Де читаємо новини?

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Совершенно точно не стоит: … Яковенко,
:unsure:А з ним що не так? До весни майже щодня публікував переважно сатиричні перекази передач з їх ТБ, потім переніс інсульт і пише нерегулярно.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
я мушу послухати думку Чмута.
Нажаль відставку Резнікова не прокоментував (сказав що не буде
Так він співпрацює із міністерством що він може сказати (кофронтація заважитемо співпраці у постачанні зброї на фронт)? Я сподіваюсь, що непублічно він уже усе сказав
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Maxxx, спеціально для вас як розкривається консерва. Із серії давайте поспівчуваємо військовим злочинцям і поставим їх в один ряд з тими, кого вони вбили. відпустим на моря, як Осєчкін. І це з таким пафосом... тьфу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Selianka, а де там було співчуття? :unsure: Це ж така собі "чорна іронія" про "нещасних росіян".. Чи з якої хвилини дивитись?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Я наче з цікавого місця відео прикріпила. А як ви тоді це називаєте? :rolleyes:
Неизвестно, кто из них несчастнее, неизвестно, кому из них больнее - тому, кто наслаждается путинским маразмом, либо тому, кто страдает от этого маразма. Потому что те, кто наслаждается сегодняшним путинским маразмом, наслаждается вот этим диким правом убивать, проклинать, призывать ядерную войну, требовать смерти человечества и заливки всех кровью - это ведь тоже абсолютно несчастные люди.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А як ви тоді це називаєте? :rolleyes:
Я не філолог, щоб знайти вірний термін, алегорія ци щось таке, але не треба розуміти так буквально... Думав, це й так зрозуміло, це художні прийоми, це ж Невзоров, може у Пелевіна навчився, може навпаки. Але як він словесно підорасить русню і режим, мені подобається.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Selianka, вы не читали Булгакова? Как Иешуа Га Ноцри высказывался о кентурионе Крысобое? И у Достоевского в "Идиоте" что-то в этом роде было. Это примерно тоже самое.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Selianka, вы не читали Булгакова? Как Иешуа Га Ноцри высказывался о кентурионе Крысобое? И у Достоевского в "Идиоте" что-то в этом роде было. Это примерно тоже самое.
Булгакова принципово не читаю через його українофобство, що побачила в "Дні Турбіних" хоча до "прозріння" читала його найбільш відомі "Собаче серце" і "Майстер і Маргарита", після останнього сормно сказати, відкрила для себе жанр фантастика, яку обожнюю і дотепер.
Достоєвський для мне дуууже нудний автор, хоча я з тої дрібки людей, що люблять читати. Я через силу читала "Злочин...", а з "Ідіотом" через 3 спроби повністю зав'язала. Мені навіть Хемінгуєй йшов легше.
Невзоров для мене журналіст в першу чергу, а не актор. Тому я відкидаю його тон чи емоційне підгрунтя, а слухаю те, що він говорить.
Так, він говорить зараз те, що ми хочем почути і приймаю його як "ворог мого ворога, мій друг", але як наш спільний ворог загине, він обернеться проти мене.Тому я категорично проти надання йому громадянства.
 
  • Like
Реакції: idea

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Майстер і Маргарита", після останнього сормно сказати, відкрила для себе жанр фантастика
😳 Це "фантастика"?? Чорт та кіт Бегемот?😂Може, таки "фентезі"?😉
Фантастика - це Бредбері, Азімов із світової класики, із "хароших" Пелевін:)
Post automatically merged:

Невзоров для мене журналіст в першу чергу, а не актор.
На сцені і в ютубі - він актор, а не тупо передає факти, як Олег Жданов в щоденних оглядах ситуації на фронті.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
слухаю те, що він говорить
Слушать можно любого, но интерпретация услышанного будет через призму того, что вы знаете. Если вы смотрели "Мюнхгаузена" Захарова, то спустя двадцать лет после просмотра не удивитесь фразе Чуриковой про серьезное лицо в совершенно другом спектакле. А если не смотрели - не поймёте, о чем речь.

Другой момент - в 90-е в Одессе была бандитская "разборка". Причина - местный бизнесмен сказал приезжему: "надеюсь, Вам не будет больно?". Имелось ввиду, "Вам недорого?". Но приезжий решил, что ему угрожают. Печально закончилось.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Майстер і Маргарита", після останнього сормно сказати, відкрила для себе жанр фантастика
😳 Це "фантастика"?? Чорт та кіт Бегемот?😂Може, таки "фентезі"?😉
Не хочу вас засмучувати, але фентезі- це вид фантастики( від англ Phantastike and phantasy).
Фантастика – це форма зображення навколишнього світу. В ній створена несумісна із дійсністю картина Всесвіту, але на основі реальних уявлень про неї. Фентезі – це різновид фантастики, у творах якого відображуються вигадані події, які логічно пояснити не можливо.
Основа фентезі – містична. Ознака творів жанру фантастика – наявність фантастичного допущення. Світ фантастики не схожий на реальний, але автор пояснює читачеві чому саме відбулися зміни. Причиною може бути винахід або революційна технологія, відкриття нового закону природи, планети, тощо.

Світ фентезі – це суцільне допущення. У основі цього жанру – вільний політ фантазії.
Тому я категорично проти надання йому громадянства.
Пізно, уже надали.
:(
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Space Cat, Булгаков, наскільки мені відомо, свій морфінізм здолав - а ось як у Невзорова справи з оковитою, біс його зна... Богема-с, як не крути... :cool:
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Тому я категорично проти надання йому громадянства.
Пізно, уже надали.
на щастя для нас - громадянство на підставі рішення, на підставі рішення й легко забрати. Проблема у законі щодо громадянств, отриманниз внаслідок народження...

До загалу:
Не думав, що у вас досі є потреба у слуханні-читанні хороших росіян. Морфінізм.
Post automatically merged:

Невзоров для мене журналіст в першу чергу, а не актор.
На сцені і в ютубі - він актор, а не тупо передає факти, як Олег Жданов в щоденних оглядах ситуації на фронті.
Коли йдеться про новини та експертність, особливо під час війни, акторство зайве. Арєстовічь тому підтвердження.
 
Зверху