Інтернет від Укртелеком

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
webivan, так. АТС в нас не існує. Є лише активна шафа. Звідти іде телефонний кабель в квартиру.

Активна шафа працювала десь 15-20 годин, і весь цей час було зайнято. Потім в лінії стала тиша.
 
Реєстрація
21.11.22
Місто
Київ
Несколько вопросов по укртелекому, то к ним не дозвонишься:
1) Для ADSL хватит только wifi роутера с adsl входом, дополнительно модем не нужен?
2) Есть ли смысл покупать на olx бу роутеры укртелекома за 100грн? При подключении Укртелеком за 1грн в аренду дает, но при условии чуть ли не несколько лет нужно им платить, а если раньше отключишь, то штраф.
3) Когда отключают электрич, VDSL и ADSL работают одно и тоже время по телефонной линии? Если так то лучше VDSL подключать, раз он быстрей и стоимость та же.
4) Какое оборудование нужно для VDSL? То на том же OLX только ADSL роутеры видел. И укртелеком рекламирует ADSL роутер для аренды. VDSL вообще у кого-то есть?
5) Если есть работающая телефонная линия, то вызывать мастера, чтобы он что-то тянул не надо? Достаточно роутер достать и к ним дозвониться, чтобы подключили? Или еще идти в офис для подписания контракта?
6) Вы довольны работой интернета Укртелекома? Стоит своих 250грн (подорожал с 01.11.2022)? То цена как у гигабитного Ланета. Непонятно зачем он вообще нужен, кроме случаев долгого отключения электричества. И то не факт, что долго продержится.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Несколько вопросов по укртелекому, то к ним не дозвонишься:
1) Для ADSL хватит только wifi роутера с adsl входом, дополнительно модем не нужен?
2) Есть ли смысл покупать на olx бу роутеры укртелекома за 100грн? При подключении Укртелеком за 1грн в аренду дает, но при условии чуть ли не несколько лет нужно им платить, а если раньше отключишь, то штраф.
3) Когда отключают электрич, VDSL и ADSL работают одно и тоже время по телефонной линии? Если так то лучше VDSL подключать, раз он быстрей и стоимость та же.
4) Какое оборудование нужно для VDSL? То на том же OLX только ADSL роутеры видел. И укртелеком рекламирует ADSL роутер для аренды. VDSL вообще у кого-то есть?
5) Если есть работающая телефонная линия, то вызывать мастера, чтобы он что-то тянул не надо? Достаточно роутер достать и к ним дозвониться, чтобы подключили? Или еще идти в офис для подписания контракта?
6) Вы довольны работой интернета Укртелекома? Стоит своих 250грн (подорожал с 01.11.2022)? То цена как у гигабитного Ланета. Непонятно зачем он вообще нужен, кроме случаев долгого отключения электричества. И то не факт, что долго продержится.
1. Якщо роутер вміє працювати з ADSL то звісно що модем не потрібен.
2. Я купив і не шкодую, друг взяв собі в аренду Тенду за гривню, він глючить, купив на олусі якийсь длінк
3. Звісно, коли батареї від упсів сядуть то у вас і телефонна лінія працювати не буде, якщо звісно вона у вас є, так що час однаковий. VDSL далеко не скрізь доступний для підключення, за моєю адресою наприклад можна тільки ADSL підключити.
4. Читайте описи роутерів, я наприклад брав також роутер ADSL а там є і VDSL (Huawei HG630 V2)
5. Можна і так, але як правило дозвонитися тяжко, або взагалі не кваліфіковані співробітники, простіше якщо хтось прийде.
6. Звісно що при таких швидкостях і вартості, а також технічній підтримці НІ, але після вимикання світла укртелеком в мене працює майже 5 годин, у мого друга лише 2 години, і взагалі ви вже собі самі відповіли на своє питання, якщо є умовний ланет, і там ще й батареї встановленні, то точно не варто.
 
Реєстрація
21.11.22
Місто
Київ
6. Звісно що при таких швидкостях і вартості, а також технічній підтримці НІ, але після вимикання світла укртелеком в мене працює майже 5 годин, у мого друга лише 2 години, і взагалі ви вже собі самі відповіли на своє питання, якщо є умовний ланет, і там ще й батареї встановленні, то точно не варто.
Є ланет і навіть прислали на почту що підключили батарею за моєю адресою і я можу користуватися інетом 4 години. Знайшов роутер на 5В, щоб точно працівав від повербанка без усіляких підвищувачів. Підключив коли не було світла, але живлення на провід все одно нема( У підтримці вирішити проблему відмовляються. Навіть прислати співробітника, щоб він подивився, чи є там та батарея, не хочуть. Може її вкрали. Навіщо встановлювали цю батарею, витрачали на неї гроші і на почту присилали повідомленя, не зрозуміло. Все одно по факту не працює. Навіть мені запропонували купити і встановити до їх обладнання ще й свою батарею. При цьому не пояснюють, чому в моєму випадку вже зі встановленною батареєю інету нема. Може і з двома батареями інету не бути.
 

