Інтернет-магазини

Удавалось забрать товары за монеты + 0,01$ ?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    69
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Кто подскажет? Делаю заказ в магазине Brain. Выдаёт на этапе подтверждения: " Пожалуйста, введите отчество на кириллице". Никакие манипуляции с именем не проходят. В прошлый раз такая же фигня была, заказ пришлось через звонок в колл центр делать. Раньше не замечала такого.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240225_080146_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240225_080146_Samsung Internet.jpg
    61.9 КБ · Перегляди: 37
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Кто подскажет? Делаю заказ в магазине Brain. Выдаёт на этапе подтверждения: " Пожалуйста, введите отчество на кириллице". Никакие манипуляции с именем не проходят. В прошлый раз такая же фигня была, заказ пришлось через звонок в колл центр делать. Раньше не замечала такого.
Так а в чём дело то? Не принимает ваше отчество? Или не знаете как правильно пишется на кирилице?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Кто подскажет? Делаю заказ в магазине Brain. Выдаёт на этапе подтверждения: " Пожалуйста, введите отчество на кириллице". Никакие манипуляции с именем не проходят. В прошлый раз такая же фигня была, заказ пришлось через звонок в колл центр делать. Раньше не замечала такого.
Так а в чём дело то? Не принимает ваше отчество? Или не знаете как правильно пишется на кирилице?
Разобралась. Нужно было в профиле добавить Отчество.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Нужно было в профиле добавить Отчество.
Українською?
Добавила українською. Сайт у Брейна-отстой. В профиле не было указано Отчество, не принимает заказ:dash1:
Профиль давний, сталкиваюсь второй раз с такой фигнёй. Первый раз и оператор не ответил в чём проблема, просто оформил заказ онлайн.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
allaliu, а чем нравится магаз?
Раньше он только на всяких проводах, компах, особенно, комплектующих, специализировался. Была скидка оптовая. Можно было взять что нужно по хорошей цене. Сейчас там подобие Розетки намечается. Торгуют всем, что продаётся.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Але вітальний бонус за реєстрацію з тим самим номеров в другому сервісі не нараховують.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Кочевник, мне пару лет назад на один номер в обеих компаниях начислили. Причем в itbox я так ничего и не купил. Так и лежит там сто гривен и каждый месяц приходит смс, что проценты на сумму остатка пришли.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Я мав на увазі, що якщо Brain не подобається, можна спробувати ITBOX.
Правда у нього МСС якийсь дивний, більшість банків за таке не дають кешбек.
Це одна компанія, різниці немає
Ну Саньок же спитав, чому не користуються іншим сайтом. Що його здивувало?
До речі раніше у Брейна був якийсь незручний сайт,АйТіБокс був зручніший.
Плюс у нього зараз ще й програма лояльності. Я витратив 139 бонусів, залишилось 35.
Так вони мені ще 100 підкинули і зараз у мене 135 :ROFLMAO: Навіть не знаю, куди їх витрачати
Кочевник, мне пару лет назад на один номер в обеих компаниях начислили. Причем в itbox я так ничего и не купил. Так и лежит там сто гривен и каждый месяц приходит смс, что проценты на сумму остатка пришли.
Вони потім згорять, через 2 чи 3 роки. В особистому кабінеті пишеться, коли будуть анульовані "найстаріші" бонуси.
1708867520464.png
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
на ринку вже здається десятки років, з тою самою спеціалізацією, іншого мабуть такого і нема. Офлайн-точки продажу
Сервіс-центр досить адекватний. Головний недолік - головний склад в Києві та b2b знаходиться поряд з активним будівництвом "жидлових" кварталів на Нивках, вічний бруд, розбита дорога, навіть на авто іноді там проїхати гидко..:sick:
 
Зверху