johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Продовжити не дало ні по білій моно, ні по хамєлєону.
Сьогодні чисто по-приколу проголосував чекнув бот, і завітну підписку дало :unsure:
Переглянути вкладення 52235
По якій саме карті дало? І чи є там обороти ? :)
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Сейчас проверил доступность услуги по картам:
  • Caméléon (Platinum) и Graphite (Infinity) — услуга не доступна;
  • NEOCARD (Platinum) и Cappuccino (Platinum) — услуга не действует из-за оборота.
Видимо, что могли что-то подправить...
Сейчас перепроверил доступность услуги и по картам sense bank уже даёт подключить.
 
Реєстрація
11.12.17
Місто
Запорожье
Телефон
Neffos C9a
Сейчас проверил доступность услуги по картам:
  • Caméléon (Platinum) и Graphite (Infinity) — услуга не доступна;
  • NEOCARD (Platinum) и Cappuccino (Platinum) — услуга не действует из-за оборота.
Видимо, что могли что-то подправить...
Сейчас перепроверил доступность услуги и по картам sense bank уже даёт подключить.
Послуга не діє, оскільки вимоги по безготівковим платежам не виконано.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Я рекомендую все свои положительные опыты прятать под хайд. Иначе завтра всё прикроют.
Мені здається, що немає ніякої потреби "ховати" інформацію, бо, поки що, я не бачу жодних прикладів тут на гілці, що суперечать правилам акції
Якщо уважно прочитати умови, то там прямо написано, що:
1. Тепер можна використовувати будь-яку карту VISA (а не тільки починаючи з рівня Platinum)
2. Цитата щодо вимог до витрат - "*Якщо клієнт користується карткою менше місяця, доступ до онлайн-кінотеатру надається без додаткових умов"
Саме так вийшло і у мене:
- намагався підключити акцію на різні "старі" картки без відповідних витрат - отримав відмову
- сьогодні мав нагоду/потребу "випустити" нову Digital-"Універсальну" від ПБ і за нею без проблем підключив цю акцію

 
Реєстрація
21.12.22
Місто
Холонів
Телефон
Poco M4 PRO
Я рекомендую все свои положительные опыты прятать под хайд. Иначе завтра всё прикроют.
Мені здається, що немає ніякої потреби "ховати" інформацію, бо, поки що, я не бачу жодних прикладів тут на гілці, що суперечать правилам акції
Якщо уважно прочитати умови, то там прямо написано, що:
1. Тепер можна використовувати будь-яку карту VISA (а не тільки починаючи з рівня Platinum)
2. Цитата щодо вимог до витрат - "*Якщо клієнт користується карткою менше місяця, доступ до онлайн-кінотеатру надається без додаткових умов"
Саме так вийшло і у мене:
- намагався підключити акцію на різні "старі" картки без відповідних витрат - отримав відмову
- сьогодні мав нагоду/потребу "випустити" нову Digital-"Універсальну" від ПБ і за нею без проблем підключив цю акцію

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Дало Л на місяць?
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Сейчас проверил доступность услуги по картам:
  • Caméléon (Platinum) и Graphite (Infinity) — услуга не доступна;
  • NEOCARD (Platinum) и Cappuccino (Platinum) — услуга не действует из-за оборота.
Видимо, что могли что-то подправить...
Сейчас перепроверил доступность услуги и по картам sense bank уже даёт подключить.
У меня все три карты от альфы - отлуп. Два блэка и хамон😔.
Подписка ночью отвалилась.
 
  • Sad
Реакції: Howl

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
номер мобильного в аккаунте Sweet должен совпадать с мобильным карты Visa или телеграммом, эти телеги с ботами разными юзаю на левых номерах ?
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
номер мобильного в аккаунте Sweet должен совпадать с мобильным карты Visa или телеграммом, эти телеги с ботами разными юзаю на левых номерах ?
номер мобильного в аккаунте Sweet должен совпадать с мобильным в телеграме
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
DeHuC, а разве привязка не происходит при переходе по ссылке?
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
DeHuC, а разве привязка не происходит при переходе по ссылке?
Нет. Там тупо ссылка на главную.
Ну и ещё до перехода пишет: "Авторизуйтесь будь-яким зручним способом на sweet.tv
Вкажіть номер телефону, щоб автоматично отримати доступ на 1 рік до преміального пакету Visa Premium 😉"
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
DeHuC, ну то, что открывается главная страница, то это не означает, что там ссылка именно на главную страницу. В ней могут закинуть и токен для подключения тарифа.
 
Реєстрація
10.12.21
Місто
Одеса

А гривню зараз не знімає при підключенні?
Раніше вроді картка автоматично підв'язувалася. А тепер ні.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
ricardo, теперь другие условия: необходим оборот по карте в зависимости от её класса.
 
Реєстрація
10.12.21
Місто
Одеса
Продовжити не дало ні по білій моно, ні по хамєлєону.
Сьогодні чисто по-приколу проголосував чекнув бот, і завітну підписку дало :unsure:
Переглянути вкладення 52235
По якій саме карті дало? І чи є там обороти ? :)
А якщо переказав на картку 6 тис грн, а потім вони далі транзитом пішли на іншу, то це - оборот чи не оборот?
Post automatically merged:

ricardo, теперь другие условия: необходим оборот по карте в зависимости от её класса.
То вже гривню не будуть знімати?
Post automatically merged:

DeHuC, а разве привязка не происходит при переходе по ссылке?
Ні.
 
Зверху