VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
20.11.08
Місто
Irpin, Ukraine
Телефон
iPhone 14 Pro Max
Мені сьогодні в телефонному режимі підключили volte на контракті
 
  • Like
Реакції: Kid
Реєстрація
15.04.18
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 8 Pro
Достучался до оператора, спросили какая модель тел. У меня Oneplus 8 pro. Долго что то там проверяли, в итоге подключили VoLTE, в подключенных услугах числится, в тел ползунки VoLTE включены, но при звонке все равно сваливается в Н+.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Достучался до оператора, спросили какая модель тел. У меня Oneplus 8 pro. Долго что то там проверяли, в итоге подключили VoLTE, в подключенных услугах числится, в тел ползунки VoLTE включены, но при звонке все равно сваливается в Н+.
В lte only стабільно працює.
 
Реєстрація
15.04.18
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 8 Pro
Достучался до оператора, спросили какая модель тел. У меня Oneplus 8 pro. Долго что то там проверяли, в итоге подключили VoLTE, в подключенных услугах числится, в тел ползунки VoLTE включены, но при звонке все равно сваливается в Н+.
В lte only стабільно працює.
Нет такого режима в ванпласе.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
PashaS, а профили Киевстар в твоём телефоне есть? Я что-то не помню, что у OnePlus они были для нашего рынка.
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Нікому не вдалося підключити VoLTE на телефонах google Pixel? Знаю що офіційно Київстар не підтримує ці телефони, але й ванплас також
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Нікому не вдалося підключити VoLTE на телефонах google Pixel? Знаю що офіційно Київстар не підтримує ці телефони, але й ванплас також
Ван плас і не підключили, в ЛТЕ онлі дзвінки не йдуть каже, а в звичайному режимі телефон провалюється в Н
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
PashaS, якщо в 4G мережі пише, що не зареєстроване в IMS, то у вас не буде працювати, навіть при підключенні VoLTE в Мій Київстар.
 

Вкладення

  • SmartSelect_20221225-124741_Settings.jpg
    SmartSelect_20221225-124741_Settings.jpg
    163.4 КБ · Перегляди: 78

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Нещодавно бачив новини що київстар все таки входить в дія.сіті, а це значить що зможуть на кінець взяти на роботу хороших спеціалістів (в теорії, якщо бюджети не порізані), тому що податок зарплати цих спеціалістів буде низький.
До війни я читав що у них були плани створити сервісну компанію яка б була в режимі дія.сіті і обслуговувала всіх операторів в їх холдингу. Це б могло допомогти з LTE для пікселів. Як буде зараз побачимо.
 
Реєстрація
15.04.18
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 8 Pro
PashaS, якщо в 4G мережі пише, що не зареєстроване в IMS, то у вас не буде працювати, навіть при підключенні VoLTE в Мій Київстар.
У меня нет про IMS ничего, хотя в точке доступа прописывал, и после прописи появились переключатели волте и вовифи. Подозреваю, что нужно еще профиль заливать, как выше упоминалось. Где его взять?

upd. проверил, в точке доступа не сохраняет пропись ims...
 

Вкладення

  • 2022-12-25 13.00.24.jpg
    2022-12-25 13.00.24.jpg
    48.8 КБ · Перегляди: 64
Реєстрація
30.05.22
Місто
Житомир
PashaS,
А заглянуть в шапку темы своего устройства и перейти в тему VoLTE для 1+ где куча инструкций не судьба ?
 

Вкладення

  • Screenshot_20221225-130956.jpg
    Screenshot_20221225-130956.jpg
    256.7 КБ · Перегляди: 77
Реєстрація
15.04.18
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 8 Pro
PashaS,
А заглянуть в шапку темы своего устройства и перейти в тему VoLTE для 1+ где куча инструкций не судьба ?
Судьба. Но там для Украины профилей нет. Ну и страрожилы темы собственно в местные форумы направили.
 
Реєстрація
30.05.22
Місто
Житомир
PashaS,
А заглянуть в шапку темы своего устройства и перейти в тему VoLTE для 1+ где куча инструкций не судьба ?
Судьба. Но там для Украины профилей нет. Ну и страрожилы темы собственно в местные форумы направили.
Понятно что их нет, ведь устройство официально не поддерживается оператором.
У себя на 1+7pro для лайф использую профиль TEF_Germany_Commercial , для киевстар Telia_Finland .
Можете поэкспериментировать и попробовать другие профили но перед этим ОБЯЗАТЕЛЬНО сделайте резервную копию раздела EFS.
 
Реєстрація
30.05.22
Місто
Житомир
Можно ссылочку на профиль? Раздобуду винду где нибудь, попробую залить.
Профиль уже присутствует в прошивке, вам нужно будет сначала диактевировать стандартный профиль, а после активировать тот который хотите.
 
Реєстрація
15.04.18
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 8 Pro
Можно ссылочку на профиль? Раздобуду винду где нибудь, попробую залить.
Профиль уже присутствует в прошивке, вам нужно будет сначала диактевировать стандартный профиль, а после активировать тот который хотите.
Понятно. Спасибо. Буду экспериментировать.
 
Зверху