Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
Чим вище Статус, тим більше у клієнта категорій, які він може вибрати у розділі «Мої супербонуси»

Basic – зможуть обрати 2 категорії СУПЕРбонусів з 3х;
Silver – 3 з 6 категорій;
Gold – 4 з 8;
Platinum – 5 з 10 категорій СУПЕРбонусів
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
З 1 по 10 березня 2019 року включно діє акція на Розстрочку від Альфа-Банку! Розраховуючись кредиткою в цей період на суму від 1000 гривень, Ви можете оформити розстрочку (оплату частинами) з щомісячною комісією лише 1%.

alfabank.ua/ins
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Сменил пакет комфорт на ультра, выдали новую карту с чипом и сказали, что после ее активации - старая карта будет деактивирована. Захожу в приложение маб и там появилась нлвая карта и пункт дополнительные карты и в нем моя старая карта и она активная - так и должно быть?


utwer, добрый день. Сарая карта будет аннулирована после активации и установки пин-кода на новой карте. Если после совершения данных действий, карта все еще подсвечивается в МАБ, необходимо подать запрос на ее аннулирование через КЦ.

Добавлено через 1 минуту
В обновлении мобильной муальфы под Андроид пишут следующее:

Програма лояльності Cash`U CLUB стала ще крутіше!

Клієнту тепер присвоєно один із статусів: Bronze, Silver, Gold або Platinum. Статус залежить від загальної суми нарахованих бонусів з моменту підключення клієнта до програми лояльності Cash'U CLUB. Чим вище Статус, тим більше у клієнта категорій, які він може вибрати у розділі «Мої супербонуси» за якими буде відбуватися повернення до 20% від кожної покупки при використанні картки Альфа-Банк Україна!

Интересуют подробности обновленной программы.

Sanic, добрый день. Подробности будут внесены завтра в официальные условия программы лояльности.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
замовив картку Альфа банку World Of Tanks у вересні регулянрото користуюсь нею а от передбаченого кеш бєку не отримав ні разу .
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
замовив картку Альфа банку World Of Tanks у вересні регулянрото користуюсь нею а от передбаченого кеш бєку не отримав ні разу .
VladRome, доброго дня. Кешбек по данiй картцi не передбачений (передбачене нарахування дулонiв / золота).
 
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
VladRome, доброго дня. Кешбек по данiй картцi не передбачений (передбачене нарахування дулонiв / золота).

ну так нарахування золота не було !!!! і більше того в листопаді поламали вхід в мій альфа , 2 місяці я фактично дзвонив кожен день і проблему не вимрішили . потімколи вже сказав закривати усе о магічно проблему частково вирішили хотя прийшлось пройти по новому усю ідентифікаію і то проблема вирішена частково . досихпір висвічує що потрібно звернутись у відділення .хотя при зверненні у відділення співробітник сказав що усе зроблено і усе має працювати коректно . ну а за бонуси у вигляді ігрового золота я мовчу . у грудні тільки на сайті ВГ потратив 3 тисячі гривень ,обіцяного золота і близько не має . коли звертаюсь в підтримку Альфа банку відправляють у підтримку ВГ , а підтримка ВГ у підтримку Альфи . замкнуте коло .
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
VladRome, тарифы и условия начисления золота читал?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
ну так нарахування золота не було !!!! і більше того в листопаді поламали вхід в мій альфа , 2 місяці я фактично дзвонив кожен день і проблему не вимрішили . потімколи вже сказав закривати усе о магічно проблему частково вирішили хотя прийшлось пройти по новому усю ідентифікаію і то проблема вирішена частково . досихпір висвічує що потрібно звернутись у відділення .хотя при зверненні у відділення співробітник сказав що усе зроблено і усе має працювати коректно . ну а за бонуси у вигляді ігрового золота я мовчу . у грудні тільки на сайті ВГ потратив 3 тисячі гривень ,обіцяного золота і близько не має . коли звертаюсь в підтримку Альфа банку відправляють у підтримку ВГ , а підтримка ВГ у підтримку Альфи . замкнуте коло .

Для можливостi перевiрити iнформацiю, прошу вас надiслати IПН на нашу адресу [email protected] з посиланням на даний коментар.
 
Реєстрація
30.11.15
Місто
Львов
Телефон
iPhone Х , iPhone 8 plus , iPad mini LTE
VladRome, тарифы и условия начисления золота читал?
звісно . так як то говориться по попростому 8 золота за кожні 50 гривень крім операцій які є у переліку а за покупки в у онлайн магазині ВГ 5% кешбек золотом

Добавлено через 21 минуту
Для можливостi перевiрити iнформацiю, прошу вас надiслати IПН на нашу адресу [email protected] з посиланням на даний коментар.

вислав чекаю відповідь
 
Останнє редагування:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
звісно . так як то говориться по попростому 8 золота за кожні 50 гривень крім операцій які є у переліку а за покупки в у онлайн магазині ВГ 5% кешбек золотом

Добавлено через 21 минуту


вислав чекаю відповідь

Дякую. Взяла в роботу. Вiдпишусь.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
На визе ультра 3д секюре код не работает? На комфорте мастер кард в феврале начал работать 3д код, после перехода на ультру виза - 3д не работет
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
На визе ультра 3д секюре код не работает?
Та нормально наче працює. З тих небагатьох сайтів, де користувався - коди завжди приходили. Можливо сайт специфічний? Чи глюк при переході з комфорту.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
В обновлённом приложении не увидел своего статуса (косвенно догадался по предлагаемым вариантам), а судя из текста новости на оф. сайте, покращення такие:
месячный лимит урезан в два раза до 5000 грн.
платиной стать, на самом деле, ничего не стоит для свинорыла средней руки. :)
 
Реєстрація
28.07.13
Місто
Харків
Правила обновили

Статус Учасника (назва) Bronze Silver Gold Platinum
Рівень досягнення Статусу (загальна сума нарахованих бонусів з дати участі у Програмі) 0 – 20 бонусів 20,01 – 400 бонусів 400,01 – 3 000 бонусів від 3 000,01 бонусів
Кількість Категорій з підвищеним нарахуванням бонусів для вибору («Мої СУПЕРбонуси») 2 із 3 3 із 6 4 із 8 5 із 10

Странная какая-то разбивка - просто все кто хоть немного пользуется картой стали платинумами? ;)

В правилах какая-то лажа: "не більше 6 211 бонусів = 5 000 грн". 6211 бонусов - это ж 50 грн., а не 5000
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Странная какая-то разбивка - просто все кто хоть немного пользуется картой стали платинумами? ;)
или 1 месяц интенсивного юзания и ты в дамках.... ;)

В правилах какая-то лажа: "не більше 6 211 бонусів = 5 000 грн". 6211 бонусов - это ж 50 грн., а не 5000
очень часто такая лажа происходит с баллами у разных контор - иногда под 1 бонусом подразумевают 1 грн, хотя в правилах 0,01.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Та нормально наче працює. З тих небагатьох сайтів, де користувався - коди завжди приходили. Можливо сайт специфічний? Чи глюк при переході з комфорту.
Пополнял с сайта КС и ВФ
 
Зверху