Реєстрація
25.07.09
Місто
Днепропетровск
Чи хтось чув про поліплення в інфрастуктурі проводного інтернету щодо тимчасової роботи під час відключення світла? Бачив в facebook про це писав київстар, але більше інформації 0
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Чи хтось чув про поліплення в інфрастуктурі проводного інтернету щодо тимчасової роботи під час відключення світла? Бачив в facebook про це писав київстар, але більше інформації 0
Сьогодні дзвонив питав про Львів. Кажуть, що Львів зовсім не упсований і тільки почали в Києві
 

gls

Реєстрація
23.08.08
Місто
Днепропетровск
Днепр, свет отключают , но не часто , больше месяца назад пропал интернет на ТРИ недели, типа с кабелем проблема. Пришли два парня прямо домой . Он работает и точно заработал ровно неделю. И вот опять уже вторую неделю нет интернета и мне про кабель рассказывают. Свет есть и у соседей инет работает...И да тариф ежедневно снимают...
 
Реєстрація
25.07.09
Місто
Днепропетровск
Які модели керованих світчей стоять у КС на останній милі? Можна приклади? Яка потужніть? Хочу УБП поставити
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Які модели керованих світчей стоять у КС на останній милі? Можна приклади? Яка потужніть? Хочу УБП поставити
Тут вже писали що КС так побудована мережа, що ДБЖ на світчі в під'їзді не допоможе - інету все одно не буде. Краше змініть провайдера
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Повна версія покращення(

Ми підтримуємо мережу в умовах війни та прагнемо зменшити залежність фіксованого зв'язку від електропостачання. Щоб і надалі інвестувати в автономність мережі ми оновлюємо умови деяких тарифів. З 01 січня отримуйте у тарифі Домашній: до 100 Мбіт/с та Суперсилу на вибір за 300 грн/міс. Дочекайтесь автозаміни або підключайте тарифи "Все разом". Деталі: kv.st/aRj або 0800300460
 
Реєстрація
01.08.13
Місто
Кривой Рог
Був тариф виключно домашній інтернет, тепер переводять в односторонньому порядку на тарифи лінійки Все разом. В усіх так?
 
Реєстрація
01.03.20
Місто
Black Rock
Був тариф виключно домашній інтернет, тепер переводять в односторонньому порядку на тарифи лінійки Все разом. В усіх так?
Якщо у вас був тариф Домашній, то він залишається і надалі, просто тепер буде 300,00 грн (в т.ч. одна Суперсила). Якщо окремо хочете Гігабіт (не як Суперсилу), то ще плюс 50 грн.
 
Реєстрація
23.09.10
Місто
Дніпропетровська область
Телефон
Lenovo z5s
хось в курсі яка процедура підключення гігабіту? хлопці прийшли, сказали що змінили обладнання на гігабітне, протянули новий кабель. З 01.01.23 в мене активується суперсила гігабіт. Вирішив замовити та протестити його до активації за гроші, але швидкість на порту не змінилась. Хлопці сказали що не знають, може після активації зміниться. Оператор каже що треба чекати добу. Я хз хто правий і як воно працює. Може хто що зна?
 
Зверху