VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
TaDesLok, так раніше писали що Київстар з такими танцями з бубном запустив VoLTE що будь який шаман щиро буде заздрити...
Тому на тепер є тільки VoLTE та немає VoWiFi.
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
POCO X6 PRO
Intelcore, цікаво те, що на своєму сайті пишуть самі же, ніхто їх за язик не тягнув)
А реально взагалі не всі.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-08-26-10-40-38-696_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-08-26-10-40-38-696_com.android.chrome-edit.jpg
    58.5 КБ · Перегляди: 82
Реєстрація
26.02.11
Місто
Харьков
Зникло volte на Samsung, дуже схоже що після останнього оновлення ПЗ на телефоні ((
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G42 5G
Реєстрація
26.02.11
Місто
Харьков
Ну то ваше діло. Просто в МК видно чи підключено VoLTE чи ні.
Воно працювало. Написав в підтримку, поки що не вирішили.
 
Реєстрація
17.02.24
Місто
Kyiv
В когось був досвід увімкнення на смартфонах Pixel?
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
В когось був досвід увімкнення на смартфонах Pixel?
Був на Pixel 7. Класично все працює через Pixel IMS та додавання точки доступу ims (VoWifi не перевіряв, тільки VoLTE). Звичайно це все після увімкнення послуги на стороні оператора, що окрема задача.
 

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запоріжжя
Телефон
Pixel 7 Pro
В когось був досвід увімкнення на смартфонах Pixel?
Якщо активуєте зі сторони Київстар, то працює без проблем. (Це самий складний момент).
Зі свого боку після кожного оновлення треба включати через Pixel IMS. Створювати додаткову точку доступу, як пишуть вище, не треба. Достатньо лише в Pixel IMS тумблер включити.
 
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
Сьогодні без попередження КС підключив мені VoLTE на POCO M4 5G.
Я вже і сам забув, що в мене там тумблер в налаштуваннях телефону ВКЛ. :) Бо на цю послугу від КС якось і не розраховував.

Але суть питання:
Поділіться будь ласка реальним досвідом користування.🥴 Прочитав останні 10 сторінок, то там переважно "як підключити через США, і чи працює з другою сімкою". Ну і про реалізацію послуги "через одне місце" Київстаром. Ну і на попередній сторінці інфа, про можливі недозвони.

Ось якраз ці недозвони і подібні глюки мене і цікавлять. Особливо в контексті роботи в періоди тривалих відключень світла, коли 4G (інтернет) скоріше мертвий ніж живий. І враховуючи, що всі ці "хто дзвонив" вимикають в вересні.
4G only я точно ставити не буду, але хотілося б, щоб з дозвонами проблем не було ні в мене, ні до мене. І щоб через "помираючий" 4ж розмова не "чвякала - х...ла" 🙂.
Просто якщо зазвичай все нормально працює, то нехай той ВоЛТЕ буде, а якщо часто "біда-бідося", то я не проти тумблер ВИМК. Мені зв'язок дорожче 😉
 
Реєстрація
09.08.16
Місто
Коростень
Телефон
Google Pixel 7
Створювати додаткову точку доступу, як пишуть вище, не треба
Ну в мене без неї відразу не запрацювало. Або просто недостатньо довго чекав після увімкнення... Для перестраховки лишнім не буде
 
Реєстрація
17.02.24
Місто
Kyiv
В когось був досвід увімкнення на смартфонах Pixel?
Якщо активуєте зі сторони Київстар, то працює без проблем. (Це самий складний момент).
Зі свого боку після кожного оновлення треба включати через Pixel IMS. Створювати додаткову точку доступу, як пишуть вище, не треба. Достатньо лише в Pixel IMS тумблер включити.
чи є спосіб, як активувати зі сторони Київстар?)
 
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
чи є спосіб, як активувати зі сторони Київстар?)
Так, є. Сьогодні активував дружині (навіть без її телефону) через чат з оператором. Але витратив на це 2 дні (не кожен оператор згоден це зробити). Учора одна котиха сказала що "подала заявку" і через пару годин прийшло смс "стосовно вашої заявки: ідіть "куди по далі" чекайте автоматичної хвилі". А сьогодні вдалося.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Вимкнули VoLTE на голодному номері. Це при тому, що телефон в переліку підтримуваних
 
Зверху