Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Фотошоп тільки "однин із", і не факт, що зараз найращий. Є ще Lightroom, Snapseed, Vsco. Час це гроші, тому коли є можливість, що за тебе на 80 відсотків зроблять роботу алгоритми смартфону то навіщо самому його витрачати. Так, для фото з смарту також потрібна дообробка в редакторі, але при цьому витрачається на порядок менше часу ніж при фото з камери. Згадую свої "заруби" на початку двохтисячних з адептами плівкових дзеркалок. Вони тоді з піною з рота доводили, що "цифра" ніколи не те що не перевершить, навіть не зрівняється з плівкою. А зараз вже в гру вступає штучний інтелект. Взагалі, поцікався які зараз фішки для фото стали доступні в Pixel 8 pro, а це тільки початок. Дивлюся на все це, і згалую як казав один з наших гарантів: "Це ж було вже, було..."
На рахунок Інстаграму, це найбільша "площадка"для продажу різноманітних аксесуарів "індустрії краси" 🙂
Ну если о спорах пленка\цифра - то сразу было ясно, что это вопрос времени. Как только цифровое фото приблизится к разрешению пленки (да есть и там минимальная точеа), что в значительной мере уже давно пришло - все плюсы пленки ушли в небытие.

Оптика - да я пока что за нее. Да телефоны стали снимать даже очень хорошо. Но если сравнивать с таким же кадром но снятый зеркалкой с хорошей оптикой, окажется что отпика лучше снимает.

А на счет алгоритмов - так искусственный интеллект уже может рисовать картинки с вашего описания.
Так что когда умрет оптика, особенно в рекламной съемке предметов, думаю это тоже вопрос времени.

