VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
artsel, ок, мені не здається, а враховуючи мій особистий досвід та спостереження за роботою послуги.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Ihor-UA, мені зається, що якраз таки після аварії і відновлення послуги політ став нормальним.
Вже таке чую не перший раз. Добре, що все налагоджується. Можна подумати за підключення цієї послуги на POCO F5. Раніше не хотілося стикатися з проблемами, описаних тут в цій гільці. А про ті проблеми більшість, постів написаних тут.
 
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Мені теж повернули VoLTE послугу, яку ще підключили 3 роки тому до аварії. Але в роумінгу немає сенсу з неї 😁
 

Вкладення

  • IMG_4674.png
    IMG_4674.png
    209.2 КБ · Перегляди: 66
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Дзвонив на номер КС, який фізично в Німеччині знаходиться, то писало HD+ і VoLTE значок був, але протягом хвилини HD+ зник, але VoLTE працював. Потім той номер до мене подзвонив і значок VoLTE теж був. Після того, як КС протягом місяця спочатку включив, а потім вимкнув VoLTE і через тиждень повторно включили, він не зникав і помітно краще працювати став.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone

Вкладення

  • IMG_5813.jpeg
    IMG_5813.jpeg
    24.3 КБ · Перегляди: 132
  • IMG_5812.jpeg
    IMG_5812.jpeg
    25.8 КБ · Перегляди: 133
Реєстрація
10.01.24
Місто
Greater Kyiv
Телефон
A2482
Ну, нарешті. Ввімкнули тихцем, а обіцяли, що сповістять у соцмережах ;)
1710770143868.jpeg
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Tarasik, VoLTE підключений? А то залишишся без звʼязку
 
Зверху