Електромобілі - придбання, практика, користування

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Якщо електромобіль без теплового насосу, то обігрів салону і комфорт перетворюються в нервові слідкування за % батареї зимою )
Слухайте ну на дворі 2022 рік, вже 72 кіловатні машини є, а ви досі порівнюєте з 18-24 кіловатними машинами початку 2010-х років :)
Вже навіть базовий сегмент - всякі Зойки, це 50 кВт. З ними можна топити на всі гроші світу декілька діб неперервно)
 

Sem

Реєстрація
06.07.14
Місто
Тернопіль
Телефон
Apple iPhone 11
Якщо електромобіль без теплового насосу, то обігрів салону і комфорт перетворюються в нервові слідкування за % батареї зимою )
Слухайте ну на дворі 2022 рік, вже 72 кіловатні машини є, а ви досі порівнюєте з 18-24 кіловатними машинами початку 2010-х років :)
Вже навіть базовий сегмент - всякі Зойки, це 50 кВт. З ними можна топити на всі гроші світу декілька діб неперервно)
можливо згодом так, або в дорожчому сегменті. Звичайно там і пробіг не 100 км.

Але візьмемо за приклад, щось більш доступне для середньостатистичного мешканця України.

Як бачу я, що електромобілі десь після 15-17 року якраз цю проблему з опаленням побороли, тим що більшість отримують тепловий насос.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
більшість отримують тепловий насос.
А тепловий насос хіба не електрикою живиться? 🙂 Ідеально була б якась "вебаста" на бензині, бо для обігріву ефективніше, ніж згоряння нафтопродуктів, ще нічого не придумали))
 
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
більшість отримують тепловий насос.
А тепловий насос хіба не електрикою живиться? 🙂 Ідеально була б якась "вебаста" на бензині, бо для обігріву ефективніше, ніж згоряння нафтопродуктів, ще нічого не придумали))
Там принцип як у кондиціонера, з 1 кВт електрики 3 кВт тепла
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
У сестри колега так і зробив, в електрокар поставив вебасту.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Скажите пожалуйста, а это тут обсирают электромобили и их владельцев? :Olen:
Кто последний в очереди?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Кто последний в очереди?
Щоби його обісрали?
в електрокар поставив вебасту.
В багажніку місце залишилося? І куди вихлоп зробили?
Вебасто ставиться або під капот або під підлогою авто. Вихлоп виводять гофрою в задню частину авто, де в каптилок переважно вихлопна труба.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Почалась зима і в потоці з'явилися два типи електрокарів:
- теславоди з когнітивним дисонансом. Вони ще наче пам'ятають що вони лухарі-преміум і займають ліву смугу, але рухаються 40 кмч що навіть таврони і бетономішалки змушені їх обходити справа.
- ліфи і зої - ці сидять в салоні в куртках, шапках та рукавицях, не вмикають фар, рухаються з динамікою океанічного лайнера.
А ще ліфери в сутінках з виключеними фарами - то ппц. У мене споживання до 25 кВт на сотню виросло - катаюсь в теплі і так само бадьоро як і літом, правда пробіг вдвічи впав, але не є проблемою.
Post automatically merged:

Знову таки, наголошую, давайте рівняти рівні по ціні авто. Якщо теслу - то з Мерседесом Е-класу чи наприклад А6, умовно. Думаю з плавністю і тишею там теж непогано.
Гемор з двигуном, трансмісією компенсується гемороєм з батареєю, яка має властивість губити ємність, її треба охолоджувати. Решта - гальма, підвіска такі самі.
Що ви до тесли вчипились - рівняйті ті ж коптильні і електро мерси, вже є EQA, EQB, EQC та EQS
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Електромерсів у нас мізер у порівнянні з тесла-біточками.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Только что мимо меня Zoe проехал, по звуку такое ощущение, что внутри тепловая пушка. Это у него по заводу так печка тарахтит, или "колхоз"?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Только что мимо меня Zoe проехал, по звуку такое ощущение, что внутри тепловая пушка. Это у него по заводу так печка тарахтит, или "колхоз"?
Напевно вебасто прикрутили.
 

Tabarik

Без ГМО
Реєстрація
12.08.09
Місто
Город-герой Киев
Телефон
Xiaomi Note 8 Pro, Lenovo Tab 4 8 plus
 
Реєстрація
17.11.11
Місто
LutskCity
В мене kangoo ze то можу сказати що на ній стоять шини такі ж як на звичайній.
Доброго дня. Можна запитати про канго електро? Придивляюсь собі електричку і багато начитався про ліф, так як він самий масовий і бюджетний, тепер знаю на що дивитись при покупці, маю обд адаптер з програмою ліфспай про і купу інформації. Але згадав про кангушку, а він має більше місця, що краще. Кангу 12-14 років має один тип батареї 24 кВт? Чи проїде вона зимою 83 км? Що там з охолодженням, деградацією батареї? Яким софтом і чим перевірити soh, взагалі які проблемні місця можуть бути і чи підходять запчастини по кузову і ходовій від дизельного кенгушки? Буду вдячний за відповідь..
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
В мене kangoo ze то можу сказати що на ній стоять шини такі ж як на звичайній.
Доброго дня. Можна запитати про канго електро? Придивляюсь собі електричку і багато начитався про ліф, так як він самий масовий і бюджетний, тепер знаю на що дивитись при покупці, маю обд адаптер з програмою ліфспай про і купу інформації. Але згадав про кангушку, а він має більше місця, що краще. Кангу 12-14 років має один тип батареї 24 кВт? Чи проїде вона зимою 83 км? Що там з охолодженням, деградацією батареї? Яким софтом і чим перевірити soh, взагалі які проблемні місця можуть бути і чи підходять запчастини по кузову і ходовій від дизельного кенгушки? Буду вдячний за відповідь..
Раджу еNV200, краще за кенгу
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
В мене kangoo ze то можу сказати що на ній стоять шини такі ж як на звичайній.
Доброго дня. Можна запитати про канго електро? Придивляюсь собі електричку і багато начитався про ліф, так як він самий масовий і бюджетний, тепер знаю на що дивитись при покупці, маю обд адаптер з програмою ліфспай про і купу інформації. Але згадав про кангушку, а він має більше місця, що краще. Кангу 12-14 років має один тип батареї 24 кВт? Чи проїде вона зимою 83 км? Що там з охолодженням, деградацією батареї? Яким софтом і чим перевірити soh, взагалі які проблемні місця можуть бути і чи підходять запчастини по кузову і ходовій від дизельного кенгушки? Буду вдячний за відповідь..
Раджу еNV200, краще за кенгу
А разница в цене, человек наверное за 5ку хочет, а ваш вариант подороже, конечно лучше
 
Зверху