Vega

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
і нахіба такий gpon потрібен? Якщо той самий ланет поставив потужний акум на будинок і обіцяє 18-20 годин без світла. Будем шукати інший гпон.
Малоімовірно, що ви знайдете щось краще у GPON (і чесніше) ніж 12 годин. У Вінниці при постійних блекаутах один з провайдерів оптики обіцяв максимум 4 години і тримав 3-3.5, а всі інші, хто обіцяли більше, не показували результатів кращих за 6 годин. Думаю, "теоретичні" цифри розглядати немає сенсу. В мене Ланет на будинку пише 16 годин, але я дуже сумніваюсь у реальності такої цифри, і сподіваюсь лише, що нам не доведеться наживо її перевіряти.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
і нахіба такий gpon потрібен? Якщо той самий ланет поставив потужний акум на будинок і обіцяє 18-20 годин без світла. Будем шукати інший гпон.
Малоімовірно, що ви знайдете щось краще у GPON (і чесніше) ніж 12 годин. У Вінниці при постійних блекаутах один з провайдерів оптики обіцяв максимум 4 години і тримав 3-3.5, а всі інші, хто обіцяли більше, не показували результатів кращих за 6 годин. Думаю, "теоретичні" цифри розглядати немає сенсу. В мене Ланет на будинку пише 16 годин, але я дуже сумніваюсь у реальності такої цифри, і сподіваюсь лише, що нам не доведеться наживо її перевіряти.
У Київській області та і трохи в Києві є Бест нет який під час блекаутів брав додатково гривню в день, типу на генератори і гарантував безперебійність.

В селі в Полтавській області в будинку моєї бабусі підключений до Евронет 9 годин чудово працював gpon скільки максимум не знаю, не так часто там буваю.
 

DRSG

Анонимус
Реєстрація
21.05.17
Місто
Киев
Телефон
Samsung S7+S9+Honor 8X
12 часов тоже нормально, прошлой зимой в Киеве по 4 часа отключения были, вполне нормально хватать будет на такой график.
Я с Русановка-Нет сидел без интернета всё время хоть и miniUPS на роутере был, а к Веге очередь была на два-три месяца вперёд. Летом уже без проблем подключали через день после подачи заявки и плюс 100 грн абонплата на полгода (потом 200грн) и бесплатно ONUшка в пользование за которую зимой брали 600 грн.
Уже было аварийное отключение на 8 часов из-за работ в щитовой дома, miniUPS Marsriva KP3 (по одному на роутер и ONU) протянули 6.5 часов, так что мне 12 часов запаса у Веги с избытком)))
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
12 часов тоже нормально, прошлой зимой в Киеве по 4 часа отключения были, вполне нормально хватать будет на такой график.
Я с Русановка-Нет сидел без интернета всё время хоть и miniUPS на роутере был, а к Веге очередь была на два-три месяца вперёд. Летом уже без проблем подключали через день после подачи заявки и плюс 100 грн абонплата на полгода (потом 200грн) и бесплатно ONUшка в пользование за которую зимой брали 600 грн.
Уже было аварийное отключение на 8 часов из-за работ в щитовой дома, miniUPS Marsriva KP3 (по одному на роутер и ONU) протянули 6.5 часов, так что мне 12 часов запаса у Веги с избытком)))
В більшості випадків так на 4 години, але було і на 8 а в перші дні по кілька діб не було, сам тітці підключав вегу, і також сплачував 600грн за ОНУшку. Сьогодні мені тріолан підключив xPON, реклама та і самі майстри стверджують що без ліміту по часу. Поживем побачим, сподіваюсь взагалі вимикати не будуть, але якщо будуть то затестимо :)
 
Реєстрація
07.02.18
Місто
Киев
Я с Русановка-Нет сидел без интернета всё время хоть и miniUPS на роутере был, а к Веге очередь была на два-три месяца вперёд.
Тем временем, Русановка-Нет уже поставила резервное питание на свитчи в домах :) Про время не говорят, но вряд ли дольше, чем у Веги.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Вега тепер говорить що працюють 72години без світла, ось це вже значно цікавіше :)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Почали нові міста підключати.

З нестримною енергією та амбіціями вриваємось в новий рік!
Ми не зупиняємось на досягнутому і вирушили вперед з амбітними цілями!

З радістю повідомляємо, що мережа Gigabit вже вражає своєю швидкістю та якістю в Івано-Франківську та Миколаєві.
Перші підключення вже активовані:
⛪️
Івано-Франківськ: Стуса Василя вул.,Миколайчука Івана вул.,Симоненка Василя вул.;
🛥
Миколаїв: просп. Героїв України.

Це лише початок нашого шляху!
Слідкуйте за новинами та готуйтеся до ще більших можливостей з Gigabit by Vega.
Дякуємо, що ви з нами!


