Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.09.19
Місто
Киев
Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
Бывает. От суммы не зависит. Или отключить антифрод или смириться и иногда проходить разблокировку.
 
Реєстрація
04.09.19
Місто
Киев
ТАС, Моно - точно. Причем за Моно вроде даже чаще было.
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий вечір!

Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
Бывает. От суммы не зависит. Или отключить антифрод или смириться и иногда проходить разблокировку.
Тепер обмежили у використанні картку та просять підійти на відділення для зняття обмежень.
 
Реєстрація
04.09.19
Місто
Киев
Добрий вечір!

Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
Бывает. От суммы не зависит. Или отключить антифрод или смириться и иногда проходить разблокировку.
Тепер обмежили у використанні картку та просять підійти на відділення для зняття обмежень.
А горячка с идентификацией не соглашается? Или есть сложности с прохождением идентификации? (я ее часто не могу пройте - не помню, что они в анкете сочинили, тогда через 12 часов 2-я попытка) . Еще вроде при оплате на кассе с вводом пина разблокировали.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Карту Комфорт на Блэк можно заменить? Это платно? Можно ли это сделать в отделении, чтобы не ждать перевыпуск, заказывая через чат?
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Можно ли это сделать в отделении, чтобы не ждать перевыпуск, заказывая через чат?
Скорее всего, тут только через чат. До активации карты тариф остаётся старый.
Насколько я понимаю (из поста выше), можно просто ещё одну дебетку открыть? А Комфорт закрыть, когда срок действия закончится.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
allaliu, в этом случае придётся выполнять условия по двум пакетам или оплачивать абонку по ним :)

Вариант 1.
Если в приложении отображается возможность оформить цифровой пакет, то это упрощает реализацию. Виртуальная карта на руках будет сразу, пластик к нейможно получить в течение рабочей недели через Новую почту. Старый Комфорт закрыть через чат.

Вариант 2.
Сделать перевыпуск через чат. В течении пару дней пластик будет изготовлен и его можно разблокировать и активировать — цифровая карта считай готова и тариф поменяется. Пластик прийдёт в отделении банка.

Вариант 3.
Оформить новый пакет в отделении.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
Доброго дня. В цілях збереження коштів клієнта, при виникненні підозри на шахрайські дії, банк може заблокувати карту до вияснення ситуації. Деталі по вашому запиту уточнюю, відпишись згодом в ПП.
Post automatically merged:

А подскажите, у альфы бесплатных виртуальных дебиток (пополнить под акцию и раздавать на всяких сайтах чтоб не светить основную карту) нет?
Доброго дня. Оформити віртуальну картку у цифровому банку Sense SuperApp.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий ранок!

Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
Доброго дня. В цілях збереження коштів клієнта, при виникненні підозри на шахрайські дії, банк може заблокувати карту до вияснення ситуації. Деталі по вашому запиту уточнюю, відпишись згодом в ПП.
У Вас же моїх даних немає.

Як Ви уточнюєте?

Добрий вечір!

Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
Бывает. От суммы не зависит. Или отключить антифрод или смириться и иногда проходить разблокировку.
Тепер обмежили у використанні картку та просять підійти на відділення для зняття обмежень.
А горячка с идентификацией не соглашается? Или есть сложности с прохождением идентификации? (я ее часто не могу пройте - не помню, что они в анкете сочинили, тогда через 12 часов 2-я попытка) . Еще вроде при оплате на кассе с вводом пина разблокировали.
Тільки після звернення до групи у «Telegram» мені допомогли вирішити проблему.

Але АТ "АЛЬФА-БАНК" блокує картку при будь-якій оплаті із назвою ресурсу «p2p izi».
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Карту Комфорт на Блэк можно заменить? Это платно? Можно ли это сделать в отделении, чтобы не ждать перевыпуск, заказывая через чат?
Доброго дня. Можна замовити перевипуск зі зміною тарифу, перевипуск безкоштовний. В такому разі рахунок залишається тим же. Є варіант оформити новий Пакет у відділенні та закрити старий. Миттєві картки є лише у Пакеті «White», іменну картку все одно доведеться чекати.
Post automatically merged:

Если есть ПлатинумБлек можно открыть Вайт?
Доброго дня. Так, до найближчого перевипуску картки у старому Пакеті Послуг. Враховуйте, що умови безкоштовності потрібно виконувати по кожному Пакету.
Post automatically merged:

У Вас же моїх даних немає.

Як Ви уточнюєте?
Дані ви раніше надавали мені в ПП. Вже бачу, що питання вирішили і моя допомога не потрібна. Картка може бути заблокована при виникненні підозри на шахрайські операції. В подібних ситаціях для нас краще проявити пильність та зберегти кошти клієнта.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
У Вас же моїх даних немає.

Як Ви уточнюєте?
Дані ви раніше надавали мені в ПП. Вже бачу, що питання вирішили і моя допомога не потрібна. Картка може бути заблокована при виникненні підозри на шахрайські операції. В подібних ситаціях для нас краще проявити пильність та зберегти кошти клієнта.
На форумі чи у «Telegram»?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
У Вас же моїх даних немає.

Як Ви уточнюєте?
Дані ви раніше надавали мені в ПП. Вже бачу, що питання вирішили і моя допомога не потрібна. Картка може бути заблокована при виникненні підозри на шахрайські операції. В подібних ситаціях для нас краще проявити пильність та зберегти кошти клієнта.
На форумі чи у «Telegram»?
На форумі.
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
У Вас же моїх даних немає.

Як Ви уточнюєте?
Дані ви раніше надавали мені в ПП. Вже бачу, що питання вирішили і моя допомога не потрібна. Картка може бути заблокована при виникненні підозри на шахрайські операції. В подібних ситаціях для нас краще проявити пильність та зберегти кошти клієнта.
На форумі чи у «Telegram»?
На форумі.
Я Вам їх не надавав, так як раніше не звертався до Вас за допомогою.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
У Вас же моїх даних немає.

Як Ви уточнюєте?
Дані ви раніше надавали мені в ПП. Вже бачу, що питання вирішили і моя допомога не потрібна. Картка може бути заблокована при виникненні підозри на шахрайські операції. В подібних ситаціях для нас краще проявити пильність та зберегти кошти клієнта.
На форумі чи у «Telegram»?
На форумі.
Я Вам їх не надавав, так як раніше не звертався до Вас за допомогою.
Відповідала на ваш коментар від 9.04.2021, написала деталі в ПП.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Ваша акция подтолкнула попробывать установить Сенс.
А Он тупо не запускается :(
У кого еще так?Screenshot_2021-06-22-13-28-28-2128849267.png
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Ваша акция подтолкнула попробывать установить Сенс.
А Он тупо не запускается :(
У кого еще так?
Доброго дня. Спробуйте видалити та перевстановити. Якщо помилка повториться, напишіть у приватні повідомлення ваш ІПН, версію додатку, назву та версію операційної системи пристрою.
 
Зверху