VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
lsd, та я їм писав 2 роки та відповідь не змінилась. То тільки вручну все робити, я вже самс придбав.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Осталось дождаться работы с короткими номерами и возможность ручной активации )
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Intelcore, так само як і на київстарські номера. У мене HD тільки підтримує, а HD+ чи evs мій телефон не має.
Post automatically merged:

Можливо це глюк Київстара, бо номер декілька місяців назад перейшов з КС на ЛС і КС думає, що той номер їхній, бо код КС, але по факту він вже перенесений давно до ЛС. Хоча раніше VoLTE пропадав, коли дзвонив на цей номер.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.23
Місто
Luck
Сьогодні в колег по роботі перевірив чи є в когось VoLTE виявилося що у всіх є, і вони в душі не знають що то таке і для чого воно... Потім провів паралелі, в них не контракт і вони говорять набагато більше чим я, скоріш КС вирішив їм його включити а мене поки ігнорить) Але в них і тарифи дорощі порівняно з моїм контрактом)
 
Реєстрація
22.10.23
Місто
Тернопіль
Писав в Київстар 5 разів кожен оператор якусь казочку розказував, то ще не запустили, то запустили але не всім, то все підключено і має працювати. Вчора зайшов в Київстар чувак зразу включив, каже в вас не було включено voLTE), після після 1 дзвінка все заправцювало.Poco F4
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
В мене на iphone перестало працювати після оновлення до iOS 17. У кабінеті послуга підключена, оператор каже що у мене щось с телефоном. Якось так. Хоча на iOS 16 все працювало
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
В мене на iphone перестало працювати після оновлення до iOS 17. У кабінеті послуга підключена, оператор каже що у мене щось с телефоном. Якось так. Хоча на iOS 16 все працювало
Як в кабінеті послуга називається?
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
В мене на iphone перестало працювати після оновлення до iOS 17. У кабінеті послуга підключена, оператор каже що у мене щось с телефоном. Якось так. Хоча на iOS 16 все працювало
Як в кабінеті послуга називається?
Ось так
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
В мене на iphone перестало працювати після оновлення до iOS 17. У кабінеті послуга підключена, оператор каже що у мене щось с телефоном. Якось так. Хоча на iOS 16 все працювало
Омагад іпхон)
 

wolf2606

Познающий
Реєстрація
01.04.10
Місто
Днепр
Телефон
Samsung Galaxy S7 EDGE, Motorola Droid Turbo
В мене на iphone перестало працювати після оновлення до iOS 17. У кабінеті послуга підключена, оператор каже що у мене щось с телефоном. Якось так. Хоча на iOS 16 все працювало
Омагад іпхон)
Це зараз до чого було?
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
В мене на iphone перестало працювати після оновлення до iOS 17. У кабінеті послуга підключена, оператор каже що у мене щось с телефоном. Якось так. Хоча на iOS 16 все працювало
На Айось 17 все продовжує працювати без питань.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Цікаво, чи вдалося комусь на Пікселях запустити Вольту, без рута?
 
Зверху