Джерело безперебійного живлення (UPS ДБЖ ИБП)

Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Пралка вкладається в 350Вт? Навіть з нагрівом 95° і в режимі віджиму із 1000 обертів?
Для чого 95 градусів?? Я в холодній воді можу попрати і при 400 обертах. І висушити в теплі біля батарей. Все одно краще, чим руками і в мисці. А ідіоти, які вмикають пралку на 95 градусів в ті нещасні 4 години, коли світло подається, бики і колхозніки, - самі собі злобні буратіно. Купив жінці казанок для тушіння на газову плиту, нову сковороду, новий чайник на газ. Поки мультиварка, мікрохвильовка, електрочайник і гриль відпочивають. Якщо хоче запікати - пече в мультиварці, вона 900 Вт споживає. Духовка у нас на 7 кВт, тому не використовуємо тимчасово
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Тарнопіль
Телефон
iPhone 14
Пралка вкладається в 350Вт? Навіть з нагрівом 95° і в режимі віджиму із 1000 обертів?
Якщо відмовитись від підігріву води, теоретично, можна вкластись в 350вт.
Моя околодесятирічна типова пралка Індезіт споживає в "крейсерському режимі" ~70вт, максимум в режимі віджиму ~250вт, сучасні апарати напевно ще більш енергоефективні.
 

Metio

Заблокирован
Реєстрація
30.06.14
Місто
Киев
Телефон
Micromax X502
"тимчасові" рішення інших житейських ситуацій.
А что ещё решать? Стирка - когда есть свет, отопление центральное, газ постоянно. Вода с крана и теплая и горячая.
А вот для интернета и освещения, в темноте, более чем.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
"тимчасові" рішення інших житейських ситуацій.
А что ещё решать? Стирка - когда есть свет, отопление центральное, газ постоянно. Вода с крана и теплая и горячая.
А вот для интернета и освещения, в темноте, более чем.
не знаю, в якому Києві ви живете, але на лівому березі нема світла - немає тепла в батареях і вода подається тільки в будинки до 9 поверхів, а у вас 16.
 

Metio

Заблокирован
Реєстрація
30.06.14
Місто
Киев
Телефон
Micromax X502
не знаю, в якому Києві ви живете, але на лівому березі нема світла - немає тепла в батареях і вода подається тільки в будинки до 9 поверхів, а у вас 16.
Виноградарь район такой есть. Правда газ только до 9этажа проведен в доме. Выше нельзя.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
не знаю, в якому Києві ви живете, але на лівому березі нема світла - немає тепла в батареях і вода подається тільки в будинки до 9 поверхів, а у вас 16.
Вода залежить від будинку, у більшості і правда на високих поверхах не доходить, але от у мене на 14, просто струмінь стає слабким, мабуть близько до водоканала, чи ще щось.
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Привіт. Народ, порадьте безперебійник для дому з акумулятором зовнішнім. Заживлюватися буде : холодильник інверторний, морозильна камера Атлант, телевізор, приставка мібокс, трохи лампочок по кімнатах. Завчасно дякую.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Можно до десятого.

Кстати, вопрос. В интернете с помпой написали, что это с 2020-го года.

