Глюки Київстар

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Знову інтернет на Київстарі вилетів, APN internet/internet.

Але дефолтна APN дає інтернет (там де юзер igprs)
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Підтверджую. З 00:00 сиджу чекаю чи зв‘явиться конект. Чи потрібна буде допомога «літака».
Контракт.
Вчора режим літака помогло, сьогодні таке не проходить
Post automatically merged:

Перекинув в 3g і назад в 4g і пішов конект
 
Реєстрація
06.04.21
Місто
Миколаїв
PFlesh,
Підтверджую. З 00:00 сиджу чекаю чи зв‘явиться конект. Чи потрібна буде допомога «літака».
Контракт.
Літачок поміг. Але тепер сімка взагалі не реєструється в мережі😅
Немає мережі - немає проблем
Продовжуємо спостерігати…
Ручний пошук мережі спробуйте
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Наблюдение свежее (но, полагаю, сей глюк был и до апгрейда КСа). Файлы с 4pda запросто скачиваются (после логина, понятно) под мобильным Инетом Лайфселла - но КС их отдает исключительно при наличии VPNа. О блокировках и т.п. после 24.02 я в курсе - но отчего такой разнобой?
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Наблюдение свежее (но, полагаю, сей глюк был и до апгрейда КСа). Файлы с 4pda запросто скачиваются (после логина, понятно) под мобильным Инетом Лайфселла - но КС их отдает исключительно при наличии VPNа. О блокировках и т.п. после 24.02 я в курсе - но отчего такой разнобой?
У мене завантажується без впн.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
У мене завантажується без впн.
І при цьому повноцінно виглядає?
Бо у мене і з "Домашнього інтернету" і з мобільного від КС форум виглядає ось так
1665160113206.png

Дивитись на це "без сліз" неможливо
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
BaDa, я використовую їхню аплікацію - ru.fourpda.client. Там домен не вибирається - що "зашили", то "зашили".
Ось тут все гаразд. Вже давно використовую замість тієї
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
У мене завантажується без впн.
І при цьому повноцінно виглядає?
Бо у мене і з "Домашнього інтернету" і з мобільного від КС форум виглядає ось так
Переглянути вкладення 50443

Дивитись на це "без сліз" неможливо
Не хватало ещё обсуждений тут сруских сайтов
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
BaDa, це вже діло смаку. Але питання остається: Лайфселл дає змогу завантажувати файли з 4ПДА за допомогою штатного клієнта і без VPN, а Київстар - ні.
Post automatically merged:

Shinime, обговорюються не москальські сайти - а відмінності в роботі КСа та Лайфа. Не на користь КСа.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
BaDa, це вже діло смаку. Але питання остається: Лайфселл дає змогу завантажувати файли з 4ПДА за допомогою штатного клієнта і без VPN, а Київстар - ні.
Post automatically merged:

Shinime, обговорюються не москальські сайти - а відмінності в роботі КСа та Лайфа. Не на користь КСа.
Идите в соответствующую тему со своими сравнениями
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Кажуть на прп впав 4g, всі на 3g, контракт є 4g, вчора контракт ковбасило випадами в 3g.
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Ми проводимо оновлення інфраструктури, аби стати кращими :ROFLMAO:
Заколебали они своими обновлениями:mad: Деньги с счёта за абонплату сняли в полном объёме,а услуги в полном объёме не предоставляют:mad:
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ми проводимо оновлення інфраструктури, аби стати кращими :ROFLMAO:
Заколебали они своими обновлениями:mad: Деньги с счёта за абонплату сняли в полном объёме,а услуги в полном объёме не предоставляют:mad:
Нийте далі, ваше ниття нічого не змінить. Хочете змін - міняйте оператора.
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Ми проводимо оновлення інфраструктури, аби стати кращими :ROFLMAO:
Заколебали они своими обновлениями:mad: Деньги с счёта за абонплату сняли в полном объёме,а услуги в полном объёме не предоставляют:mad:
Нийте далі, ваше ниття нічого не змінить. Хочете змін - міняйте оператора.
Ну во-первых я не ною,а возмущаюсь.
Во-вторых сам Киевстар заявил(их ни кто за язык не тянул),что обновление IT-систем будет проводится в период с 30.09 по 02.10. Сегодня уже слава Богу 08.10.
В-третьих я полтора года назад сознательно перешёл в Киевстар от Интертелекома(услуга MNP).
В-четвёртых по моей проблеме есть обращение в Киевстар и создана соответствующая заявка.Это к вопросу о "ваше ниття нічого не змінить".
Если молчать о проблеме и ни куда не обращаться,то ни кто её решать не будет.
 
Зверху