 

Batista Katod

Заблокирован
Реєстрація
16.01.24
Місто
Київ
Я смотрю сайт Веги, и в упор не вижу тарифов телефонии.
То есть есть тарифы сверх пакета, но вот самих пакетов не найду никак.
Или я чего то не понимаю?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Кто-нибудь сталкивался с самостоятельной заменой ONU терминала? Стоит их терминал ZTE F601, стал рандомно выключаться, БП проверил, все ок. Хочу сдать арендный обратно и купить свой, на olx полно таких по 300 грн, а вега предлагает взять у них за 600+200 мастер. Я помню, что там нужно что-то прописать в саму ONU, в админке, типа как в роутере, но никогда не сталкивался.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Кто-нибудь сталкивался с самостоятельной заменой ONU терминала? Стоит их терминал ZTE F601, стал рандомно выключаться, БП проверил, все ок. Хочу сдать арендный обратно и купить свой, на olx полно таких по 300 грн, а вега предлагает взять у них за 600+200 мастер. Я помню, что там нужно что-то прописать в саму ONU, в админке, типа как в роутере, но никогда не сталкивался.
Там ще й провайдер на своїй стороні, начебто, теж щось повинен прописати. Це як у мене. Мій пров давав ТБ по оптиці в стандарті DVB-C. Стояла онушка з вихідом під коаксіал. Потім гавкнулася. Та пров по типу каже - у вашому місті обладняння ТБ по DVB-C вийшло з ладу. Ремонтувати чи замінювати не будемо. Купуйте зі скидкою приставку (x96 mini за 450 грн) та дивіться ТБ. Чи на смарт ТБ. Бл... Але у сусіда така онушка та ТБ є. Тобто все це зроблено для розпродажу приставок. От й я хочу пкупити та поставити собі онушку з ТБ. А як зробити - ХЗ. Пров підключати не хоче. Типу - аренда у нас 1 копійка та не морочте голову.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Кто-нибудь сталкивался с самостоятельной заменой ONU терминала? Стоит их терминал ZTE F601, стал рандомно выключаться, БП проверил, все ок. Хочу сдать арендный обратно и купить свой, на olx полно таких по 300 грн, а вега предлагает взять у них за 600+200 мастер. Я помню, что там нужно что-то прописать в саму ONU, в админке, типа как в роутере, но никогда не сталкивался.
Попасть в админку ОНУшки - скопировать серийник и пароль у GPON подключения - прописать на своей.Это в теории.На практике можно упереться в то что стандартные логин и пароль от морды ОНУшки провайдера изменены этим же самым провайдером.
fb023237038eaf7857a5facfc1465598.png
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
DarklingUA купил для тестов, но в купленной не меняется PON SN, поле заблокировано для смены. Подключил операторскую, там поле активно и можно менять. Я так понимаю нужна прошивка какая-то, те что смог найти, не шьются, пишет flash operator error. На новой прошивка V6.0.1P1T11, а на родной веговской V6.0.1P1T10.
 

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
DarklingUA купил для тестов, но в купленной не меняется PON SN, поле заблокировано для смены. Подключил операторскую, там поле активно и можно менять. Я так понимаю нужна прошивка какая-то, те что смог найти, не шьются, пишет flash operator error. На новой прошивка V6.0.1P1T11, а на родной веговской V6.0.1P1T10.
Тогда позвонить провайдеру, выйти на инженера(девочке с первой линии бесполезно обьяснять, она не поймет) и попросить прописать у них серийник твоей онушки.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
DarklingUA купил для тестов, но в купленной не меняется PON SN, поле заблокировано для смены. Подключил операторскую, там поле активно и можно менять. Я так понимаю нужна прошивка какая-то, те что смог найти, не шьются, пишет flash operator error. На новой прошивка V6.0.1P1T11, а на родной веговской V6.0.1P1T10.
В Веге, насколько я помню, в онушку заводится LOID логин и пароль.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Тогда позвонить провайдеру, выйти на инженера(девочке с первой линии бесполезно обьяснять, она не поймет) и попросить прописать у них серийник твоей онушки.
Не хотят, вообще никак, покупайте нашу и капец, а найти прошивку так и не получилось пока. На руках две новых онушки, обе ZTE ZXHN F601, одна v6, другая v7, и еще одна родная от веги v6, там прекрасно можно поменять PON SN, в этих двух нет.
Post automatically merged:

UPD: прописал в V7 - PON password (PON SN не меняется, остался новый), LOID + Password и все завелось, а вот на v6 так делал и никак. Ничего не пойму:unsure:

UPD2: v6 тоже завелся после сброса скрепкой, из web админки не помогал сброс
Вот они рядом оба, а модель одна, хотя внутри разные, судя по https://hack-gpon.org/ont-zte-f601/
20240411_160645.jpg
 
Останнє редагування:

DarklingUA

Я малэнькый гвынтык
Реєстрація
21.03.22
Місто
Харкiв
Не хотят, вообще никак, покупайте нашу и капец,
Конечно не хотят, и не будут хотеть
Им то она заходит по 150-200 на опте а абону впихнуть ее можно за 800)
Главное что завелось :sneaky:
 
Зверху