Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
На всіх номерах з'явилася пропозиція підключити Vodafone TV. Але каже в кінці треба буде обрати тариф. Чи є там якийсь безкоштовний пакет на кшталт Легкий у Київстар? Або, в чому тоді зміст акції якщо треба платити? Питаю, щоб даремно не ставити той Vodafone TV якщо буде платно.
Не став бо будеш платити.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Чи є там якийсь безкоштовний пакет на кшталт Легкий у Київстар
є, якщо не обирати тариф, буде Test, 42 канали (хоча з класичних ТБ небагато - Армiя ТБ, Унiан та марафон, решта - iнтерактивнi накштал мегогошних М-каналiв)
якщо хочете 100% бути впевненим щоб не зняло, реєструйте аккаунт не на водафоновський номер
 
Останнє редагування:

VAS

Реєстрація
05.04.10
Місто
Херсон
якщо запропонували цю акцію "199 грн і зв'язок на 6 місяців" і дало замовити при активному РБА, то послуга буде працбвати після закінчення РБА?
Так
6 місяців після закінчення РБА чи з дати поповнення?
 
Реєстрація
19.10.10
Місто
Сумы
Телефон
nokia
якщо запропонували цю акцію "199 грн і зв'язок на 6 місяців" і дало замовити при активному РБА, то послуга буде працбвати після закінчення РБА?
Так
6 місяців після закінчення РБА чи з дати поповнення?
З дати поповнення.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
ВФ понравились дармовые деньги при неприятностях на КСе.
 
Реєстрація
05.04.23
Місто
Київ
На анлім прийшла пропозиція РБА за 1020грн.
Два роки взагалі нічого не пропонувалось, десь 6міс, як змінив тариф на анлім, через тиждень закінчується термін дії номеру.

Думаю ігнорувати, бо це дуже дорого.
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Отправив СМС на 3133 до 31 числа можно получить 250 бонусных грн. на 3 дня. У меня пошли на абонку.
 

RuslanMikhay

Заблокирован
Реєстрація
13.05.23
Місто
ПопаснаЯ, Луганська обл., Україна
Телефон
Xiaomi Redmi Note 12S
На активном номере Vodafone Joice 170грн./4 недели с ГБА (со скидкой) предоставляется "безлим" на соцсети и YouTube, но по факту приходит сначала смс с предупреждением, что абонент использовал сначала 25Гб (после 30Гб снижают скорость до 2,5мбит/с [а по факту ещё ниже]), потом сообщение об использовании 29Гб, а потом третье смс-уведомление о 30Гб трафика и о снижении скорости. Дальше (до снятия плановой абонплаты/начисления стандартного пакета услуг) можно было юзать известные ресурсы, снижение скорости было не критичным, остатки отдельных стандартных 15Гб на *101*4# почти не расходовались. В этом месяце после "новогоднего подарка" от VF пришло смс о том, что в ход пошли акционные 10Гб из "120Гб на год" со сроком действия по 18.02 включительно. Стандартные 15Гб из обычного пакета услуга ещё в наличии и действуют по 31.01 включительно. Интересно, как интернет-трафик будет предоставляться дальше, с какой скоростью и что будет после исчерпания всех гигабайт? До "подарка" от Водафона вопросов вообще не было. В моём случае наиболее подходящий тариф от lifecell "Потужний" 165грн./4 недели (с миграцией и заказа пакетов оптом ещё дешевле), где дают 40Гб + 20Гб сверху за своевременную оплату абонки. Но к сожалению, в моей местности турецкий life обеспечивает только голос и об интернете (тем более 4G) не может идти и речи. 🙃
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Прочитал только в конце. Лайф вроде уже французский, или перепродали? ;)
 

RMS

Реєстрація
26.01.09
Місто
Мерефа
Телефон
Xiaomi Redmi 4A
Наконец, и я получил свой РБА на SNStart за 300 грн. Предыдущий акционный РБА закончился в середине октября, и с тех пор не было ни одного предложения (хотя на других номерах были, и я их принимал), проверял МВФ буквально через день.
Оказалось, чтобы на голодающий номер получить дешевое предложение РБА нужно всего лишь
 

Артем Тимко

Чекаю РБА
Реєстрація
16.03.23
Місто
Короп
Телефон
Huawei p 40 lite
Отправив СМС на 3133 до 31 числа можно получить 250 бонусных грн. на 3 дня. У меня пошли на абонку.
У мене в тарифі Joice Start Special сьогодні прилетіла пропозиція РБА за 300 грн.

Щодо історії користування, то номеру лише 7 місяців, поповнювався один раз на 10 гривень, щоб активувати і все. Періодично прилітали всякі пропозиції "180 грн на бонусний рахунок" та 99% знижки на абонку, але все ігнорувалося. До речі, цікаво, що сьогодні я якраз заходив у розділ РБА у додатку і після цього пройшла пропозиція.

Хтось знає чи працюватиме акція "гіга подарунки"?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Оказалось, чтобы на голодающий номер получить дешевое предложение РБА нужно всего лишь
То так здається, що достатньо одної дії,
я може півроку-рік-півтора грався приймаючі участь в акціях типу (поповни рахунок на 10грн і отримай пакет послуг на 1 місяць) поки прийде акційна пропозиція з РБА за 300-500грн
 
Зверху