Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
gredox, не карта, а пакет. Sense с данным пакетом не умеет работать. Да и ранг карты проверял через BIN + название я ей не менял.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
MASolomko, в мене така була перша карта на самому дешевому тодішньому тарифі (2015 чи 2016 рік).
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, изображение карты, которое я прикрепил к данному сообщению, похоже на Mastercard World Elite?

Я, вроде как, в авторизированном чате Sense 5 декабря написал детально что я хочу, чтобы оператор не ошибся.

ps Пакет Graphite.
Не дуже схоже на MC World Elite :(
Бачу, що сьогодні в чаті вже все зробили як треба.
Вибачте, будь ласка, за незручності. Трішки горішків, як міні-вибачення, зарахуємо вам вже завтра
 
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Alfa-Bank, изображение карты, которое я прикрепил к данному сообщению, похоже на Mastercard World Elite?

Я, вроде как, в авторизированном чате Sense 5 декабря написал детально что я хочу, чтобы оператор не ошибся.

ps Пакет Graphite.
Не дуже схоже на MC World Elite :(
Бачу, що сьогодні в чаті вже все зробили як треба.
Вибачте, будь ласка, за незручності. Трішки горішків, як міні-вибачення, зарахуємо вам вже завтра
50 орехов, кажись, ваши извинения когда-то стоили, т.е. 40грн 25 коп?
А теперь человеку выпустить доп.карту 1000 грн доплатить? :ROFLMAO:
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
в мене така була перша карта на самому дешевому тодішньому тарифі
У мене теж, але кредитка "Maximum".

Вибачте, будь ласка, за незручності. Трішки горішків, як міні-вибачення, зарахуємо вам вже завтра
Дякую. Чат ніякого соррі-бонусу не запропонував. :(
Я сподіваюся, що мені її випустять безкоштовно й до наявної Visa Infinite (тобто один гривневий рахунок, за яким буде дві картки Visa Infinite та Mastercard World Elite).

А теперь человеку выпустить доп.карту 1000 грн доплатить?
Сподіваюсь, що цього не буде. Заявку на Mastercard World Elite прийняли, а цю попросив анулювати. Картка повинна випуститеся безкоштовно.
 
Реєстрація
17.12.20
Місто
Місто Сонця
Якщо я вже поповнив цього місяця хамелеон на 20к, а далі відкрию дебетку і почну поповняти її, а в хамелеоні почну користуватися кредитним лімітом, то для отримання 500 горіхів за цей місяць дебетку потрібно поповнити на 30к, чи на 50?
За валютною дебеткою кешбек дають?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, г. Киев
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Якщо я вже поповнив цього місяця хамелеон на 20к, а далі відкрию дебетку і почну поповняти її, а в хамелеоні почну користуватися кредитним лімітом, то для отримання 500 горіхів за цей місяць дебетку потрібно поповнити на 30к, чи на 50?
На 50
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Плиз порекомендуйте дебетовую карту альфы без а.п., других скрытых платежей, с хорошим КБ, бесплатно перебрасывать денежки, при этом последнее не главное.
 

sas

Реєстрація
25.05.09
Місто
Чернигов
Телефон
moto g84 5G
У кого-то возникали проблемы с приходом смс на перенесенных номерах в Sense? Не даёт зайти в приложение. Котики говорят у них все работает проблемы на моей стороне.
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
У кого то был опыт после отключения от программы кешью закрыть все счета, карты. И через время снова стать клиентом альфы. Подключили к кешбеку?
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
У кого то был опыт после отключения от программы кешью закрыть все счета, карты. И через время снова стать клиентом альфы. Подключили к кешбеку?
Тоже интересует данный вопрос !!
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
У кого то был опыт после отключения от программы кешью закрыть все счета, карты. И через время снова стать клиентом альфы. Подключили к кешбеку?
Тоже интересует данный вопрос !!
Если правил кешью ранее не нарушали - подключат.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
У кого то был опыт после отключения от программы кешью закрыть все счета, карты. И через время снова стать клиентом альфы. Подключили к кешбеку?
Тоже интересует данный вопрос !!
Если правил кешью ранее не нарушали - подключат.
В том то и вопрос, что их отключили за какие-то нарушения правил, о котрых ведает лишь банк.
 
Зверху