Джерело безперебійного живлення (UPS ДБЖ ИБП)

Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Ну і схема роботи упси від працюючого двигуна теж "взлетіла". Хто там плакався про те, шо швидко "перегрівається" і вмикається вентилятор радіатора? Ставте по максимуму опалення салона та максимальну швидкість салонного вентилятора (або клімат з вентилятором на максимум). В мене вентилятор радіатора після цього не вмикався ні разу.
Ну тут теж свої нюанси. Вентілятор хаває дуже багато енергії, тим більш на макс вентилятора, виросте жор палива. Але схема на крайняк робоча. Навіть як що прийдеться час від часу охолоджувати двигун. тим більш в мене є ще одна думка як використовувати це тепло. Але це на крайняк. Поки інвертор прекрасно справляється з возложенной на него функцией :) Все хочу поміряти ток, але бачу в мому мультиметрі DC тільки в мАм. Є якись роз'єм 10А, але не пойму чи він на АС чи на DC теж. Як що згорить мультиметр то фіг з ним, але як що щось з інвертором, то буде погано.
Post automatically merged:

З німецьких бусів працюють роками.
А скільки споживають?
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Все хочу поміряти ток, але бачу в мому мультиметрі DC тільки в мАм. Є якись роз'єм 10А, але не пойму чи він на АС чи на DC теж. Як що згорить мультиметр то фіг з ним, але як що щось з інвертором, то буде погано.
Чтоб ничего не сжечь нужно измерять токовыми клещами (начиная измерения всегда с максимального значения), которые умеют измерять и переменный ток и постоянный
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Чтоб ничего не сжечь нужно измерять токовыми клещами (начиная измерения всегда с максимального значения), которые умеют измерять и переменный ток и постоянный
Совет хороший, но эти клещи надо еще иметь. :) Вот хочу умную розетку заказать. Хоть по линии 220В. померять. Эта хоть пригодится, а клещи, ради одного замера, покупать точно не буду.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Все хочу поміряти ток, але бачу в мому мультиметрі DC тільки в мАм. Є якись роз'єм 10А, але не пойму чи він на АС чи на DC теж.
Разъем 10А в мультиметре постоянку мерять. А отдельно сделан, потому что там мощный шунт между ним и землей впаян без предохранителей. Считай КЗ, независимо от положения переключателя диапазонов.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Все хочу поміряти ток, але бачу в мому мультиметрі DC тільки в мАм. Є якись роз'єм 10А, але не пойму чи він на АС чи на DC теж. Як що згорить мультиметр то фіг з ним, але як що щось з інвертором, то буде
Что в нем может сгореть то он же подключается последовательно, Или будет обрыв в тестере или кз, эти процесы на инвертор никак не должны влиять.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Шунт це не КЗ - він з'єднується "в розрив" (послідовно)
Все хочу поміряти ток, але бачу в мому мультиметрі DC тільки в мАм. Є якись роз'єм 10А, але не пойму чи він на АС чи на DC теж.
В мультимері 10А це DC. І де міряти хочеш? Якшо по лінії 12В - там десятки ампер шурують (клєми гріються).
 

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
Все хочу поміряти ток, але бачу в мому мультиметрі DC тільки в мАм. Є якись роз'єм 10А, але не пойму чи він на АС чи на DC теж.
Разъем 10А в мультиметре постоянку мерять. А отдельно сделан, потому что там мощный шунт между ним и землей впаян без предохранителей. Считай КЗ, независимо от положения переключателя диапазонов.
Що ви зраду розганяєте! Шунтом можна міряти і постійку і змінку. Діапазон один- що для змінки, що для постійки
 

Вкладення

  • msg917931270-18472.jpg
    msg917931270-18472.jpg
    236.4 КБ · Перегляди: 21
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Шунтом можна міряти і постійку і змінку. Діапазон один- що для змінки, що для постійки
Ну ты сравнил. Мультиметры они разные бывают. В дешевых, где есть 10А предел, измерения переменного тока обычно не предусмотрено вообще.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
10А это же 20кВт на 3-х фазке. Я бы не рискнул мерять такие токи вставляя тестер в цепь.
А к оголенному проводу фазы щупом прикасался меряя 220 ? Ну так это тоже самое что двумя щупами прикаснуться к оголенной фазе , а нагрузка там может быть и 200кВт вся улица запитана , главное чтобы сопротивление между щупами было маленькое
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Я бы не рискнул мерять такие токи вставляя тестер в цепь.
Да в какую там цепь его вставлять. Рядом с гнездом пишут использовать не более 10 секунд, с интервалом не менее 15 минут. Иначе расплавится. Это же совсем не те приборы.
 

Вкладення

  • 844077757_multimetr-dt-832.jpg
    844077757_multimetr-dt-832.jpg
    271.7 КБ · Перегляди: 18
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Я бы не рискнул мерять такие токи вставляя тестер в цепь.
Да в какую там цепь его вставлять. Рядом с гнездом пишут использовать не более 10 секунд, с интервалом не менее 15 минут. Иначе расплавится. Это же совсем не те приборы.
Есть точно такой же приборчик , только десятка в амперах между красными черточками . Ставиш на десятку , второй щуп на COM и можеш мерять постоянный ток до 10 ампер . Шунт там маленький и слабенький , потому быстро греется . Из дешевых чтобы переменный ток мерять до 20 можно брать DT9208a , у меня уже несколько лет трудится и температуру если что тоже точно мяряет . Если неправильно подключить сработает защита или сгорит предохранитель , в крайне случаи резистор что на com идет
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-11-30-20-03-49-843_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-11-30-20-03-49-843_com.miui.gallery.jpg
    146.2 КБ · Перегляди: 18
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Останнє редагування:
Зверху