Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
mrfrimen, пайонір він такий, зато не репорить в податкову, видає карточку тому для тих хто не платить податки все одно буде ок.
Post automatically merged:

Там крім цього ще 1% за вхідні ACH додали, що взагалі бред, зараз використання пайоніра це 3% комісій чисто за транзитний рахунок - нонсенс, якщо ще є картка то і по картці окрема комісія.
 
  • Like
Реакції: Set
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
mrfrimen, пайонір він такий, зато не репорить в податкову, видає карточку тому для тих хто не платить податки все одно буде ок.
Post automatically merged:

Там крім цього ще 1% за вхідні ACH додали, що взагалі бред, зараз використання пайоніра це 3% комісій чисто за транзитний рахунок - нонсенс, якщо ще є картка то і по картці окрема комісія.
ACH это что? за приходящий платеж 1%?
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
а подскажите что это за комис 0.4% при выводе на банк? вроде же было 2% ?
или 2% заберет банк?
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
mrfrimen,
2% payoneer заберет... у банка за вход свои условия/ комис (у моно без оного, у привата 0.5-1%, или тот же 0% в зависимости от карты и т.д).
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
mrfrimen, це з картки чи як ви виводите?
вывожу со счета пионера на банковский акк по ибан
в році вже забив на пайонір, не виводив нічого, але наче там нічого не мінялось, не присилали листа що додаткова комісія з'явилась. Налаштуйте інтеграцію приват/моно і виведіть без проблем і додаткової комісії через додаток.
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
mrfrimen,
хз, недавно выводил на А-банк - минус стандартные 2%, на моно так же, приват берет за вход нецелевых уже вродь 1% (кдв usd),недавно еще было 0.5%, на гривневый счет - комис отсутствует.
P.S. а можно скрины - а то звучит фантастически про 0.4%... payoneer, наскок помню - свои 2% никогда не дарил при любых выводах.
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
mrfrimen,
хз, недавно выводил на А-банк - минус стандартные 2%, на моно так же, приват берет за вход нецелевых уже вродь 1% (кдв usd),недавно еще было 0.5%, на гривневый счет - комис отсутствует.
P.S. а можно скрины - а то звучит фантастически про 0.4%... payoneer, наскок помню - свои 2% никогда не дарил при любых выводах.
Transfer To Bank Account *0.40% of transaction amountPer withdrawal
Screenshot (1).png
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
эти твари совсем обнаглели?
photo_2023-08-16_08-40-13.jpg
не могут мне платеж отправить
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
да внутренний платеж
скрин прислал клиент отправитель
зато 30 баксов в год дерут аж бегом

пишут чтоб связался со мной а я откуда знаю чего не приходит платеж?
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
mrfrimen,
там условие есть... детали уже забыл, на аккаунт должно было быть зачисление (не просто перевод с другого акка) от 200$ (раньше было - возможно уже другая сумма или условия), только после этого разблокируется доступ к оной услуге.
P.S. если пользуешь карту - то "дерут", если нет - то пока что "не дерут" (по крайней мере, я за несколько лет пользования оплачивал только стандартный комис за перевод)...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
mrfrimen,
там условие есть... детали уже забыл, на аккаунт должно было быть зачисление (не просто перевод с другого акка) от 200$ (раньше было - возможно уже другая сумма или условия), только после этого разблокируется доступ к оной услуге.
P.S. если пользуешь карту - то "дерут", если нет - то пока что "не дерут" (по крайней мере, я за несколько лет пользования оплачивал только стандартный комис за перевод)...
этому профилю лет 5 уже и до этого все работало
правда год не использовал но разве это влияет?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
mrfrimen,
там условие есть... детали уже забыл, на аккаунт должно было быть зачисление (не просто перевод с другого акка) от 200$ (раньше было - возможно уже другая сумма или условия), только после этого разблокируется доступ к оной услуге.
P.S. если пользуешь карту - то "дерут", если нет - то пока что "не дерут" (по крайней мере, я за несколько лет пользования оплачивал только стандартный комис за перевод)...
этому профилю лет 5 уже и до этого все работало
правда год не использовал но разве это влияет?
Так, пайонір це для b2b оплат, їм p2p нах. не треба бо це лише проблеми. Відповідно ви не кваліфікуєтесь ними як повноцінний клієнт поки не виконаєте всі умови.

По замовчуванню ліміт на вивід "110,000.00 USD left to withdraw this month" у вашому випадку у людини скоріше за все спец. умови. В цьому віконцю зазвичай комісія пайоніра яка для простих смертних 2%, тобто було би 2 долари. Комісія банків буде видна уже по сумі яка прийде на самий рахунок на банк (пайонір не знає яка комісія буде у банка і не може її показати у себе).
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
Так, пайонір це для b2b оплат, їм p2p нах. не треба бо це лише проблеми. Відповідно ви не кваліфікуєтесь ними як повноцінний клієнт поки не виконаєте всі умови
какие умови? почему раньше приходили платежи без всяких умов?
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
mrfrimen,
если раньше платежи ходили - то возможно вышеуказанная "проблемка" у получателя...
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Так, пайонір це для b2b оплат, їм p2p нах. не треба бо це лише проблеми. Відповідно ви не кваліфікуєтесь ними як повноцінний клієнт поки не виконаєте всі умови
какие умови? почему раньше приходили платежи без всяких умов?
пайонір це система де постійно щось міняється
1692357707211.png
Просто майте на увазі якщо у вас немає B2B вхідних платежів то ця система не для вас. Нею можна оперувати якщо ви робите бізнес і отримуєте оплати від бізнесу, далі у вас буде опція робити оплати в середині системи без комісії, ці оплати мають бути за бізнесові послуги (контрагентам, контракторам).

Це не для P2P переказів, і так як ви не користувались 5 років, я думаю вам треба спочатку отримати платіж від бізнесу, далі у вас виб'є повідомлення про верифікацію даних і лише потім зможете користуватись платформою. (Це я так бачу цю ситуацію).
Post automatically merged:

Indus, у того хто збирається платити ліміти більше звичайних х30, відповідно це людина/компанія яка має серйозні обороти на платформі. Проблема скоріше за все в отримувача.
Post automatically merged:

1692358008687.png
 
Зверху