Вкладення

  • imgonline-com-ua-2to1-mjDbULIOTvvZ.png
    imgonline-com-ua-2to1-mjDbULIOTvvZ.png
    264.5 КБ · Перегляди: 45
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
В сусідньому будинку з якого до вас іде лінк може не бути батареї.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Щось пиздить там ланет про зарядку 18-20 годин обладнання якого вистачає на 2 години.
У моєму будинку батареї вистачає годин на 9-10 і заряджається вона повністю схоже десь стільки ж. При режимі 4/4 із світлом і без інет був стабільно. Але окей це мені дуже пошастило, але усе одно нормальним ввається режим коли обладнання працює як мінімум 4 години без світла. Змініть провайдера з гімнячого ланету на когось, хто спромігся у вашому будинку встановити нормальні ББЖ
 
Реєстрація
21.11.22
Місто
Київ
1. Якщо роутер вміє працювати з ADSL то звісно що модем не потрібен.
2. Я купив і не шкодую, друг взяв собі в аренду Тенду за гривню, він глючить, купив на олусі якийсь длінк
3. Звісно, коли батареї від упсів сядуть то у вас і телефонна лінія працювати не буде, якщо звісно вона у вас є, так що час однаковий. VDSL далеко не скрізь доступний для підключення, за моєю адресою наприклад можна тільки ADSL підключити.
4. Читайте описи роутерів, я наприклад брав також роутер ADSL а там є і VDSL (Huawei HG630 V2)
5. Можна і так, але як правило дозвонитися тяжко, або взагалі не кваліфіковані співробітники, простіше якщо хтось прийде.
6. Звісно що при таких швидкостях і вартості, а також технічній підтримці НІ, але після вимикання світла укртелеком в мене працює майже 5 годин, у мого друга лише 2 години, і взагалі ви вже собі самі відповіли на своє питання, якщо є умовний ланет, і там ще й батареї встановленні, то точно не варто.
Звонили из укртелекома, сказали подключение 500грн+250грн в месяц. Может кто знает, что их мастер делает за эти 500грн? Если уже телефонная линия в квартире есть. Или туда входит оплата за первый месяц (забыл у оператора спросить) Тот же ланет безплатно протягивал кабель. А тут кабель уже есть.
Если успеть купить роутер, может хотя бы его их мастер настроит. Насколько сложно самому настроить Vdsl роутер для укртелекома?
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Сеньйор Помідор, роутер от телекома уже настроен под них, в прошивке все заложено, что у адсл, что у влсл. Раньше нужно было только логин/пароль для РРРоЕ авторизации вводить, но потом они перешли на DHCP- авторизацию и вводить реквизиты стало не нужно.

Если оборудование - сторонее, то прописать надо профили с VPI/VCI для интернета и телевидения (если взяли).

Когда я подключал вдсл, мастер пришел с бумажкой и по ней собирался настраивать, а усоышав что мопед телекомовский надр в бридж настроить, так как роутер у меня будет всем рулить - выпал в осадок и воспользовался "звонком другу". По итогу я сам все настроил, подломив админский пароль вдсл роутера телекомовского.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Хто це зараз АДСЛ в брідж налаштовує? Завжди в режимі роутер налаштовують.
Той, в кого роутер потужніший за мопед від телекома. За останні 4 роки перед роутером стояв адсл, згодом вдсл, а тепер - гпон онушка, і весь час маршрутизацію робить саме роутер.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Хто це зараз АДСЛ в брідж налаштовує? Завжди в режимі роутер налаштовують.
Та как бы Все кто понимает что делает, все правильно настройка мостом где на АДСЛ минимум нагрузки, а за ним уже стоит железка посерьезней и управляет всем интернетом
 

Toyvo

Мммрррммм...
Реєстрація
17.01.11
Місто
Харьков
Телефон
Sony Z5 dual
Да понятно, что современые адсл модемы легко потянут 10-20 мбит, дело в другом, это лишняя точка отказа, это лишний NAT, что-то к пингу добавится и т.д. Поэтому если у вас за ним стоит хороший роутер, то имеет смысл поднять интерфейс на нем.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Отказался от ADSL, даже не попробовал VDSL. Укртелеком жёстко тупит, очень медлительные ребята. Скоро и стационарный с сип отключу.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Я извиняюсь. Не уверен что сюда. Если что простите.
Скорость интернета не поднимается выше 650 мбит/с. А отдача 900 мбит/с.
В чем проблема? Это компьютер или Укртелеком так даёт. У кого как?
 
Зверху