VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
так то воно так. Але читав десь шо кс вибрав поставщика рішення не подумав на перед. І його рішення не зовсім коректно працюють з ядром чито мережі чи то білінгу. І тому пишуть костилі, і ше довго будуть писати, так шо ждати працюючу послугу, а тим бльше на всіх смартах ох як довго ше буде треба.
 
Реєстрація
16.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 12
А я собі відключив. Купа людей скаржаться, що телефонують мені, а їм каже "Такий номер не існує". Ніяк нормально не налаштують (
 
  • Haha
Реакції: idea
Реєстрація
11.03.15
Місто
San Diego, California.
Телефон
iPhone 14 Pro Max
А скажите пожалуйста мне такую вещь, а планируют ли запустить IMS доступ в роуминге? В Штатах к примеру везде только 4G & 5G
2G редко когда можна словить, T-mobile (роуминг партнёр), вовсе отключит 2G в конце апреля, либо октябре, еще не решили, каким образом звонки будут проходить? Они и так не проходят, 3G вообще давно отключили.

Мой итальянский TIM голос идет через IMS VoLTE, с Киевстара звонить много где нет возможности, из-за 2G

Знаю, возможно это не в приоритете, так как в Украине толком ИМС нормально не работает, но все же.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Не раніше, ніж всі хто в роумінгу почнуть сплачувати за цей самий роумінг. А поки халява, ніхто вкладати гроші і ресурси в це не буде. Тим паче, не довевши до пуття як толком в середині країни.
 
  • Dislike
Реакції: idea
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
А скажите пожалуйста мне такую вещь, а планируют ли запустить IMS доступ в роуминге? В Штатах к примеру везде только 4G & 5G
2G редко когда можна словить, T-mobile (роуминг партнёр), вовсе отключит 2G в конце апреля, либо октябре, еще не решили, каким образом звонки будут проходить? Они и так не проходят, 3G вообще давно отключили.

Мой итальянский TIM голос идет через IMS VoLTE, с Киевстара звонить много где нет возможности, из-за 2G

Знаю, возможно это не в приоритете, так как в Украине толком ИМС нормально не работает, но все же.
Якщо такі проблеми, то простіше взяти місцевий номер та зробити на нього переадресацію з українського.
 
  • Dislike
Реакції: idea
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
та зробити на нього переадресацію з українського.
на скільки я пам'ятаю то переадресація на іноземні номери наче заборонена чи не на законодавчому рівні, щось колись таке було.
Ні. Ви помиляєтесь. Цього ніколи не було.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Ні
Post automatically merged:

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Політ нормальний, чи є негаразди?
В lte only політ нормальний
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Ihor-UA, мені зається, що якраз таки після аварії і відновлення послуги політ став нормальним.
 
Зверху