Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Я так понимаю, что про неначисленные до смены дебиллинга бонусы можно забыть и не тратить свои нервы на повторные заявки?
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Срок пополнения на 100 - обычно несколько дней. Должно быть в СМС.
В смс с акцией есть способ и срок подключения акции. А вот при активации акции без денег на счету пришло смс про активацию и пишет что нужно поплнить до и дату уже не пишет. Значит, скорее всего, дата та же, которая обозначена в "акционном" смс)
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
А как в "Год интернета за 100грн" работает "политика справедливого использования"?
После использования 1.5Гб в день скорость ограничивается до 0.8Мбит (но может только приходить SMS -оповещение).
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
А де дивитися скільки Мб лишилося з іхнього 6 ГБ (?) Подарунку по *702*0хзшотамдалі?
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Абоненти Київстар зможуть користуватися послугами Uklon зі знижкою до 50%


До кінця травня всі абоненти оператора, які користуються додатком для самообслуговування «Мій Київстар» або завантажать його, зможуть отримати знижку до 50% на перші дві поїздки з Uklon.
Щоб отримати акційну пропозицію, а саме промо-код зі знижкою, достатньо лише користуватися додатком «Мій Київстар» або завантажити його. Знижкою на послуги зможуть скористатися нові клієнти Uklon, які почнуть користуватися їх сервісом в одному з 9 міст України: Київ, Вінниця, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернігів, Херсон та Житомир.
Нагадаємо, що «Мій Київстар» - це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, для підключення/відключення послуг та заміну тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії, отримати консультацію у чаті тощо. Київстар і надалі буде пропонувати інші вигідні акції для всіх абонентів, які користуються їх додатком.
Персональні дані користувачів додатку також надійно захищені. Компанія використовує двофакторну аутентифікацію при вході у систему та пропонує користувачам ввести код доступу самостійно або налаштувати вхід за відбитком пальця чи Face ID, якщо це дозволяє пристрій. «Мій Київстар» можна завантажити цим за посиланням.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Пришло предложения инет на год за 365 грн. Если на бонусном счёте есть деньги они спишутся или заказ возможен только с основного счета?
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
Пришло предложения инет на год за 365 грн. Если на бонусном счёте есть деньги они спишутся или заказ возможен только с основного счета?
С бонусного на год интернета за 100 или за 365 не используются.
 

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
Всем привет!
Пришло предложение: "Унікальна можливість у Моєму Київстарі! Отримайте 60 бонусів за поповнення рахунку від 45 грн у додатку Мій Київстар (1 бонус = 1 грн). У разі поповнення іншим способом отримаєте 10 бонусів. Пропозиція діє до 04/05/2021."

Хочу пополнить на 46 грн, и после их вывести на другой номер. А бонусами оплатить абонку по тарифу "без Границ lite+" 40 грн

1. Активируем услугу "Пауза абонплаты"
2. Пополняем счет через додаток Мій Київстар на 46 грн
3. Дожидаемся начисления 60 бонусов
4. Выводим 46 грн с основного счета на другой.
5. Активируем абонплату по тарифу "без Границ lite+" 40 грн

Правильный ли алгоритм действий?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Зверху