VoLTE від Київстар

Реєстрація
01.04.18
Місто
Днепр
Телефон
iPhone SE 2022
kyivstar.ua/volte
— — —
Прес-реліз про запуск: kyivstar.ua (архівна копія), 15 грудня 2020 р.

☝️ Робота послуги забезпечується з обмеженого переліку пристроїв абонентського обладнання (смартфони), які мають відповідне програмне забезпечення від виробника обладнання. На інших пристроях коректна робота послуги не гарантується.
 
Причина: примітка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
16.09.23
Місто
Полтава
dmb, так, повинно бути. Зараз так на усіх Xiaomi.
Так же само на моєму Poco M5S, при увімкненні Wi-Fi, значок VoLTE видно лише в статус барі. Не вважаю це критичним явищем. В дружини, на Redmi, теж саме.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
dmb, так, повинно бути. Зараз так на усіх Xiaomi.
Так же само на моєму Poco M5S, при увімкненні Wi-Fi, значок VoLTE видно лише в статус барі. Не вважаю це критичним явищем. В дружини, на Redmi, теж саме.
То всіх в кого редмі, поко, ксіомі, це не критично
 

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Друзі, розібрався. Іконка volte на місті. Справа в тому що коли включаю ві-фі там просто мало місця для їх відображення, іконку видно тільки коли опустиш шторку.
У мене також Сяомі і іконка зникає не через мало місця. Але...
інколи вона потім мама знову з'являється, і якщо вимкнути/увімкнути ВоЛТЕ, то знову зникає.
 

dmb

Реєстрація
03.05.19
Місто
Михайловка

Вкладення

  • Screenshot_2024-06-20-12-14-57-592_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-20-12-14-57-592_com.android.chrome.jpg
    160.7 КБ · Перегляди: 116
  • Screenshot_2024-06-20-12-14-34-062_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-06-20-12-14-34-062_com.android.chrome-edit.jpg
    104.6 КБ · Перегляди: 118
Реєстрація
25.07.09
Місто
Днепропетровск
Фокус с вставить сим-карту в поддерживаемый телефон, активировать VOLTE, после вставить в модель которой нет на сайте - прокатывает?
 
Реєстрація
09.03.13
Місто
Славянск
Телефон
Meizu m6T ,Xiaomi 8t
Фокус с вставить сим-карту в поддерживаемый телефон, активировать VOLTE, после вставить в модель которой нет на сайте - прокатывает?
Не вынимал даже симку с Huawei 2020 года.Просто попросил активировать и все прошло и заработало,Но это было пол года назад
 

dmb

Реєстрація
03.05.19
Місто
Михайловка
Помітив в додатку "телефон" у розділі "історія дзвінків" що у деяких номерів яким я телефонував, або у тих хто до мене телефонував з'явилась мітка [HD].
Зрозуміло що це дзвінки з volte.
Але є вдома телефон 17го року xiaomi, і в ньому теж е перемикач активації volte. Коли його вмикаю іконка в статусбарі не з'являється. В справці по телефонам, які підтримують volte його нема, пише що тільки телефони починаючи з 22го року випуску мають підтримку volte.
Але при дзвінку на цей телефон у нього також біля номера телефону з'являється іконка [HD]
Так підтримує той телефон volte, чи ні?
 
Реєстрація
29.12.20
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung A73 5G
Помітив в додатку "телефон" у розділі "історія дзвінків" що у деяких номерів яким я телефонував, або у тих хто до мене телефонував з'явилась мітка [HD].
Зрозуміло що це дзвінки з volte.
Але є вдома телефон 17го року xiaomi, і в ньому теж е перемикач активації volte. Коли його вмикаю іконка в статусбарі не з'являється. В справці по телефонам, які підтримують volte його нема, пише що тільки телефони починаючи з 22го року випуску мають підтримку volte.
Але при дзвінку на цей телефон у нього також біля номера телефону з'являється іконка [HD]
Так підтримує той телефон volte, чи ні?
В 3g також можуть бути hd
 
