Акційні пропозиції Vodafone

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
На голодающий анлим прислали 99% скидки за пополнение от 40 грн.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
На поличковий XS, і 250грн, і повторно безкоштовний ютуб на два місяці.
-Тільки злізь з базових...
Screenshot_20230711-203339.jpgScreenshot_20230711-203212.jpg
 
Реєстрація
12.02.17
Місто
Донецька обл., Україна
Реєстрація
06.06.18
Місто
Львов
Прийшло знижка 99% поповніть на стільки то рахунок. То те що поповню зніме з рахунку чи залишиться на рахунку для знижки?
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Tv-digest, останется на счету, но спишут часть средств (хоть и пишу в условии 1%, но на практике списывается обычно 1 копейка) за подключение тарифа на месяц
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
що порадите робити щоб знов Рба отримати.
Мій товарищ котрого я колись перевів на Смарт хс, рік тому в червні була пропозиція РБА за 620 грн. з переходом на Старт. Він перейшов і коли закінчився РБА, йому через тиждень запропонували Смарт Лайт, моментально перейшов і наразі у нього самий дешевий тариф. Причому прийшла пропозиція в СМС. Інтернет йому не потрібен, а тільки для бла-бла. Ось вам і ВФ. Я на парі поличкових номерів чекаю і ні хріна.
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
В мене закінчився рба, останній пакет на днях також скінчився.
Декілька днів назад в МВФ запрошення на хс+. Сам не розумію, чи варто перехід робити. В мене був сн анлім рба. Не можу сказати, що зараз стільки інтернету потрібно, але рік назад він півроку був у великій нагоді. Навіть замало.
 
Причина: прибрано повнорозмірне зображення під спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
luytel, pay attention, що підключити можна, якщо раніше не було судимостей підключених Преміумів, Фемелів, Музиків.
Були.
Вчора похвалився тут, а сьогодні зникли всі три пропозиції...
Хо з вас, обібрав сироту!?
 
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
але рік назад він півроку був у великій нагоді
цiкаве формулювання - рік назад він півроку
це в блекаути?
Воля не працювала біля півроку, а потім вже звик до мобільного інтернету на роздачі. З березня 22 на лайфі без меж, з липня на сн анлім


Рік назад підключення рба, півроку активне користування, потім вже провідний інтернет в іншому місці.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Лайт (не 4g smart), пропонують 250 грн на бонусний
Давно хотiв перейти на ньому в джойс, чи можна взяти гешефт, а потiм сплатити ним першу а/п вже пiсля переходу?
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Додатковий грошовий рахунок не переноситься в інший тариф. Тільки бонуси, не гроші, переносяться
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
Не зовсім впевнений в цю тему, чи у Глюки.
На оплачений номер з тарифом XL в якому Social Pass входить у таріф та активований, отримав зараз смс від оператора, що він мені подарував 3 місяця Social Pass безкоштовно.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Не зовсім впевнений в цю тему, чи у Глюки.
На оплачений номер з тарифом XL в якому Social Pass входить у таріф та активований, отримав зараз смс від оператора, що він мені подарував 3 місяця Social Pass безкоштовно.
А шо каже тепла лінія?
 
Зверху