VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Сьогодні просто від нічого робити включив послугу на трьох номерах; два контрактні один pre-paid. Більше часу пішло на авторизацію в чаті. Підключали тут же, без зайвих питань. Писав що дружина і син в ЄС в країні, де планують вимкнути 2/3G, і не хотілося би лишитися звʼязку.

Але в роумінгу ЄС щось воно не працює, на відміну від штатів, на жаль.
 
  • Wow
Реакції: idea

Zat

Реєстрація
20.09.18
Місто
Одеська обл.
Телефон
Pixel 6a
smk, ну, 3 оператора до цього навіть не ставили питання про виїзд за кордон - просто стандартна відповідь: "очікуйте, неможливо включити вручну".
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Аліна та поїздка до Асашай допоможуть підключити вольту на корпі в обхід довбаного координатора?
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
Аліна та поїздка до Асашай допоможуть підключити вольту на корпі в обхід довбаного координатора?
По процедурі не повинні підключити.
у вас є самостійне управління послугами?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Мені в чаті сказали звертатись за підключення VoLTE, як буду в США :ROFLMAO:
Вони вже певно здогадались, як то всі захотіли рванули в США і включити VoLTE😅
А то. Звісно здогадались. Тому ми (Київстар) не активуємо послугу нікому. А то ще раптом абоненти будуть жити краще (sarcasm).
 
Реєстрація
06.06.12
Місто
Белгород-Днестровский
Телефон
Redmi Note 12 Pro 8/256
Один номер перевёл на Лайф, там VoLTE работает. На второй основной уже хотел плюнуть, сняли последнюю абонплату и думал не платить год. Но сегодня упёрся и писал тупо целый день. Чат вылетает, не соединяется, дурдом, но вот наконец результат. Значка VoLTE ещё нет, но скоро будет.Значек появился через минут 15 и прекрасно работает. Наконец то. Будем с Киевстаром :) Screenshot_2024-04-05-15-42-40-837_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
 
Причина: Дополнил
Останнє редагування:

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Звернувся в чат з проханням активувати виїзд в США. Мотивував тим, що VoLTE в мене є і чудово працює. Відмовили(

Вони подивилися по позиціонуванню, що ти в лісі кліщів збирав, і не повірили в легенду з штатами))))
 
Реєстрація
10.01.24
Місто
Greater Kyiv
Телефон
A2482
Неприємно здивувало, що при увімкненому VoLTE хотспот припиняє працювати. Вимикаєш – і все знов працює. Це тільки у мене так?
 
Реєстрація
10.01.24
Місто
Greater Kyiv
Телефон
A2482
Endorphinity, це мабуть особливості роботи самого смартфону. У мене такої проблеми немає.
iPhone 13, наче, нічого особливого.
Підтримка нічого притомного не радить, – "перегляньте налаштування, спробуйте в іншому телефоні…".
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.08.20
Місто
Івано-франківськ
Endorphinity, це мабуть особливості роботи самого смартфону. У мене такої проблеми немає.
iPhone 13, наче, нічого особливого.
Підтримка нічого притомного не радить, – "перегляньте налаштування, спробуйте в іншому телефоні…".
Перевірив в себе. IPhone 13, все працює, інші телефони бачать роздачу, вольта включена.
Прошивка 17.4.1
 
Реєстрація
10.01.24
Місто
Greater Kyiv
Телефон
A2482
Endorphinity, це мабуть особливості роботи самого смартфону. У мене такої проблеми немає.
iPhone 13, наче, нічого особливого.
Підтримка нічого притомного не радить, – "перегляньте налаштування, спробуйте в іншому телефоні…".
Перевірив в себе. IPhone 13, все працює, інші телефони бачать роздачу, вольта включена.
Прошивка 17.4.1
Так, підключитися до хотспота можна, але жодна сторінка у браузері не відкривається.
 
Останнє редагування:
Зверху