Ну и на финал - чем снимать надо выбирать исходя из того для чего собственно делается съемка.
Если для соц. сетей - то уже есть куча телефонов, которые справятся с этим просто на отлично.
А вот если вы захотите в полиграфии напечатать фото размером А3 - то телефон тут же улетит в мусорку. Ну или надо будет хорошо "пофотошопить", т.е. фактически нарисовать или дорисовать
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Якщо оновлення не важливі зараз дуже пристойна ціна на такий смартфон на такому ж процесорі https://allo.ua/ua/products/mobile/motorola-edge-20-8-128gb-frosted-grey-par00049rs.html
Користуюсь більше двох років, працює ідеально, дуже задоволений, уже оновився на 13А.
Тільки вітринні зразки в окремих магазинах. Особисто я такими користуватися гидую. Це як б/в на ОЛХ брати. І то, там одна людина користувалась, а тут скільки рук мацало той смарт тільки Зевсу відомо.
І по темі - які причини НЕ брати Poco X5 Pro? Наче непогані характеристики, свіжіший проц, ніж у Мото G84. Так, ціна вища, але ж і береться не на один рік (хоча з цією війною хтозна скільки тих років кожному з нас залишилось)
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
А моторола це піксель за свої гроші
ОК. А ось зараз звернув увагу на Самсунг А34 8/256. По відгукам добрий телефон, з виду також симпатичний, їх оболонку всі хвалять. Що про нього спільнота скаже?
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Андрюх@dp.ua, скажу так: у своїй родині я давно вирішив - чоловікові Моторола, жінці Самсунг (не обов'язково А34). Зайшло аж бігом. Вже по другому колу. Особисто, якби не запав на "мотори", брав би й собі Самсунг. Гадаю, що А34 мені б сподобався більше, ніж теперішній жінчин М21. :cool:
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
ОК. А ось зараз звернув увагу на Самсунг А34 8/256. По відгукам добрий телефон, з виду також симпатичний, їх оболонку всі хвалять. Що про нього спільнота скаже?
Купив це чудо техніки дружині, саме 8/256. Коробка, кабель Type-C - Type-C, інструкція. В чорному кольорі дивиться цікаво.
За технічними нюансами зауважень немає, літає добре: жіночий набір купи інстграмів та інших "грамів" в фоні підтримує, оперативки досить, то ж додатки в фоні не вивантажує. Лагів в менюшці не бачив, сканер під склом - спрацьовує добре. Камера чисто самсунгівська, як на мене надто перенасичені кольори, але дружині подобається. Фотки домашніх тварин хоч одразу на конкурс виставляй - видно, що працює АІ. Батарейка норм, на день вистачає.
Мені не сподобалось, що задня кришка якийсь незрозумілий пластик, простукується зі звуком порожнини. Без чохла норм, але в чохлі - досить товстенький. Дизайн фронтальної камери "капля", наче в Redmi Note 7, виглядає архаїчно. І ще надто скруглені кути та скруглені рамки, щось на подобі 11 Яблукофона.
Додатки переносив через Type-C - Type-C без проблем. Зарядки 33W не купував, є купа зарядних 15W та 20W. QC підхоплює від Baseus, Samsung 15W та Xiaomi 33W. На USB тестері не заміряв, але враження, що більше 15W від сторонніх виробників не приймає.
Як на мене, чисто жіночий телефон, ні в яке порівняння з моєю брутальною Моторолкою G54. ))
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Андрюх@dp.ua, мені якраз вигляд/оболонка мото побобається більше
Я взял г32 мото 8/256. Все подобається. Різні сами в магазині цього цінового діапазону теж дивився, чисто візуально і оболонкою мото більше сподобався
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Як на мене, чисто жіночий телефон
Як можна смарту ліпити такі ярлики? Що в ньому такого саме жіночого? Тільки "дирки"? Так це у всіх смартів так ;) Ладно б там колір якийсь рожевий або ядово-бордовий, тут бі погодився, а так всі вони унісекс.
брутальною Моторолкою G54
Там Е-сім мені не підходить, ну не хочу я з цим заморачуватись. Тим більше, що іноді (дуже рідко, та все ж) я переставляю обидві сімки в просту кнопкову звонілку. Тож такий варіант не варіант.
Я взял г32 мото 8/256.
Та вже ж хочеться взяти на перспективу 5G, хоча розумію, що хтозна коли той стандарт до нас добереться.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 50 Pro
Як на мене, чисто жіночий телефон
Як можна смарту ліпити такі ярлики? Що в ньому такого саме жіночого? Тільки "дирки"? Так це у всіх смартів так ;) Ладно б там колір якийсь рожевий або ядово-бордовий, тут бі погодився, а так всі вони унісекс.
брутальною Моторолкою G54
Там Е-сім мені не підходить, ну не хочу я з цим заморачуватись. Тим більше, що іноді (дуже рідко, та все ж) я переставляю обидві сімки в просту кнопкову звонілку. Тож такий варіант не варіант.
Я взял г32 мото 8/256.
Та вже ж хочеться взяти на перспективу 5G, хоча розумію, що хтозна коли той стандарт до нас добереться.
Беріть Мото G84 чудовий апарат
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Як можна смарту ліпити такі ярлики?
Це моє суб'єктивне враження.
Що в ньому такого саме жіночого?
Жіночий і крапка. Ніхто мене не переконає в зворотньому. ))
Там Е-сім мені не підходить, ну не хочу я з цим заморачуватись.
Питання смаку. Загалом, А34 приємний та сучасний телефон, якигось негативних нюансів не помітив. Ага, згадав одне: приколи з Wi-Fi, чисто самсунгівська фіча "Smart Wi-Fi" чи як воно вірно називається, суть в тому, що при слабкому сигналі переходить на передачу даних. У всіх Wi-Fi нормально працює, а Самсунг вперто перемикається на мережу.
А так, все норм, дружині зайшов.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
У всіх Wi-Fi нормально працює, а Самсунг вперто перемикається на мережу.
В мене інший досвід - всі намагаються тягнути через вайфай, коли мережа теоретично є, а практично нема і мушу кожного разу вимикати вайфай, коли вийшов до ліфта наприклад. Смарт вайфай перемикається на мобільну мережу в цьому випадку, але і в випадку коли реально нормально працює вайфай. Кому що більше підходить :)
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Смарт вайфай перемикається на мобільну мережу в цьому випадку, але і в випадку коли реально нормально працює вайфай.
Наскільки я зрозумів, то телефон якимось чином аналізує швидкість каналу: якщо 4G забезпечує вищу швидкість, то перемикає на мобільну мережу, якщо швидше і краще сигнал Wi-Fi, то на нього. Не вникав в тонкощі та не гуглив. Думаю, що можна буде прибити процес, який за це відповідає і буде норм. Але, телефоном користуюсь не я, а дружина каже, що її влаштовує. Вона у мене трошки норовиста і буде щораз вмикати та вимикати Wi-Fi, аніж скаже вголос, що я був правий. :rolleyes:
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Беріть Мото G84 чудовий апарат


Не знаю, чого тот мій пост опинився у тій темі, писав його в цій
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Та вже ж хочеться взяти на перспективу 5G, хоча розумію, що хтозна коли той стандарт до нас добереться.
Я мав на увазі що обираючи між більш меньш однаковими самсом і мото взяв мото.
якщо була б необхідність в 5г, то теж взяв би мото але вже з 5г. Як я зрозумів то з 5г вони теж є.
хоча смарт береться на пару років, а за пару років навряд чи з явиться 5ж в нас. Але якщо є бажання на 5ж, то звісно треба брати саме з 5ж.
У мене у родичів є різні самси, періодично щось з ними роблю - допомагаю. Хоча я сам а андроїді не дуже спец, але вони - ще гірші, бо вже возовстні люди. Так мені мій мото більше подобається всім, ніж ті самси. Але то вже на вкус і цвет )
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
я зі своїм Honor 8X з моменту його виходу у 2018 році.
:unsure: Хіба це привід для гордості?
А де там було про гордість? Справа у тому, что я, як то кажуть, ретроград. Мені дуже складно звикати до чогось нового.
 
Зверху