Акційні пропозиції Київстар

Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra

наскільки я розумію, вестись на таку "шедру пропозицію" взагалі не варто, якщо у мене і так нормальний тариф? (супересила гігабіт стоїть)

Тут всё естественно!
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
Без меж lite+
,,Отримайте супер знижку на три оплати вашого тарифу! Щоб сплачувати лише по 10 грн, відправте безкоштовне SMS на номер 478 з текстом 320. Знижка буде діяти 84 дні, далі плата за тариф стандартна. Встигніть підключити до 15/02/2024"
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Пора проверять полочные симки!👍 В МКС есть похожее предложение по ТП Свобода. Хоть скидка и поменьше, но вместе с другим предложением за пополнение счета - первая абонка обойдётся за ту же цену.:)
Screenshot_20240209-094659_ .jpgScreenshot_20240209-094942_ .jpg
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Без меж lite+
,,Отримайте супер знижку на три оплати вашого тарифу! Щоб сплачувати лише по 10 грн, відправте безкоштовне SMS на номер 478 з текстом 320. Знижка буде діяти 84 дні, далі плата за тариф стандартна. Встигніть підключити до 15/02/2024"
Такий же самий т/п, але без плюса і майже той самий текст в смс, тільки вказано, що знижка 60%.
Номер зняв з полки пару днів тому, щоб скористатися подарунками 50 + 40грн за поповнення.

Цікаво, чи буде діяти ця знижка на позачергові оплати, тобто на більшу кількість абонплат, ніж планові за цей термін.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
На голодний номер майже рік, прийшло "жидівське нате вам".
 

Вкладення

  • Screenshot_20240209-135914.png
    Screenshot_20240209-135914.png
    210.3 КБ · Перегляди: 149

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
  • Like
Реакції: idea

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Коханій на 3 місяці в Без меж Lite+ підключили знижку 60%, тепер пакет 30 грн/4 тижні. Трохи раніше х3 пакет.
 
Реєстрація
21.10.16
Місто
Дніпро
Телефон
Samsung S20+
ще дешевше з публічного з дом нетом найдете
Та річ у тім, що Домашній Інтернет залишився удома, у Харкові, а тут будинок не підключений до ДІКСу.
Цікавився заради КС ТБ, бо Світ ТБ уже притомив своїми постійними зависанням - доки не посоваєш бігунок туди-сюди, так і висить.
Я б ще пошукав у чому справа... Бо в мене світ тв взагалі не завісає.
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Скидка 60% на 84 дня отлично сработала с подарка(50грн).👍
Только почему-то не автоматом, пришлось внеплановую подключать.

Но в смс(сужу по другому номеру, с таким же т/п, который сейчас в тлф и на который тоже сегодня подключил) указано, что скидка на следующие 3 плановые абонплаты.
Ск всего и на него попробую.
Просто 75 грн на балансе после предыдущих подарков, поэтому боялся.)

А может не стоит, т.к в 1-м случае номер на полке, а во втором в тлф и несколько дней назад снялась абонплата?
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Увійшов в "Мій КС" поличковою сімкою. Світить, що є 5Гб, але як завжди в Кісти, терміну дії бонусного пакету немає.
Нагадайте, які можуть бути USSD комбінації для перевірки цього пакету?

UPD. Відобразило об'єм по *560#, але пише, що діють до наступної дати зняття абонплати. Але пакет не сплачений. :unsure:
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
На контрактний номер Love UA Контракт прийшов SMS: мовляв, підключайте Додай Безлім за 150 грн. Пропозиція діє до 29 жовтня. Хіба це тимчасова акція? На оф.сайті такого немає. Я думав що на постійній основі.
Станом на 2024 рік на прп вказують дату пропозиції. То чим відрізняється замовлення Додай безлім з пропозицією і без, якщо додаткова вартість за опцію незмінна, як і кількість ГБ на повній швидкості?
 
Реєстрація
08.03.11
Місто
Винница
Телефон
Nokia 5220 XpressMusic/LG A190 Utеl/MTS/KS/Xiaomi Redmi Note5
Скидка 60% на 84 дня отлично сработала с подарка(50грн).👍
Только почему-то не автоматом, пришлось внеплановую подключать.

Но в смс(сужу по другому номеру, с таким же т/п, который сейчас в тлф и на который тоже сегодня подключил) указано, что скидка на следующие 3 плановые абонплаты.
Ск всего и на него попробую.
Просто 75 грн на балансе после предыдущих подарков, поэтому боялся.)

А может не стоит, т.к в 1-м случае номер на полке, а во втором в тлф и несколько дней назад снялась абонплата?
Успешно подключил, всё сработало, т.е ключевое в этой акции(-60%) то, что скидка на 3 любые следующие абонплаты(за период 84дня), в т.ч внеочередные, а не только на плановые, как написано в смс.
Единственное то, что если была до этого подключена скперсила х 3, то заново/внепланово её, до окончания срока предыдущей, подключить невозможно.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Пакет Спробуй 10000 МБ, що надавався на 90 днів, діяв за вашим номером більш тривалий період. З 22.02 по 26.02 пакет буде відключено, а надані за його умовами МБ анульовано. Щоб отримати більше інтернету (на території України), рекомендуємо пакет 5 ГБ за 50 грн на кожні 4 тижні. Підключити: *405*5# або в Мій Київстар mykyivstar.page.link/bMQ6
Ось і все ...
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Київ
Телефон
Xiaomi Note 12 pro 5G
Пакет Спробуй 10000 МБ, що надавався на 90 днів, діяв за вашим номером більш тривалий період. З 22.02 по 26.02 пакет буде відключено, а надані за його умовами МБ анульовано. Щоб отримати більше інтернету (на території України), рекомендуємо пакет 5 ГБ за 50 грн на кожні 4 тижні. Підключити: *405*5# або в Мій Київстар mykyivstar.page.link/bMQ6
Ось і все ...
А чого так? Підключений був більше двох років. Майже не користувався, але було зручно мати запаску
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Оце від серця повернули в мк.
 
Останнє редагування:
Зверху