Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
На лайфселл є Єдиний! Він хіба не архівний? Отож і питання-якщо варіант є , напишіть в пп
Єдиний НЕ архівний, він доступний для підключення через My lifecell.
Варіантів немає!
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Закінчився РБА на Супернет Старт, запропонували перейти на 4G Смарт Лайт. Оператор говорив, що якщо не буде поповнення рахунку протягом 2 тижнів, то тариф зміниться на Джойс Старт. Так і буде, чи це мотивація поповнити рахунок? В додатку є можливість перейти на всю лінійку 4G Смарт. Якщо перейти на дорожчий тариф, чи збільшаться шанси на знижку на РБА? Номер потрібний як резервний інтернет, платити 100+ грн щомісяця за так не хочу
 
Реєстрація
21.11.18
Місто
Vinnitsa
Все так як сказав Вам оператор. Є можливість перейти на дорожчий тариф 4 g смарт. О от на рахунок РБА, то лотерея!
 
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
як перейти до безабонплатного Light
только симку с этим тарифом купить если.
Чушь. Она активируется в более свежем тарифе. Я ещё года 3 назад 2 симки Лайта распечатал - обе активировались в каком-то из линейки СуперНет
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Не полишають спроб посадити мене на лайтовий джойс. Раз на кілька а тижнів таке приходить. Але я все одно дочекаюся хоча б прошку.
 

Вкладення

  • Screenshot_20230715_075011_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    Screenshot_20230715_075011_ua.vodafone.myvodafone.jpg
    290.2 КБ · Перегляди: 260
Причина: видалено повнорозмірне зображення
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.10.11
Місто
Чернігів
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Цікаво як почати отримувати хоч якісь пропозиції. Номер активовано у жовтні минулого року. Поповнював два рази по 10 грн. Була у січні пропозиція 99% знижка на абонплату. Скористався нею і потім як відрубало. Ось уже більш як півроку тиша.
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Нормальное предложение . Нынче дешевле - большая редкость .
Я б і 500 віддав, але 15 ГБ це мало, враховуючи те, що я користуюся мобільним інтернетом в основному для перегляду Twitch, то це мені на тиждень в 480р. Якби джойс про 25 гб дали, то вже б хоч щось
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
як перейти до безабонплатного Light
только симку с этим тарифом купить если.
Чушь. Она активируется в более свежем тарифе. Я ещё года 3 назад 2 симки Лайта распечатал - обе активировались в каком-то из линейки СуперНет
вам уже ответили, но я уточню: имелось ввиду купить уже активированную симку с этим тарифом.
 
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
Bester, зімітувати намір МНП до ЛС.
Расскажите пожалуйста о вашем опыте. Или это предположение?
Если следите за этой темой и темой МНП- периодически есть об этом посты. Лично у меня дважды была такая ситуация: подал заявку, перезвонил менеджер и предложил отменить заявку мнп взамен на плюшки. Один вариант- это пополнение счета и акционное подключение пакета услуг на 3 месяца (деньги на счету остались). 2й вариант- предложили тариф удержания. Но возможен и 3й вариант- никто не позвонит и ничего не предложит.
 
Реєстрація
17.07.22
Місто
Кремінна
supernet unlim, буду брати))
P.S. підключили майже відразу після поповнення рахунку, якийсь водафон дуже щедрий))
 

Вкладення

  • IMG_4555.png
    IMG_4555.png
    386.3 КБ · Перегляди: 148
Причина: видалено повнорозмірне зображення
Останнє редагування:
Зверху