Но в Одессе полно домов, "чешский проект", не девять, а десять этажей, и газ на десятом есть, годы постройки -начало 90-х. И есть четыре шестнадцатиэтажки газифицированных, но вот там не в курсе, до какого этажа газ довели.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
Пралка вкладається в 350Вт? Навіть з нагрівом 95° і в режимі віджиму із 1000 обертів?
Для чого 95 градусів?? Я в холодній воді можу попрати і при 400 обертах. І висушити в теплі біля батарей. Все одно краще, чим руками і в мисці. А ідіоти, які вмикають пралку на 95 градусів в ті нещасні 4 години, коли світло подається, бики і колхозніки, - самі собі злобні буратіно. Купив жінці казанок для тушіння на газову плиту, нову сковороду, новий чайник на газ. Поки мультиварка, мікрохвильовка, електрочайник і гриль відпочивають. Якщо хоче запікати - пече в мультиварці, вона 900 Вт споживає. Духовка у нас на 7 кВт, тому не використовуємо тимчасово
Я на стиралке давно тэн отключил , три года назад . На подаче воды кран переключает подачу на горячую или холодную . Так даже лучше чем тэн, сразу вода горячая даже на быстрой стирке . Полощет холодной . Хотел переделать на автоматическое переключение машинкой , но жена говорит что ей и так удобно . Подогрев воды был электроболером или газовым котлом вторым контуром . В этом году добавил подогрев дровами . Мультиварка тоже 900 вт , без нее никак . Микроволновка киловат без нее тоже никак . Утюг квт . Два телевизора по сто . Холодильник двухкамерный 175вт (1квт) . Насосная станция 370вт . Чайник прикупил 600вт но мои предпочитают греть на газовой плите . Свет по дому , камеры наблюдения , осушитель воздуха, ноутбуки , роутер , работают постоянно но потребляют совсем мало . Инвертор 36вольт Wzrelb 1.5 квт , если мощности на все не хватает то релюшки отключают линии на которых приборы с меньшим приоритетом . Батарею сам собирал из елементов 21700 4000mah 400шт . Алиэкспресс по три штуки за цент новым пользователям дарил . Зарядка от сети 400вт , от сес 4квт ... Чайник 2квт не включаю даже когда свет есть . Только пылесосом 2квт изредка сеть напрягаю
 
Останнє редагування:

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
Привіт. Народ, порадьте безперебійник для дому з акумулятором зовнішнім. Заживлюватися буде : холодильник інверторний, морозильна камера Атлант, телевізор, приставка мібокс, трохи лампочок по кімнатах. Завчасно дякую.
BELTTT неплохие, долго подбирал, теперь сам пользуюсь. Далее внимательно считать постоянную и пиковую мощность, подбирать модель и аккумулятор.

 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
Привіт. Народ, порадьте безперебійник для дому з акумулятором зовнішнім. Заживлюватися буде : холодильник інверторний, морозильна камера Атлант, телевізор, приставка мібокс, трохи лампочок по кімнатах. Завчасно дякую.
BELTTT неплохие, долго подбирал, теперь сам пользуюсь. Далее внимательно считать постоянную и пиковую мощность, подбирать модель и аккумулятор.

BELTTT , WZRELB или другие чтобы в описании был сертификат CE
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Я собі придбав джерело неперервного живлення 5-24V (з Aliexpress) для роутера.
Прийшов за 3 тижні. Ціна 1235₴.
На виході має DC-DC конвертор і монітор вольтажу, тому виставити можете будь-яке значення, у моєму випадку це 12V.
За необхідності можливо підключати декілька пристроїв через Y адаптер, але вольтаж буде спільний, звісно.



Має реальну (сходиться із заявленою) місткість 55Wh, перевіряв по часу роботи, по розрахунках для мого роутера.
Мені вистачило на 7 годин неперервного живлення роутера що роздає мережу на High потужності, а замість дротового зв`язку має LTE, тобто ще і модем для мобільної мережі працював.

Біля входу має перемикач режиму — між режимом UPS чи збереженням енергії (немає зовнішнього джерела, немає нічого на виході, але і батарея не розряджається).

Кабель виходу вбудований (non-detachable), рознім 5.5x2.5.
Тобто підійде до усякого роутера, універсальний.

А от блок живлення підійде не від будь-якого роутера.
Бо вхід теж 5.5x2.5 і якщо "зарядка" у вас 5.5x2.1, вона просто не влізе в ту дірочку.
2.5 до 2.1 на щастя підходить, тому за "дупло" роутера не хвилюйтесь.

У будь-якому випадку захочете придбати більш потужну "зарядку" щоб швидше заряджати цю батарею, на випадок якщо світло дадуть на короткий проміжок часу.
Зарядку потужністю менше 15W використовувати не раджу. Я спробував 12V 1A, процес заряду іде, але дуже повільно, коли роутер працює.
Можна навіть ноутбучною зарядкою скористатись, якщо у вас сумісний бренд.
Як мені відомо, вихід у нього від входу не залежить, тому зарядка може буди іншого вольтажу ніж ваш роутер.

Собі вибрав зарядне на 72W, на щастя варіантів на Olx та Prom повно.

І щодо ноутбуків — виробником заявлено що він і ноутбуки може заряджати (65W max output).
Бонусом має USB (Type-A) на 10W (входить у ліміт 65W).

