Vega. Онлайн-підтримка

Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
У кого в Києві оптика від Веги, скільки без світла працює інтернет? І взагалі, як провайдер?
сьогодні підключив. думаю, за тиждень зможу поділитися відгуком.

зі швидкістю все ок, vpn тунелі поки що підіймаються, на відміну від київстару
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro
думаю, за тиждень зможу поділитися відгуком.
Давайте вже проміжний відгук за день користування, бо думаю подавати заявку 😁 І скільки часу очікували на підключення?
нарікань немає) вцілому мені раніше і 50 мбіт вистачало, тому по швидкості поки не можу відчути "вау" ефекту) від павера все працює (мені казали, що без живлення буде жити добу їх інтернет) аналогічно, як і від 220.
очікував рівно тиждень, хоча вони беруть із запасом і кажуть 2-3 тижні, як Люся.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Ну я ще до нового року подавав заявку тому термін підлючення залежать в першу чергу від графіку монтажників, тобто умовно по вашому будинку підключення можуть проводитись завтра, а можуть через 2 місяця.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Мне как-то повезло - с момента подачи заявки на сайте до монтажа прошла ровно неделя с 23 по 30 января (Одесса, Фонтан).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.03.18
Місто
Одесса
думаю, за тиждень зможу поділитися відгуком.
Давайте вже проміжний відгук за день користування, бо думаю подавати заявку 😁 І скільки часу очікували на підключення?
Пока проблем нету, после ремонта на магистрали ниже 600 скорость не опускалась. По словам монтажников время работу без электрики, пока работает генератор. Подключение ждал 3 недели.
Post automatically merged:

Квазар, І яка швидкість? ONU від NG Group?
Ниже 600 не видел ( после ремонта на магистрали). Терминал поставили ZTE.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
думаю, за тиждень зможу поділитися відгуком.
Давайте вже проміжний відгук за день користування, бо думаю подавати заявку 😁 І скільки часу очікували на підключення?
Пока проблем нету, после ремонта на магистрали ниже 600 скорость не опускалась. По словам монтажников время работу без электрики, пока работает генератор. Подключение ждал 3 недели.
Post automatically merged:

Квазар, І яка швидкість? ONU від NG Group?
Ниже 600 не видел ( после ремонта на магистрали). Терминал поставили ZTE.
А на чому міряли? Бо в мене оптика 1 гігабіт, і міряв старим 10-річним ноутбуком, то 400-500 мегабіт було і завантаження процесора під 100%. Потім сучасним ноутом поміряв - 950+ Мбіт
В Києві на лівобережжі Вега підключила в 260-квартирному будинку восени 6 абонентів , решта чекали до 1 лютого.
 
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
У тих у кого гігабіт, пару спідтестів по Україні та на інші країни зробіть будь ласка!
 
Реєстрація
02.03.18
Місто
Одесса
думаю, за тиждень зможу поділитися відгуком.
Давайте вже проміжний відгук за день користування, бо думаю подавати заявку І скільки часу очікували на підключення?
Пока проблем нету, после ремонта на магистрали ниже 600 скорость не опускалась. По словам монтажников время работу без электрики, пока работает генератор. Подключение ждал 3 недели.
Post automatically merged:

Квазар, І яка швидкість? ONU від NG Group?
Ниже 600 не видел ( после ремонта на магистрали). Терминал поставили ZTE.
А на чому міряли? Бо в мене оптика 1 гігабіт, і міряв старим 10-річним ноутбуком, то 400-500 мегабіт було і завантаження процесора під 100%. Потім сучасним ноутом поміряв - 950+ Мбіт
В Києві на лівобережжі Вега підключила в 260-квартирному будинку восени 6 абонентів , решта чекали до 1 лютого.
Торрентом измерял скорость.
У нас на подъезд из 36 квартир, делитель стоит на 8 волокон.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.03.18
Місто
Одесса
У тих у кого гігабіт, пару спідтестів по Україні та на інші країни зробіть будь ласка!




 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
akermanist, яка модель роутера і параметри ПК, на якому міряли? Бо є, наприклад, tp-link ec220, який з гігабітними портами, але більше 300 Мбіт/с рідко на ньому побачиш, процесор роутера не витягує
 
Реєстрація
02.03.18
Місто
Одесса
akermanist, яка модель роутера і параметри ПК, на якому міряли? Бо є, наприклад, tp-link ec220, який з гігабітними портами, але більше 300 Мбіт/с рідко на ньому побачиш, процесор роутера не витягує
Роутер микротик hap ac 2. Компьютер на базе процессора зеон и матери с алиэкспрес.
 
  • Like
Реакції: twar
Зверху