Глюки 3mob

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
А это какой-то специальный номер для контрактных абонентов или можно и не контрактным к ним дозвонится, ибо пробовал сегодня дважды дозвонится на него с 2-х разных +38091 по поводу невозможности совершения вызовов в Годовом+ на Vodafone и 3mob - и никто так и трубку не поднял
 
  • Wow
Реакції: idea

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
Кто подскажет номер для переадресации для услуги кто звонил.?
По телефону подключал, но смс так и не приходят
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
@ВанОО, попробуй установить переадресации по условиям "не в сети" и "занято" на номер 2002 (заодно можешь после установки проверить полный формат номера переадресации). Но она будет слетать при отмене переадресаций(например командой ##002#). Или звони на 1188 и проси, чтоб подключили услугу "кто звонил", тогда переадресации на "кто звонил" будут на постоянке как у KS и VF.
 
Останнє редагування:

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
Этот и стоит. Но не работает... Номер перенесен... Но на одних работает на других нет..
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
В мене в сім'ї 3 номери, перенесені у Тримоб, і на кожному з них послуга "Хто дзвонив" була спочатку відключена, а зараз безпроблемно працює. З кожного із номерів я телефонував у підтримку 1188, і вони вручну підключали. Відповідно до інформації з підтримки, на номерах передплати ця послуга за замовчуванням завжди відключена (як на контракті – я не цікавився), а єдиний спосіб запустити цю послугу – саме звернутись до них.
 

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
Не знаю. У меня не работает 11 номеров.
Но я уже разобрался. Это сеть МТС глючит.
Сеть то есть то нет. А если и есть то нет дозвона.
Оператор принял заявку на компенсацию.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
У меня тоже номер не регится в ВФ. Только в родной сети
 

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
І 3mob радить йти у рідну мережу (там, де вона є)

Шановні абоненти, в деяких локаціях спостерігаються проблеми при роботі в мережі національного роумінг партнера. Наразі можуть бути проблеми при доступі до голосових послуг. Мережа ТриМоб працює у звичайному режимі. Доступ до послуг передачі даних забезпечено, тож для дзвінків можна користуватись месенджерами або мережею ТриМоб (за можливості). Аварійну ситуацію вже вирішують.
Приносимо вибачення за незручності і сподіваємось на порозуміння.
 
  • Like
Реакції: GREY
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
У меня тоже номер не регится в ВФ. Только в родной сети
І 3mob радить йти у рідну мережу (там, де вона є)

Шановні абоненти, в деяких локаціях спостерігаються проблеми при роботі в мережі національного роумінг партнера. Наразі можуть бути проблеми при доступі до голосових послуг. Мережа ТриМоб працює у звичайному режимі. Доступ до послуг передачі даних забезпечено, тож для дзвінків можна користуватись месенджерами або мережею ТриМоб (за можливості). Аварійну ситуацію вже вирішують.
Приносимо вибачення за незручності і сподіваємось на порозуміння.
Во красавчегі, спочатку погасили мережу, а тепер кажуть користуватись рідною мережею. Так вона навіть в Києві не всюди залишилась!
До речі глюк скоріше за все на стороні роумінг партнера. Водафон сьогодні глючить сам по собі.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Taraskin, так вище ж вказали, що глюки ба боці яєць.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
А компенсацию Даст ТриМоб!
Ага, дожене і ще раз дасть. Так само як і ВФ
Post automatically merged:

Taraskin, так вище ж вказали, що глюки ба боці яєць.
Суть не в тому, - якщо ти погасив мережу, то вже трохи не коректно казати або користуйся рідною мережою, якої по суті немає.
 
  • Like
Реакції: elar
Зверху