P.S. Для тих кому цікаво що всередині — там 6 батарей 18650 по 2500 mAh 3.7V, ось фото (не моє):
Переглянути вкладення 52737

Доповню свій попередній пост інформацією зі зворотної сторони цього приладу:


Model: DU-3s50
Input: 12V 8A, 19V 4.74A
Output: 12V 5A (7A Max), 19V 3.42A (4.74A Max)
Rated Capacity: 13500 mAh

А ось це автоматичний переклад з китайського, для шановного панства:

IMG_4650.jpegIMG_4649.jpeg

P.S. Вибачайте що одразу цього не зробив, щось мене перекосило трохи.
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львiв
Телефон
Mi 9T
Я собі придбав джерело неперервного живлення 5-24V (з Aliexpress) для роутера.
Прийшов за 3 тижні. Ціна 1235₴.
На виході має DC-DC конвертор і монітор вольтажу, тому виставити можете будь-яке значення, у моєму випадку це 12V.
За необхідності можливо підключати декілька пристроїв через Y адаптер, але вольтаж буде спільний, звісно.



Має реальну (сходиться із заявленою) місткість 55Wh, перевіряв по часу роботи, по розрахунках для мого роутера.
Мені вистачило на 7 годин неперервного живлення роутера що роздає мережу на High потужності, а замість дротового зв`язку має LTE, тобто ще і модем для мобільної мережі працював.

Біля входу має перемикач режиму — між режимом UPS чи збереженням енергії (немає зовнішнього джерела, немає нічого на виході, але і батарея не розряджається).

Кабель виходу вбудований (non-detachable), рознім 5.5x2.5.
Тобто підійде до усякого роутера, універсальний.

А от блок живлення підійде не від будь-якого роутера.
Бо вхід теж 5.5x2.5 і якщо "зарядка" у вас 5.5x2.1, вона просто не влізе в ту дірочку.
2.5 до 2.1 на щастя підходить, тому за "дупло" роутера не хвилюйтесь.

У будь-якому випадку захочете придбати більш потужну "зарядку" щоб швидше заряджати цю батарею, на випадок якщо світло дадуть на короткий проміжок часу.
Зарядку потужністю менше 15W використовувати не раджу. Я спробував 12V 1A, процес заряду іде, але дуже повільно, коли роутер працює.
Можна навіть ноутбучною зарядкою скористатись, якщо у вас сумісний бренд.
Як мені відомо, вихід у нього від входу не залежить, тому зарядка може буди іншого вольтажу ніж ваш роутер.

Собі вибрав зарядне на 72W, на щастя варіантів на Olx та Prom повно.

І щодо ноутбуків — виробником заявлено що він і ноутбуки може заряджати (65W max output).
Бонусом має USB (Type-A) на 10W (входить у ліміт 65W).

P.S. Для тих кому цікаво що всередині — там 6 батарей 18650 по 2500 mAh 3.7V, ось фото (не моє):
Переглянути вкладення 52737

Доповню свій попередній пост інформацією зі зворотної сторони цього приладу:


Model: DU-3s50
Input: 12V 8A, 19V 4.74A
Output: 12V 5A (7A Max), 19V 3.42A (4.74A Max)
Rated Capacity: 13500 mAh

А ось це автоматичний переклад з китайського, для шановного панства:

Переглянути вкладення 52834Переглянути вкладення 52835

P.S. Вибачайте що одразу цього не зробив, щось мене перекосило трохи.
Ну и зачем ты эти наклейки тут лепиш ? Мы их в отзывах на такой же прибор на алиекспресс можем посмотреть . Нам интересно сколько он Wh в реале выдает. Какое напряжение на елементах в конце и начале заряда ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Боже какое же говно продают, при 12 вольтах там ток будет в пределах 2,5-2,7Ампера:sick:, тоесть роутер с анушкой с общим потреблением скажем в 1 Ампер проработает 2,5 часа
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
тоесть роутер с анушкой с общим потреблением скажем в 1 Ампер проработает 2,5 часа
Ви не подивились? Багато питань відпаде.
Как раз я посмотрел, и высказал свое мнение о том говне что продают по цене золота
 
Зверху