Евакуація з України

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
І яким чином ті, хто виїхали з неукраїнськими паспортами можуть стати біженцями по програмі для України?
Але ж в них, скоріше за все, були також і українськи паспорти
Мені скоріше цікаво як їх випускають) Хоч показуй, хоч не показуй закордонний паспорт - в базі перетину кордону україни за ним не буде. А якщо нема перетину - кажуть іди гуляй, ти не заїжджав. Плюс 99% що в базі є біометрія за якою можна знайти український паспорт.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
webivan, думаю стосовно паспорта іншої країни - стосувалось чоловіків. Так, як біженці вони пільг може і не отримають, але законно виїхали подалі від воєнкома з Хуста. І тепер заробітчанять собі там, при цьому жінка і діти виїхали по укр паспортах - можуть допомогу і отримати, все ж копієчка до сімейного бюджету.
А хустському воєнкому план ніхто не відміняв, от він і гріб кого міг, бо свої призивники легально поїхали.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, думаю стосовно паспорта іншої країни - стосувалось чоловіків.
Так я про чоловіків і кажу. Якщо немає в базі перетину кордону за іноземним паспортом - у прикордонників виникне дуже багато питань.

А якщо таки заїжджав, як раз по іноземному? А український - не біо, а звичайний?
Покажи мені цю людину, що до війни заїжджала в Україну по іноземному, за яким вона не може легально більше 90 днів знаходитись і має при цьому не біо паспорт а звичайний. Теоретично це можливо, а практично - фантастика.
 
  • Like
Реакції: GAS
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Доречі не знаю як зараз а до вторгнення можна було виїхати з однієї країни по одному паспорту а в'їхати в другу - по іншому. Сам так їхав, правда обидва були українські, у поїзді Київ-Рига, виїхав з України і перетнув білорашку по одному, а при в'їзді в Литву показав вже інший і литовський прикордонник не розпитував - а як я перетнув іблорусь.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
навіть серед тих, хто має мадярські, румунські або ще якісь паспорти
Хм, а потом они достают "из широких штанин" паспорт Украины и просят защиту? Я думал, хоть по отметкам пересечения границы смотрят, откуда человек взялся. Гражданам других стран тоже дают статус защиты, но это если в Украине у людей какой-то статус был. А так, что выехал из Украины по паспорту Румынии, а потом в Чехии достал паспорт Украины и просишь чего-то, а в паспорте нет отметки о выезде из этой самой Украины в период войны. Хотя, как выше написали, таким не нужна защита - тогда да, вопросов не будет.
Мені скоріше цікаво як їх випускають
Кто с двумя паспортами и ожидал шухера, да и просто на всякий случай, в конце января-начале февраля выезжал из Украины по укрпаспорту и заезжал по паспорту Румынии/Болгарии и прочих Венгрий. А потом, когда шухер случился, беспрепятственно выезжал. Или не выезжал - но вопросов от пограничников в дальнейшем не будет, разве что за нарушение сроков нахождения.
Один контрагент так и живёт в Одессе, просто он сейчас молдаванином в Украине числится (и мобилизация не грозит). А биометрии у него нет и не было - для Европы биометрическим паспортом Молдовы пользуется, а украинский загран спецом небиометрический получал, чтобы в базы не попасть. Хотя если Молдова в войну вступит...
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Доречі не знаю як зараз а до вторгнення можна було виїхати з однієї країни по одному паспорту а в'їхати в другу - по іншому. Сам так їхав, правда обидва були українські, у поїзді Київ-Рига, виїхав з України і перетнув білорашку по одному, а при в'їзді в Литву показав вже інший і литовський прикордонник не розпитував - а як я перетнув іблорусь.

Всегда можно было так и сейчас тоже.

а в паспорте нет отметки о выезде из этой самой Украины в период войны. Хотя, как выше написали, таким не нужна защита - тогда да, вопросов не будет.

Открою страшный секрет - печати о выезде/въезде из/в Украину наши погранцы не ставят уже лет 10, только по отдельному требованию владельца паспорта могут поставить. Жена с ребёнком уже трижды приезжала сюда из Германии в том году и ни одной печати наших погранцов нет - ни в её паспорте, ни у ребёнка.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Да? Видимо, у наших на молдавской границе другие инструкции - штампики ставят аж бегом.
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Да? Видимо, у наших на молдавской границе другие инструкции - штампики ставят аж бегом.