Останнє редагування:

dmb

Реєстрація
03.05.19
Місто
Михайловка
Помітив в додатку "телефон" у розділі "історія дзвінків" що у деяких номерів яким я телефонував, або у тих хто до мене телефонував з'явилась мітка [HD].
Зрозуміло що це дзвінки з volte.
Але є вдома телефон 17го року xiaomi, і в ньому теж е перемикач активації volte. Коли його вмикаю іконка в статусбарі не з'являється. В справці по телефонам, які підтримують volte його нема, пише що тільки телефони починаючи з 22го року випуску мають підтримку volte.
Але при дзвінку на цей телефон у нього також біля номера телефону з'являється іконка [HD]
Так підтримує той телефон volte, чи ні?
В 3g також модуть бути hd
Не знав, думав це тільки в 4g, раніше таких міток біля номерів не бачив. Після того як з'явилась volte стали з'являтись.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
в світі може і використовується 10 років, а в нас через дупу або не використовується. З якого там року Volte на всіх брендових телефонах пішло з 2017 ? На вулиці 2024 в Україні Volte не запущене офіційно до сих пір на всіх апаратах, а вже 3G вимикають
 
Реєстрація
26.02.11
Місто
Харьков
В 3g також можуть бути hd
в мене в китайському техно стало висвітлювати HD в 2G only в КС. Телефон 4G не підтримує, а 3G вимкнуте у Луцьку повністю
HD Voice - це загальний термін, який означає передачу голосу високої чіткості. Для цього застосовують спеціальні мовні кодеки. Їх досить багато. Мовний кодек дуже відрізняється від музичного, того ж mp3 або ogg низькою затримкою на обробку голосу. Основним завданням мовного кодека це зменшити потік даних та зберегти прийнятної якості голосу на слух людини. Найбільш популярні мовні кодеки використовуються в мобільному зв'язку це GSM (він буває Full Rate і Half Rate), AMR, і WB-AMR (вважається HD Voice), кодек EVS та інші сучасні.
Коли один абон дзвонить іншому, під час встановлення з'єднання телефони домовляються якій кодеки і на яких швидкостях вони вміють. Але це дуже брутально. Якщо оба телефону вміють наприклад AMR і канал зв'язку дозволяє зараз пропустити бітрейт по-вище, то з'являється значок HD. Якщо один апарат не вміє AMR, то залишаються базові кодеки GSM, значка HD немає. Також якщо в процесі розмови лінія стала "гіршою", через перешкоди, навантаження на лінію зв'язку або через низький рівень сигналу від/до базової станції, апарати знижують бітрейт і якість голосу падає. У кодека GSM є лише два бітрейти. У AMR їх кілька, що дозволяє у процесі розмови змінювати бітрейт залежно від якості лінії зв'язку. У цьому й особливість - адаптивність. Кодеки GSM-HR та GSM-FR вміют всі телефони, які підримуют стандарт звязку GSM, бо цей кодек є основою передачи голосу в мережі, так як його можна було реалізувати на елементній базі в 90их, був не ресурсомісткий і дозволяв робити прийнятну якість голосу з низьким бітрейтом
HD Voice - складова Volte, де саме Volte це транспор для голосу.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.04.13
Місто
Бориспіль
Телефон
Samsung A51; Nokia 1200
в світі може і використовується 10 років, а в нас через дупу....
Та не в світі, в Україні !!! Але, таки, частково через дупу...
Загалом, я Вас вітаю, що воно у Вас, нарешті, запрацювало.
Стосовно кодеків, як на мене, різницю між AMR-NB i AMR-WB і "глухий" почує (і без усякої індикації HD), але в реальності дуже багатьом людям це "по борабану" і вони різниці "не чують". Тому і VoLTE не усім потрібно, вистачає і gsm fall back. Як не як, покриття 2g у нас все ж краще за 4g.
Тим кому "є різниця", куплять більш менш сучасни телефон з підтримкою VoLTE/VoNR, і знайдуть як підключити його (бо в них є на те мотивація).
А в широкі маси воно не запущено, бо працює з купою нюансів, коли допиляють тоді запустять, зараз не на часі.
А те що 3g вимикають, цього теж не уникнути, і скоро вже настане час.
Тому або новий телефон або GSM і горя не знати.
"На Всіх Апаратах" VoLTE працювати НЕ буде, можете не чекати.
Доречі, якщо вимога до телефона лише VoLTE, то сучасні кнопкові Nокіа від HMD спокійно працюють з VoLTE київстар, скріншоти є вище. Вибір за Вами.
 
Реєстрація
25.03.24
Місто
Луцьк
А в широкі маси воно не запущено, бо працює з купою нюансів, коли допиляють тоді запустять, зараз не на часі.
Якби на часі, так як підтримувати 3G, тільки для телефонії, інколи передачі даних, це дорожче буде при руйнуванні БС або підтримці у робочому стані (мова про 3G). Не заважало КС, нарешті запустити VoWiFi, що буде особливо корисним у даний час при відключеннях електроенергії або у сховищах, знаю, що роботи йдуть, але коли запустять, це ще те питання.
 
Зверху