@Горецкий, в тебе в місті і вертолітний майданчик побудували. Невже думаєш, що вони також в кожному місті?
Тільки зараз допетрав?Більше не буду. Тут великі експерти, тому далі без менеМатвєй, вы Джейкол это объясняли где-то на третей простыне обсуждения. Вангую, что подобные аргументы всплывут на 10-й
Да, так і було. Медсестра була у штаті дитячої поліклініки, там у ще був закріплений за школою лікар від поліклініки і він був десь 1-2 дня на тиждень.Я когда учился в школе в маленьком городе, школа на 900-1000 учеников с 1992 по 2003, то в школе была медсеста, стоматологический кабинет и психолог. Я чего-то думал, что это везде так было в то время
Предмета спора нету. Кто экономит небольшие деньги за счет жизни и здоровья детей - тот преступник.Кстати, вот мы с Шахматист спорим о необходимости врачей и/или медсестёр в школах.
У медсестры, которая тебе писала, школа 976 детей (школа считается средней, большая с 1000 учеников), в штате школы:А кто из тех, кто имеет детей школьного возраста, как думает - если бы государство обязано было предоставлять должность школьного психолога, насколько бы реально было меньше проблем у детей?
Я считаю эту проблему гораздо острее в наши времена. Поясню ещё, почему она может быть проще (гораздо) в решении: психолгом у нас можно стать двумя путями - либо окончив медуниверситет со специальностью "225 Мед.психолог", либо закончив пед.универ со специальностью "053 Психология". Работать в школе могут и те, и другие, прич'м не будет такого диссонанса в подчинении, как с сугубо медицинскими специальностями. Вот сколько я за границей не был - везде это стандарт просто, редко видел школы без психологов...
В общем, когда из каждого утюга в Украине запели про инклюзию, у меня в голове всплыла картинка, как это должно выглядеть.
В моей школе вроде бы был психолог и медсестра.Практичний психолог - 2 человека
Соціальний педагог - 1 человек.
А потом дети по-сути выходят из такой спецшколы с "волчьим билетом". Сейчас же у родителей есть выбор - попробовать инклюзивное обучение в классе со всеми, ведь в принципе, ребенок может и справляться с программой, просто ему нужно чуть больше внимания, при этом ребенок не чувствует себя изгоем и социализируется (ведь не обязательно "инклюзивные"=дебилы). Либо, родители могут перевести его на индивидуальные формы обучения (облегченная программа, удаленное обучение).А вот в городах я бы спецшколы оставил, они для ребенка лучше, чем инклюзивные классы в обычной школе.
Посмотри видео, и поймешь. На нем как раз школа без медсестры. А JCole пусть прокоментирует время доезда скорой , качество первой помощи. которую оказывали учителя, качество работы семейного врача, который лечил ангину и выписывл справку 086-1 (ее хорошо видно на стоп-кадре видео).Какой толк от медсестры?
Почему одной? Просто на том примере хорошо видно все: и работу семейного врача который после перенесенной ангины не дал освобождение от физкультуры, а выписал в школу без ограничений по физкультуре, и как учителя оказывают помощь в экстремальной ситуации, и скорость доезда скорой помощи. А случай не единичный к сожалению.Шахматист, что изменилось бы в той ситуации от того, что в штате была бы медсестра?
Какая нагрузка на бюджет всей страны для того, чтобы уменьшить риск смерти одной школьницы?
– Ми не можемо потрапити до педіатра. Немає запису. Наш у відпустці, в інших усе зайнято. І так другий тиждень. Сьогодні в реєстратурі мені так і сказали: навіть не сподівайтеся потрапити у найближчі тижні... І в цей час моя дитина не може відвідувати школу, – так у розпачі нам писала Олександра. – Ми раніше без проблем якщо що зверталися до приватної клініки, але зараз ситуація коли не можу (не з фінансових причин). Просто не знаю як бути, дитина другий тиждень здорова сидить вдома. Ми постійно звертаємося, але сьогодні нам відверто сказали, що в цій нашій амбулаторії сподіватися не має на що.
Олександра каже, що навіть у їхній амбулаторії №1 цього центру первинки дітей і мам, які прийшли по подібну довідку, багато. І чимало дітей не хворіли при цьому, але мусили довести це.
напевно, це фотошопЧого так усі разом замовкли. Так гарно розповідали про успіхи медичної реформи, електронні черги... Ось як виглядає така електронна черга до сімейного лікаря. Не можу розібрати, чи дотримується тут соціальна дистанція у 2 метри?
І тут звичайно Супрун винна. От ніколи ніде таких черг у поліклініці не було, не було, не було, а тут бац - реформа, Супрун і виникла черга... "Відкотити все взад! І головне - медсестер до школи повернути!"©Так гарно розповідали про успіхи медичної реформи, електронні черги... Ось як виглядає така електронна черга до сімейного лікаря.
Саме в цій черзі винна як раз горе-реформа, або як її точніше називають люди експериментом над людьми. Саме цієї черги у поліклініці не було, а зараз така була кожен день усе літо. І таке саме в усіх ЦПМСД міста, де обслуговуються діти. Поясню, що це за черга (вона на фото ще маленька, буває набагато більша). Це черга до кабінету профілактичних щеплень ЦПМСД. До реформи щеплення тут робили тільки дітям, які не відвідували організовані дитячі колективи, а іншим дітям робили щеплення в дитячих садках і школах. Після реформи Супрун, усім дітям роблять щеплення у ЦПМСД, а у них не виходить зробити щеплення великій кількості дітей без величезних черг. На фото якраз така черга. Проблема системна для усіх ЦПМСД міста.І тут звичайно Супрун винна. От ніколи ніде таких черг у поліклініці не було, не було, не було, а тут бац - реформа, Супрун і виникла черга...
Це було фото з міста Полтава, у Полтаві медсестер зі шкіл не прибирали, просто перевели в штаті закладу освіти, фінансуються з міського бюджету і ніякого відношення до щеплень вже не мають. Нікуди їх повертати не треба.І головне - медсестер до школи повернути!"©
Ось як виглядає така електронна черга до сімейного лікаря
"У боротьбі за щось! - всі засоби добрі!.." ©Посібник юного маніпулятораЦе черга до кабінету профілактичних щеплень