ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Не слежу за темой, моежт уже было:
Как быстро перейти к самому первому сообщению во всежевступлённую группу-канал в телеге? Листать месяцами вверх - палец сломаеццо. Сделать ссылко на любой пост и потом поменять в ссылке на 1 - тоже долгий способ. Может есть какой то элегантным способ "вверх к самому первому" нажать? :unsure:
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
ПотапаПапа, не знаю, чи є таке в рідному клієнті, але в альтернативних (наприклад Plus, BGram) є кнопка в контекстному меню
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-12-31-16-24-01-12_74594bd74a0419242537a8d02ba17993.jpg
    Screenshot_2022-12-31-16-24-01-12_74594bd74a0419242537a8d02ba17993.jpg
    164.8 КБ · Перегляди: 42

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
ПотапаПапа, не знаю, чи є таке в рідному клієнті, але в альтернативних (наприклад Plus, BGram) є кнопка в контекстному меню
такого в родном клиенте нема..

ПотапаПапа, я юзаю календарь, ставлю на пару лет назад - пролистал, если там еще есть - еще на пару лет. Но тоже может быть не сильно быстро.
 
Реєстрація
24.09.11
Місто
Макеевка
Телефон
Samsung Galaxy J7
Как быстро перейти к самому первому сообщению во всежевступлённую группу-канал в телеге?
Я лично через три точки в правом верхнем углу выбираю Поиск, потом жму в левом нижнем углу на иконку календаря с лупой и там выбираю 2013-й год 😁 Сразу перекидывает на первое сообщение, и в каналах, и в группах 😉
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
webivan, ну типу @motrolaG4play в пошуку не дає потрібної інфи?) Та ну...Я просто зараз маю перший сяомі, в якого не глючить муі, тому ні в бік кастомів, ні в бік сяомі.еу не дивлюся. Тому канал з оновленням софту і канал з оновленням оф прошивок на сяомі. Всьо. А на 4пда модерація взагалі з котушок злетіла. Або труть, або бан. Хоч тема питання по профілю. А на рахунок нормальної модерації, не обирай мцкальські канали свого пристрою, бо там або діти, або ти бендерівець кочений...Бери англоязичні ресурси і все буде ок
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А на рахунок нормальної модерації, не обирай мцкальські канали свого пристрою, бо там або діти, або ти бендерівець кочений...Бери англоязичні ресурси і все буде ок
Я не обираю москальські канали. У телеграма з модерацією самих каналів дуже погано, власне з пошуком також, телеграм взагалі не призначений для спілкування у форматі форума, тому знайти там потрібну інфу навіть якщо вона є - це як перерити гору сміття
Post automatically merged:

webivan, ну да...тут халепа, давай твій пошукаєм😏 А то я 8 річний телефон згадав)
Та не питання, знайди мені канал по моєму s20 5g на snapdragon регіон тайвань. Та і загалом хоча б канал де буде інфа які версії s20 залежно від регіону і в чому їхня відмінність. Це ж легко на твою думку.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
webivan, ну диви....от так у мене...Нові прошивки йдуть в закреп. Тиснеш на нього, потрапляєш куди треба, попередній закреп, то ще якась прошивка яка оновилася. На кожну прошивку зазвичай йде посилання в тг для обговорення. Але знову ж...Мені простіше встановити і спробувати самому, ніж читати відгуки криворуких "я у мами програміст
Screenshot_2023-01-02-17-04-57-139-edit_org.telegram.messenger.jpg
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, ну диви....от так у мене...
Виглядає жахливо. Неструктуроване простирадло тексту.

І що? Перший чат ще принаймні про серію s20, з 0 корисної інфи - інші не про мої моделі. Де там інфа про різницю в регіонах, в процесорах, як там щось шукати? Просто неструктурований гній. Так серед гною можна знайти щось корисне, але я надаю переваги одразу йти у місце де це щось корисне легко знаходиться без копанні у скирті гною.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
и снова здравствуйте! Подскажите плиз как в телеге побороть такую беду как автовоспроизведение следующих голосовых мессах после запущенной первой? Я жму "прослушать этот трындёжь", когда доходит до конца - то сразу запускается следующий трындёжь, который может быть через двести постов ниже по чату! Как выключить это? :Olen:
Post automatically merged:

Нашёл!!! Настройки-продвинутые настройки-экспериментальные настройки-дисейбл авто-плей офф некст трек!
 
Останнє редагування:

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Нашёл!!! Настройки-продвинутые настройки-экспериментальные настройки-дисейбл авто-плей офф некст трек!
На компе у меня есть "продвинутые настройки" и далее по тексту, и автоплей некст выключено. А на телефонах (двух) - нет. И выключить не могу. ЧЯДНТ?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Нашёл!!! Настройки-продвинутые настройки-экспериментальные настройки-дисейбл авто-плей офф некст трек!
На компе у меня есть "продвинутые настройки" и далее по тексту, и автоплей некст выключено. А на телефонах (двух) - нет. И выключить не могу. ЧЯДНТ?
ну зайди с компа в оба эти акка и отклчи :)
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Это один и тот же аккаунт. Не работает так - на компе отключено и не воспроизводит, а на телефоне подряд играет.
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Подскажите,а существует какой-то сторонний клиент Телеграмм что б в нем был только текст ,что б в чатах не было картинок, ссылок, звуковых файлов .
 
Зверху