Домашній Інтернет 4G

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Домашній Інтернет 4G

Високошвидкісний домашній Інтернет без кабелів.

Робота з дому, покупки на дивані, перегляд HD-фільмів, ігри. Всі це важливо і не може чекати.

lifecell тепер надає швидкий, надійний і майже безлімітний інтернет с тарифним планом "Домашній Інтернет 4G", який діє по всій Україні.

Потужний 4G забезпечуватиме швидкий Інтернет для всіх членів вашої родини.

Насолоджуйтесь інтернетом до 9999 ГБ на 4 тижні. Це реально! Жодних хитрощів, жодних обмежень швидкості, жодних прихованих умов. Трафік може використовуватися лише через роутери, придбані зі стартовим пакетом "Домашній Інтернет 4G".


Як підключити?
lte-home-internet-ua.jpg
Тарифний план "Домашній Інтернет 4G" від lifecell за 150 грн/4 тижні плюс вартість роутера.

Якщо вам не сподобається, ви зможете повернути роутер протягом 2 тижнів.

Запитання та відповіді
Що таке Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Тариф «Домашній Інтернет 4G» використовує ту ж мережу 4G, на якій працюють смартфони lifecell, в залежності від наявності сигналу у вашому місці знаходження.

Ви отримуєте послугу через маршрутизатор, який перетворює сигнал 4.5G у Wi-Fi і забезпечує сигнал Wi-Fi, доступний всім пристроям у вашій оселі.

Чому мені варто використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Причин може бути кілька:
  • Жодних кабелів для інтернету вдома
  • Спільне використання домашнього інтернету з іншими пристроями викликає проблеми, коли ви працюєте з дому, здійснюєте відео дзвінки або дивитеся фільм
  • Час від часу підключення вашого провайдера недоступне, і вам необхідне резервне підключення
  • Ви постійно переміщуєтеся та хочете носити свій інтернет з собою
  • Ви просто хотіли б бачити менше кабелів навколо
Як я можу придбати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете замовити його онлайн. Інструкцію дивіться на сторінці послуги.

Де я можу використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете використовувати його в будь-якому місці, де доступний сигнал 4.5G від lifecell.

Що входить в пакет послуг Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
9999 ГБ.

Чи є обмеження швидкості для Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
Ні, обмеження швидкості немає.

У мене є свій власний маршрутизатор. Чи можу я використовувати на ньому Домашній Інтернет 4G від lifecell?
«Домашній Інтернет 4G від lifecell» надається/постачається разом з маршрутизатором. Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.

На яку швидкість я можу розраховувати?
Швидкість може варіюватися в залежності від місця розташування, рівня і доступності сигналу, часу доби та інших факторів. Очікується, що середня швидкість завантаження становитиме 15 Мбіт/с, що достатньо, наприклад, для HD-фільмів, відео дзвінків.



 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Учитывая и так не самые емкие каналы лайфселла, может стать ещё грустнее. Хорошо, что на эти условия в городе клиенты идти не должны.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
У КС собезьянничали 1 в 1
Ага, теперь ждать просто стартовый у бывших дилеров ИТ)
Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.
"Люблю" когда комментируют люди в "теме". Прям вот все можно было взять в кавычки.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Одним условием можно добить хорошее дело. Чтобы воспользоваться услугой, нужно купить у оператора роутер.

У меня есть свой собственный маршрутизатор. Могу ли я использовать на нем Домашний Интернет 4G от lifecell?
«Домашний Интернет 4G» от lifecell предоставляется/поставляется вместе с маршрутизатором. Услуга НЕ работает на других маршрутизаторах или мобильных телефонах.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Одним условием можно добить хорошее дело.

У меня есть свой собственный маршрутизатор. Могу ли я использовать на нем Домашний Интернет 4G от lifecell?
«Домашний Интернет 4G» от lifecell предоставляется/поставляется вместе с маршрутизатором. Услуга НЕ работает на других маршрутизаторах или мобильных телефонах.
якби цього пункту не було, то вбили би все інше. Нехай буде сепарація: на тих кому дійсно потрібно, та на свинорилів, потелібонькати своє "Я". Та і тобі грішно ображатися з терабайтом на борту.
 
Реєстрація
14.07.11
Місто
Харьковская область
Подскажите какой роутер из их предложения оптимальный? Интересует именно модемная часть, если куплю, буду использовать в паре с кинетиком.
 
Останнє редагування:

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Одним условием можно добить хорошее дело
Чи ти, хлопче, дійсно не розумієш, що "хорошее дело" для оператора й "хорошее дело для Опєрациі ЬІ" -- то два різних "хороших дєла"?
Так вот, сегодня моё дело и дело ЛС совпали полностью.
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Хтось вже купив ? Яка ціна роутера і модель ?
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Мультисимки в пролёте?
Post automatically merged:

Досрочный заказ услуги есть?
 
Останнє редагування:

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Если бы не это особое условие, то было бы отличное предложение для дачников или туристов. А так, кому нужен Интернет на постоянной основе - лучше инвестировать в оптику, а не 4G роутер. А она сейчас много где есть.
Post automatically merged:

Один вопрос: а это оборудование, что они продают, лоченное (только с SIM-картами Lifecell может работать)?
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Сегодня хочу проехать в город и купить такой набор, какой лучше купить роутер, модем, цена-качество?
 
Зверху