно заказывал Ютуб премиум. Месяц тому. Можно в гугл забить. Там вроде есть и нетфликс. Но нужно читать условия. Пока нравится. Быстро отвечают. И хорошее цены. Но может есть и дешевле. Без понятия.
Ну там просить ввести apple ID. То виходить для Андроїд користувачів не працює?
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Selianka, Честно. Без понятия. Я не пользовался. Там внизу есть поддержка. Они скажут всё.
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-12-24-12-00-59-788_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-24-12-00-59-788_com.android.chrome.jpg
    218.2 КБ · Перегляди: 18
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Я от щойно спробувала для Ютуб преміум. Так воно мені пише, що вам прийшло запрошення приєднатись до сімейної групи Плей.
Це просто вам роздають запрошення в групові профілі. Якщо вам нема з ким об'єднатись, то може бути якщо ви готові платити більше. Для мене воно не вигдіно.
Я за 150грн в звичному режимі маю в сімейному аккаунті 6 імейлів (адмін+5 запрошених). Себто за 25грн з людини. Тут ви платитие 80грн.
Те саме з Нетфліксом... звичний режим Преміум 400грн (за 4 пристрої), тут ви платите 200 грн з одного.
1671876834814.png
 
Останнє редагування:

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Selianka, Я говорю. Без понятия. У меня Ютуб премиум. У меня на телефоне. И на двух телевизорах. Возможно всё. Пока устраивает. Чем платить за 100 грн. Я плачу 50 грн. Пока так. 🤪
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-12-24-12-18-42-295_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-12-24-12-18-42-295_com.google.android.youtube.jpg
    383.7 КБ · Перегляди: 28
  • Screenshot_2022-12-24-12-25-44-121_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-24-12-25-44-121_com.android.chrome.jpg
    40.3 КБ · Перегляди: 28
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Selianka, Я говорю. Без понятия. У меня Ютуб премиум. У меня на телефоне. И на двух телевизорах. Возможно всё. Пока устраивает. Чем платить за 100 грн. Я плачу 50 грн. Пока так. 🤪
Все вірно, бо там всюди ваш імейл. А от сімейна підписка це різні імейли\різні профілі. Розумієте в чому різниця? Тобто в мене не вилазять в рекомендаціях мульти племінниці, чи якась автомобільна фігня брата. Те саме із музичним плейлистом. В мене там лише те, що лайкала я.
До того ж ви не знаєте, хто є адміністратором групи і яку інформацію він має з ваших підписок.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
Подскажите плиз в чем может быть проблема, есть логин и пароль от шарового акка премиального Нетфликса, через браузер на компе или через приложение на телефоне могу зайти в акк, а вот зайти с компа через приложение из мс апп стора не дает, пишет неправильный логин или пароль. Локализация акка не украинская, в акк захожу с украинским айпи. Есть какие-то ограничения в самом Нетфликсе в такой ситуации?
 
Реєстрація
03.12.18
Місто
Киев
Подскажите плиз в чем может быть проблема, есть логин и пароль от шарового акка премиального Нетфликса, через браузер на компе или через приложение на телефоне могу зайти в акк, а вот зайти с компа через приложение из мс апп стора не дает, пишет неправильный логин или пароль. Локализация акка не украинская, в акк захожу с украинским айпи. Есть какие-то ограничения в самом Нетфликсе в такой ситуации?
Нетфлікс може блокувати по ір, спробуй ВПН Windscribe, з нього у мене працює і Нетфлікс (різні фільми, які заблокова ні чи недоступні в певних країнах), і Disney+
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Netflix змусить користувачів регулярно заходити з домашнього Wi-Fi

Стримінговий сервіс Netflix тепер вимагає користувачів раз на місяць підключатися до Wi-Fi вдома, відкривати додаток або сайт і щось переглядати. Так компанія бореться із недобросовісними клієнтами, які дають свої паролі іншим, щоб зекономити, пише The Streamable.
  • Облікові записи Netflix все ще доступні для спільного використання, але лише в межах однієї родини.
  • Netflix запропонує користувачам, які спробують увійти у ваш обліковий запис з іншого місця, зареєструвати власний обліковий запис і заблокувати їм доступ, доки вони цього не зроблять.
  • Однак Netflix не почне автоматично стягувати плату з власників облікових записів, чия інформація використовується поза їхніми домівками.
  • Користувачі, які хочуть використовувати Netflix на готельному телевізорі, корпоративному ноутбуці тощо, можуть запросити тимчасовий код під час входу. Це надасть їм доступ до свого облікового запису протягом семи днів поспіль.
  • Netflix використовує IP-адреси, ідентифікатори пристроїв і активність облікового запису, щоб визначити, чи пристрій, на якому ви ввійшли у свій обліковий запис, підключено до вашого основного місцеперебування.

 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Чи не простіше ввести ліміт на кількість підключених пристроїв?
 
Зверху