monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Stiv, бот обзванивает с понятно какой целью
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Накину рідкого лайна на рукожопих розробників з Телеги - починаючи з останніх версій, при просмотрі відео, коли відкриваєш окремо відос, телефон починає пекельно грітися!😡 При цьому це не 4к, а звичайне перетиснуте і урізане відео з тг-каналів, наприклад як з дронів наші єбошать підарів, прильоти в підарські склади БК і тд, а Ютуб, наприклад, не гріється навіть на відео високої якості, як так??
Уже і в мене теж зʼявилась така фігня (
Просто читаю новини в телеграм каналі, телефон нагрівається що капець.
вони там ібобо? Грівся б хоч взимку- можна було б руки гріти об телефон. А зараз навіщо така фіча?)
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Накину рідкого лайна на рукожопих розробників з Телеги - починаючи з останніх версій, при просмотрі відео, коли відкриваєш окремо відос, телефон починає пекельно грітися!😡 При цьому це не 4к, а звичайне перетиснуте і урізане відео з тг-каналів, наприклад як з дронів наші єбошать підарів, прильоти в підарські склади БК і тд, а Ютуб, наприклад, не гріється навіть на відео високої якості, як так??
Уже і в мене теж зʼявилась така фігня (
Просто читаю новини в телеграм каналі, телефон нагрівається що капець.
вони там ібобо? Грівся б хоч взимку- можна було б руки гріти об телефон. А зараз навіщо така фіча?)
За телефон не скажу, бо коритсуюся альтернативним клієнтом Телеги. Але ось на слабкому компі єдине, що знедавна почало навантажувати проц так, що аж кулер дме з подвійною силою - це запуск відео в десктопному Телеграмі
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
проц так, що аж кулер дме з подвійною силою - це запуск відео в десктопному Телеграмі
Аппаратное ускорение видео в найтройках включено? Если нет - попробуй включить, если включено - попробуй выключить.
Screenshot 2023-08-05 114335.png
Post automatically merged:

Просто читаю новини в телеграм каналі, телефон нагрівається що капець.
Остальным совет: пробуйте альтернативные клиенты. Официальный будет с каждым разом только жиреть и обрастать не нужным функционалом..
 
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Учора ввечері переглядав 5-6 каналів у Телеграмі, хвилин через 15 почав грітися телефон, одягнений у чохол. Нагрівся телефон так, що мусив знімати чохол і класти телефон у холодок. Ця біда з'явилася на айфонах нещодавно - після майже одночасного оновлення до IOS 16.6 і телеграма. Совпаденіє? До речі, на Макбуці Про такаж сама фігня, малята. От і думаю, може знести той телеграм з телефона і ноута нафіг? Тим більше що Сигнал та інші месенджери ніхто не відміняв. І вдогонку - телеграм дружини стоїть на звичайному ноуті під Віндою 10 - так там усе нормально - жодних проблем із нагрівом.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Є, TG Connect, наприклад, і ще багато. Але як воно буде працювати?
Post automatically merged:

Сигнал та інші месенджери ніхто не відміняв
Канали, боти... там їх нема... Так вже звик до цього всього.. Пишіть відгуки, але не сюди, а в апстор, тут їх розробники не читають.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
У мене гріється на 16.5.1
Не знаю, не юзаю iOS. Невже на iOS так все убого, що навіть альтернатив немає? Telegram X раніше був. Теперь нема?
Весь час було так добре, що навіть не цікавився чи є альтернативи. Ставить собі додаток і користуєшся. Без пошуку альтернатив. Але зараз щось начудили розробники
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
проц так, що аж кулер дме з подвійною силою - це запуск відео в десктопному Телеграмі
Аппаратное ускорение видео в найтройках включено? Если нет - попробуй включить, если включено - попробуй выключить.
Переглянути вкладення 55997
Post automatically merged:

Тепер усі відео із зеленим відтінком :D(y)
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
А скажіть, будь ласка, скільки коштуватиме і чи хтось з присутніх взмозі написати просунутого чат-бота в Телеграм, типу Combot чи ChatKeeperBot?
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Читал, та и тут писали, что сторис появились. У меня стоит версия для Android с сайта, а не с маркета, и что-то нет никаких сторис, хотя приложуха не так давно обновлялась. Это у всех так?
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Stas567, сейчас они доступны только для пользователей Premium. Когда кто-то из контактов с премиум разместит, то тогда начинает отображается и сильно раздражает размещением на месте надписи Telegram. Хорошо хоть можно убрать в архив.
Screenshot_20230806_165619_Telegram.jpg
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Хорошо хоть можно убрать в архив.
я убираю по другому. Сперва я открываю контакт, создавший сторис и удаляю у себя его из контактов. Потом нажимаю "удалить и заблокировать". Сторис пропадает. навсегда
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
ПотапаПапа, чувак, що з тобою не так?
то з чату всіх блокуєш, хто в особисті напише. Зараз вже в блок відправляєш і тих, хто сторіс викладає
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
ПотапаПапа, чувак, що з тобою не так?
то з чату всіх блокуєш, хто в особисті напише. Зараз вже в блок відправляєш і тих, хто сторіс викладає
смотри. На земле около восьми миллиардов людей. Если ты поблокируешь пару сотен долбодятлов в мессенджерах - то ничего страшного не произойдёт, всё равно будет огромадный выбор людей с кем можно пообщаться. Я легко избавляюсь от навязчивых или неинтересных челов. Всё просто.
 
Зверху