Акційні пропозиції Vodafone

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
На анлим с халявным месяцем пришло: 800 минут на все сети по Украине за пополнение от 90 грн до 31 мая.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
На анлим с халявным месяцем пришло: 800 минут на все сети по Украине за пополнение от 90 грн до 31 мая.
Секрет в том, что эти минуты расходуются, в том числе, на внутрисеть.
Водафон он такой :)
 
Реєстрація
23.01.13
Місто
Николаев
Тариф SuperNet Start+. Закінчується РБА (акційний 360 грн.). Підскажіть, який наразі алгоритм дій з тарифом, щоб знову отримати акційний РБА.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Не забарилось після поповнення на 10 і приходу на доп рахунок 200 грн, ну і жимнув я шо йдуть вони лісом.
 

Вкладення

  • Screenshot_20230527-082834.png
    Screenshot_20230527-082834.png
    280.2 КБ · Перегляди: 98
Реєстрація
23.01.13
Місто
Николаев
Тариф SuperNet Start+. Закінчився РБА (акційний 360 грн.). Пропонують до 31.05 перейти на Joice Start з підключенням РБА за 560 грн. Тариф не маю бажання змінювати. Чи можна розраховувати на отримання акційного РБА без зміни тарифа? Можливо у когось є якісь поради з цього приводу.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Тариф SuperNet Start+. Закінчився РБА (акційний 360 грн.). Пропонують до 31.05 перейти на Joice Start з підключенням РБА за 560 грн. Тариф не маю бажання змінювати. Чи можна розраховувати на отримання акційного РБА без зміни тарифа? Можливо у когось є якісь поради з цього приводу.
Трохи задохрена 560, але чим твій тариф кращий того що пропонують я не можу придумати собі.
 
Реєстрація
23.01.13
Місто
Николаев
Тариф SuperNet Start+. Закінчився РБА (акційний 360 грн.). Пропонують до 31.05 перейти на Joice Start з підключенням РБА за 560 грн. Тариф не маю бажання змінювати. Чи можна розраховувати на отримання акційного РБА без зміни тарифа? Можливо у когось є якісь поради з цього приводу.
Трохи задохрена 560, але чим твій тариф кращий того що пропонують я не можу придумати собі.
В SuperNet Start+ є 50 хв за кордон.
 
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
Включив сімку, зателефонував на 111 та з іншого номера сюди, а також поповнив рахунок, як і було написано в смс і миттєво отримав пропозицію РБА в джойс старт. Хоча я звичайно сподіваюся, що знову запропонують джойс про за 400.
Это у Вас какой сейчас тариф что ГБА и на Джойс Старт и на Джойс Про предлагают?)
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
cat,
Тариф 4G Smart XS - все ок крім того, що рба не запропонували (правда, поповнив рахунок на наступний день)
Тариф Joice - взагалі тиша :( але на ньому нещодавно з'явилась пропозиція переходу в 4G Smart XS (думав, що вже не пропонують цей тариф), можливо, це повпливало
 

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
С утра на вООБЩЕ нн пополняемый XS который давал для обьяв на Олхе прилетело смс о месяце бесплатном за смс.отправил.начислили.

Сейчас прилетело ГБА за 320..хоть и особо не нужно,но пусть будет-закинул 320-через 15 минут автоматом врубили

Вообщем доволен,но хотелось бы такой Подарок на Анлиме.
 

trempel

Заблокирован
Реєстрація
05.02.22
Місто
Киев
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
Звонок от водафона, с предложением перейти в смарт лайт. Сейчас сн анлим, на голодовке. Около месяца прошло, после окончания акции старая сим. Еще висит акция пополни на 40 грн. получи скидку 99%

Вопрос.

Если я не буду пополнять на 65 грн. И переведет в джойс старт, потом можно будет перейти в супернет анлим?

И еще вопрос, можно ли не пополняя смарт лайт, перейти в смарт xs (без +, или даже в xs+)?
 
Причина: Зображення під SPOILER
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.11.22
Місто
Київ
Телефон
Nokia
потом можно будет перейти в супернет анлим
Якщо до того часу не закриють для переходу, то так.
можно ли не пополняя смарт лайт, перейти в смарт xs
Зазвичай опції переходу в дорожчі тарифи лінійки - відкриті. Довго сиділа на непоповнюваному XS+ - можливості переходу були.
 
Зверху