Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

Sem

Реєстрація
06.07.14
Місто
Тернопіль
Телефон
Apple iPhone 11
OLX доставка діє вартістю тільки до 25 тис грн ?
Post automatically merged:

уже нагуглив, можливо комусь буде корисною інформація.

Обмеження по вартості товару​

Товар має бути вартістю від 30 до ...

  • 29 000 грн при відправці з «Нова Пошта»,
  • 25 000 грн для Укрпошта,
  • 15 000 для Meest Express.
 
  • Like
Реакції: drmz

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
ОЛХ-доставка Укрпоштою безкоштовна для всіх? (Покупець і продавець).
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Кочевник, Да. Но есть нюансы. Как продавец при отказе покупателя от товара, я заплатила на почте 6 грн., чтобы забрать возврат. Как покупатель, я плачу комиссию олх (условно считаю ее небольшой суммой за доставку).
 
  • Like
Реакції: drmz

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Как продавец при отказе покупателя от товара, я заплатила на почте 6 грн.
якийсь розвод від УП. я забирав - нічого не платив
Post automatically merged:

1% + 10грн, якщо нічого не змінилось
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
21.11.08
Місто
Косів
Телефон
iPhone X
У кого то было такое, деньги за товар проданный дня 4 назад на олх вернули новой почте. Карта БВР. Статус повернення.
 
Реєстрація
21.11.08
Місто
Косів
Телефон
iPhone X
maodze, кто вернул? Карту в овер загнали?
С кредитного лимита отминусовали.
Человек заказывал НП писляоплата. То есть на карту ему ничего не вернули.
Код авторизации, все совпадает. Просто возврат денег новой почте.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
У кого то было такое, деньги за товар проданный дня 4 назад на олх вернули новой почте. Карта БВР. Статус повернення.
В мене таке є. 01.08.2022 надійшли кошти на бвр, продав олх доставкою нп. Вчора прийшло повідомлення повернення на новапей. Відписав на олх цю ситуацію, поки що відповіді не було, чекаю.
 
Реєстрація
21.11.08
Місто
Косів
Телефон
iPhone X
У кого то было такое, деньги за товар проданный дня 4 назад на олх вернули новой почте. Карта БВР. Статус повернення.
В мене таке є. 01.08.2022 надійшли кошти на бвр, продав олх доставкою нп. Вчора прийшло повідомлення повернення на новапей. Відписав на олх цю ситуацію, поки що відповіді не було, чекаю.
БВР в своем репертуаре, написали в чате Будь ласка, зверніться до торговця для уточнення цього питання.
Причем тут новапей) они деньги прислали, вы им вернули....
В итоге написали передадут дело специалистам, дали номер и сказали ждать 2 рабочих дня....
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
БВР в своем репертуаре, написали в чате Будь ласка, зверніться до торговця для уточнення цього питання.
На це я і очікував. Тепер думаю, на яку картку краще олх доставку перевести, на приват чи моно?

дали номер и сказали ждать 2 рабочих дня...
Можна цей номер сюди, або в лічку?
У вас не з Чернігова покупець? Вона якось дуже нестандартно спілкувалась, я навіть вирішив що діла не буде, але замовила десь у першій годині ночі олх доставку. Зараз я думаю, це якійсь новий розвод?
Ще у повідомленнях у покупця спитав чому повернули гроші, але вона не відповіла ще вчора, хоч прочитала.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Ще у повідомленнях у покупця спитав чому повернули гроші, але вона не відповіла ще вчора, хоч прочитала.
Щось дороге? Чому їй відповідати, якщо людина так собі чи жулік. то сидить радіє.
А покупка стандартна була? В олх нічого дивного не було?
 
Реєстрація
21.11.08
Місто
Косів
Телефон
iPhone X
Можна цей номер сюди, або в лічку?
У вас не з Чернігова покупець?
№ звернення, что он вам может дать...напишите им в чат тоже номер дадут
Покупатель с Одессы.
Post automatically merged:

на яку картку краще олх доставку перевести, на приват чи моно?
Ни приват ни моно никаких проблем.
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
Ще у повідомленнях у покупця спитав чому повернули гроші, але вона не відповіла ще вчора, хоч прочитала.
Щось дороге? Чому їй відповідати, якщо людина так собі чи жулік. то сидить радіє.
А покупка стандартна була? В олх нічого дивного не було?
Ні, 7$. Дивне те, що спілкування було таке, цитую
- "Здоровья желаю!Готова приобрести.Как подтвердить сделку?"
- я відповів цитатою з тексту об'яви
"Здорово!мне нужно ещё немного времени,дождитесь меня .За ранее Благо Дарю."

А потім через пару днів вночі замовлення.
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
напишите им в чат тоже номер дадут
Зробив, нічого, крім цього
Цей переказ Вам надійшов з платіжної системи Нова Пей яка використовує для розрахунків та переказів компанія Нова Пошта. Після того як цей переказ був зарахований на карту, платіжна система Нова Пей відкликала цей переказ та він повернувся у платіжну систему Нова Пей. Щоб вирішити питання та повернути ці кошти які Вам були нараховані, потрібно звернутись до відділення Нової Пошти для вирішення цього питання, тому-що кошти саме відкликала платіжна система Нова Пей якою користується компанія Нова Пошта.
 
Зверху