Штампы при выезде/въезде наши всегда ставили где-то годика до 2010го плюс-минус, когда не было единой базы, а сейчас вся информация о пересечениях границы хранится в электронном виде и в штампах в паспорте просто нет необходимости.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ви розумієте, що при (не дай Боже!) встановленні російського режиму саме західні області були б зачищені, як "осередок бандеронациков"?
Ні. Якби кацапідори пішли як планували (накопичивши більше сил), лінія фронту пройшла б по Вінницькій - Хмельницькій областям, Київ, Житомир були б захоплені, і тільки тоді, можливо, НАТО (або військовий союз декількох європейських країн) зайшли б і не пустили рашистів на західні області. В будь якому разі у хуйла не вистачило б ресурсів туди дійти. ІМХО, але такі карти бойових дій ходили ще за декілька місяців до вторгнення.
Post automatically merged:

Лицемір це ви, та ще і людей ділите. В Україні кожен громадянин постраждав через війну, єдине що хтось в більшій мірі, хтось в меншій.
Де я ділив? Тільки на тих, хто "просів" по роботі (і я в тому числі), і хто втратив житло, або туди постійно прилітає...
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
protoss, як вони тобі його закриють, крім локальних систем ппо?
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Maxxx, Хоча б так, як прикривали Байдена: патрулями літаків на кордоні з Польщею, Румунією, Мадярщиною...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Щодо "здриснути"... я вважаю себе патріоткою України, і збираюся повернутись після завершення війни
Це ваша особиста справа, повертатись чи ні, ще раз послухайте, що я маю на увазі під евакуацією, коли люди втратили житло, або є пряма загроза життю, їхати тому що зменшилась зарплата - це вже їхати на заробітки, так.
Post automatically merged:

Maxxx, Хоча б так, як прикривали Байдена: патрулями літаків на кордоні з Польщею, Румунією, Мадярщиною...
Хіба ті літаки могли перехопити підарські ракети з кордонів? Вони мали б їбанути по москві і бункерному педофілу, якщо б ті смикнулись до Байдена.
 
Останнє редагування:

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
і тільки тоді, можливо, НАТО (або військовий союз декількох європейських країн) зайшли б і не пустили рашистів на західні області
НЕ можливо.
Никто своих солдат к нам не направит, пока Украина не вступит в НАТО.
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Maxxx, ні, нажаль, НАТО прямо не втрутиться в війну з РФ, в першу чергу для того, щоб уникнути конфлікту між двома найбільшими ядерними країнами.
Тобто якби фронт обвалився, російські війська дійшли б туди, куди їм було б віддано наказ.
А зважаючи на те, що є план інкорпорації Білорусі в РФ, то швидше за все, в керівництві країни-агресора є бажання захопити всю Україну, включно із Закарпаттям, щоб відкрити доступ до кордону з Угорщиною Орбана.
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я вже думав, шо як піде реклама про "Пєвіца Нюша розійшлася зі своїм третім чоловіком-нєгром", це гівно трошки перестануть читати, але ні. Гордий, що в нас є своя Нюша і свої шанувальники.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
А у 1993 роцi СРСР ще iснував?
И даже до 91 была уже гласность и перестройка. По ТВ транслировали богослужения из церквей. До горбатого такое сложно было представить. Хотя, разные баптисты и в 2000-х уезжали из Украины, типа кто-то их притеснял.
як вони тобі його закриють, крім локальних систем ппо?
Таким же вопросом я задался, когда в первый или второй день войны Зеленский публично просил это сделать. Если просил, значит компетентным людям представлялось такое возможным? Кто-то компетентный ему посоветовал это попросить или он импровизировал, как в КВН?
щоб уникнути конфлікту між двома найбільшими ядерними країнами.
Давайте вернемся к теме ветки? Как думаете, в случае ядерного конфликта, по каким странам или столицам стран полетят рашиские ядерные боеголовки? Это что бы было понятно, куда не надо эвакуироваться?
 
Зверху