Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Рассказывай, будем смотреть и оценивать)
Точно помню два тайтла для них - 2 Broke Girls и How I Met Your Mother. В последнем не все серии, потому что на мне были конкретные мимокрокодилы, которые могли не во всех появляться.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
ВанОО, а навіщо під хайдом? Коли і так без проблем можно заплатити за 3, 6 та 12 місяців зі знижкою? Чи я не зрозумів і нічого платити не треба?
Post automatically merged:

Мене от що цікавить більше. З 1 травня амедітеки більше нема на світ тв. А що буде з тими хто проплатив тариф з нею наперед? Оператор не думає про якусь компенсацію? Я якраз недавно оплатив. Знав би перейшов би чи на дешевший тариф чи зовсім втік до ахметки.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
ВанОО, а навіщо під хайдом? Коли і так без проблем можно заплатити за 3, 6 та 12 місяців зі знижкою? Чи я не зрозумів і нічого платити не треба?
Post automatically merged:

Мене от що цікавить більше. З 1 травня амедітеки більше нема на світ та. А що буде з тими хто проплатив тариф з нею наперед? Оператор не думає про якусь компенсацію? Я якраз недавно оплатив. Знав би перейшов би чи на дешевший тариф чи зовсім втік до ахметки.
Капец. А сообщить об отключении амедиатеки конторе в голову не пришло?
По памяти восстанавливать прогресс просмотра десятка сериалов такое себе развлечение.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
Капец. А сообщить об отключении амедиатеки конторе в голову не пришло?
По памяти восстанавливать прогресс просмотра десятка сериалов такое себе развлечение.
а воно сповістили, аж вчора в обід ))). Свинське поводженн з клієнтом.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Привет. Заканчивается подписка на Мегого максимальный, убрали амедиа, смысла платить дальше 200 грн нет. Научите как подключить sweettv за 1 грн абонплаты, на не платиновую карту. Спасибо.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Привет. Заканчивается подписка на Мегого максимальный, убрали амедиа, смысла платить дальше 200 грн нет. Научите как подключить sweettv за 1 грн абонплаты, на не платиновую карту. Спасибо.
Амедіатеки на світ.тв більше теж немає.
 

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
Привет. Заканчивается подписка на Мегого максимальный, убрали амедиа, смысла платить дальше 200 грн нет. Научите как подключить sweettv за 1 грн абонплаты, на не платиновую карту. Спасибо.
самий вірний спосіб, як на мене, створити інтернеткартку, оплатити а потім, на всяк випадок, відвязати її
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Привет. Заканчивается подписка на Мегого максимальный, убрали амедиа, смысла платить дальше 200 грн нет. Научите как подключить sweettv за 1 грн абонплаты, на не платиновую карту. Спасибо.
Амедіатеки на світ.тв більше теж немає.
Амедиатека с мая эксклюзивно на oll.tv
 
  • Like
Реакції: Inn@

SilentBoss

SysАdmіn
Реєстрація
14.06.12
Місто
Львівська обл.
Телефон
RN10Pro/POCO/RN12/S-M12
а що світ не договрився з інтергрупою? А то конкуренти підкл. HD версії а світ ще ні
 

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
Привет. Заканчивается подписка на Мегого максимальный, убрали амедиа, смысла платить дальше 200 грн нет. Научите как подключить sweettv за 1 грн абонплаты, на не платиновую карту. Спасибо.
написал в личку
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
01.11.20
Місто
г.Львов
Телефон
Nokia
Привет. есть подписка Мегого "Максимальная" на 1 год. Готов обменять на Sweet TV. Пишите в лс. у кого какие предложения
 
Зверху