Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Не треба їх у дупу! YT Music має чудову кнопку "завантажити". Так само, як і YouTube. Накачай побільше з Wi-Fi і дивись/слухай доки акум не сяде!
Більше того там навіть є опція аби він автоматом формував підбірки для оффлайн прослуховування і вантажив коли є інет
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щодо зв'язку, тут в межах одного р-на міста буває різна ситуація.
Поки доїхав з Радіозаводу до м.Позняки, кожен оператор падав в аут.
Навіть вчора на самому Радіозаводі виручав ВФ, а сьогодні лише Київстар дозволяв працювати.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Як би я не нелюбив КС - довелось купити їхню сімку як резеврну, бо від Водафон ще іноді тягне, а від резервного Lifecell сенсу - 0 останніми днями, хіба BIP працює коли інет є.
На диво навіть сімка в Love UA з першим включеним пакетом коштувала 100грн а не 150.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Аналогично webivan, до вчера ЛС работал единственный, все остальное лежало в критически моменты. А это только КС, и то вечером пригорюнил, всхлипнул, пришлось под эти "звуки" погрустить и заснуть.)
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
ото не треба було проводні телефони відключати, понакупали ото собі мобілок, а краще як діди, по дротам! :)
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
webivan, в мене довше дихає вф. Кс зникає за годину. Лайф хвилие 40
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
до вчера ЛС работал единственный
а як же інтертелеком з айтіфєном?
Я відповім. Інтер з айтіфєном позавчора лежав. Вчора і сьогодні працюють нормально. Через вайфай, звісно. Бо з мобільним інтернетом зараз самі знаєте, яка ситуація.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan, в мене довше дихає вф. Кс зникає за годину. Лайф хвилие 40
З моїх спостережень по правому берегу Києва:
ВФ - місцями був норм інет, місцями лежве повзав, місцями не було покриття
ЛС - місцями був робочий інет, місцями не було покриття. Скрізь де у ВФ були проблеми у ЛС вони були ще гірщі
КС - тестувати щось очевидно без сімки я не міг, але у кількох місцях де не було покриття ні ВФ ні ЛС - КС сканувався. У нац роумінг КС не пускав ні сімку ВФ, ні сімку ЛС, тож вирішив усе ж узяти КС резервним.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
ото не треба було проводні телефони відключати, понакупали ото собі мобілок, а краще як діди, по дротам! :)
Угу. В профільній темі написали, що укртаксофон (голос і інтернет) відвалювався так само, як і мобільні оператори.
 

ECW

Реєстрація
25.10.17
Місто
Маневичи
У мене Водафон. Коли включаєш мережу 3G , якогось дива деколи мене переключає на Київстар роумінг, і нема інтернету, у когось таке спостерігається? Навіть скинув телефон до заводських, але все-рівно деколи вискакує
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
При відключення світла чогось не зміг переключитися з мережі КС на мережу іншого оператора. У кого як з цим?
 
При відключення світла чогось не зміг переключитися з мережі КС на мережу іншого оператора. У кого як з цим?
23 листопада, коли в мене була лише мережа Vodafone (2G і 4G), ні Києвстар, ні lifecell не пускало в мережу Vodafone 2G.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
При відключення світла чогось не зміг переключитися з мережі КС на мережу іншого оператора. У кого як з цим?
Мої сімки ВФ і ЛС теж не пускали в КС, коли він був єдиною мережею що сканувалась.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
У нац роумінг КС не пускав ні сімку ВФ, ні сімку ЛС
якщо весною національний роумінг працював добре і правильно, то зараз дійсно, не виходить зареєструватися (пробував з Лайфа) у мережах інших операторів. Ми щось пропустили і нац. роумінг вже відмінили, чи що?
 
Зверху