Джерело безперебійного живлення (UPS ДБЖ ИБП)

Cheburator

Известный пользователь
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
ты так настойчиво пытаешся всем впарить девайс
Збирай своє і ділись досвідом. Від тебе досвід не бачив.
Я выше писал , у меня три пластины от romoss просто впаяны в цепь питания роутера и гипона . Так уже три года работает с интенсивным использованием . Ночами 220 отключается .. Я просто не вижу смысла во всех этих девайсах для питания роутера , а вот вопрос где сейчас достать хорошие аккумуляторы меня и самого очень интересует
 
Останнє редагування:

zebralight

Пользователь
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
а вот вопрос где сейчас достать хорошие аккумуляторы меня и самого очень интересует
nkon.nl - проверенный чуть-ли не десятком лет вебсайт. выбираете нужное по характеристикам и едет мист-экспрессом. доставка от 8 евро, но если заказ не 1-2 аккумулятора, то не страшно, учитывая их низкие цены в сравнении с локальными.
 

amadeys

Активный пользователь
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Народ, підкажіть надійного продавця літійзалізофосфатних акумуляторів на аліекспрес. Потрібно ємність 100а*год. Дякую.
 

x-bird

Активный пользователь
Реєстрація
30.12.13
Місто
Керкира
x-bird, Є варіанти (перважно старі арс паверком тощо), де спільнота віднайшла елементи на платі, які при заміні їх номіналів дають можливість відкоригувати діапазон напруг безперебійника.
Мабуть, мова про резистори R-sens або щось подібне, за допомогою яких налаштовується мікросхема. Можливо, цікавий варіант. Якщо додати ще й те, що деякі доволі старі APC в металічних корпусах навіть вміють ще доволі довго працювати без сильного нагріву.

Новіші дбж мають калібровку зашиту в EEPROM і змінити її вкрай важко - нема інженерного софта.
А програми для налаштування, звісно, виробником не розповсюджуються, як це буває не рідко. Хоча було б доволі зручно конфігурувати напруги з комп'ютера, але це, мабуть, трохи небезпечно у разі відсутності розуміння, що відбувається.


Загалом я так розумію, що є відносно небезпечний варіант NMC батарей з вбудованою BMS, де три блоки елементів з'єднані послідовно, тоді приблизно робочі напруги такої акумуляторної батареї 9,6 V - 12,6 V. Й такі батареї зі звичайними ДБЖ використовувати дуже небезпечно, це фактично буде заряджання надвисокою напругою до 4,66 V на блок елементів (з розрахунку, що максимальна напруга заряджання 14 V). Мабуть, теоретично це вже доволі критична напруга. В той час як у разі тільки розряджання не вся енергія може бути використана.
У разі 4S, а це ті самі LFP акумуляторні батареї, з яких почалось міркування про такого типу систему, небезпечної напруги вже не буде, тобто щось все ж працювати якось буде.
Та й наскільки я розумію, що у разі готових батарей у корпусах подібних автомобільним батареям лише з трохи іншими клемами під болти, BMS вже є корпусі батареї.
 

Captain

Известный пользователь
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
PowerWalker Basic VI 1000 STL
Живлення безперебійника ввімкнуто у 220 В а до безперебійника під'єднано комп'ютер. Вимикаю безперебійник кнопкою на його панелі як завжди робив раніше, на дисплеї безперебійника показує що вихід знеструмлено але комп'ютер чомусь не знеструмлюється як повинно бути. Тобто лампочки миготять і інші ознаки. Що це за глюк і як виправити? Раніше знеструмлювався. Тільки якщо живлення самого безперебійника витягнути із 220 В тоді знеструмлюється.
Якщо ввімкнути безперебійник кнопкою на його панелі, а потім витягнути живлення безперебійника із 220 В то тримає деякий час комп'ютер на акумуляторі.
 
Останнє редагування:

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro

PowerWalker Basic Line-interactive VI 1000 STL подключен к серверу перестал выключать/включать ПК по расписанию.

Обновил программу

PowerMaster+ Local and Remote Software for Windows

Положительного результата не достиг.
 
Зверху