Интертелеком на устройствах Apple

Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Re: iPad Mini A1455, не работает официальная nano RUIMка

А вот такого зверя можно подключить? Лок на тмобайл i6+
IMG_0437.JPG
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
ars,
meid обязательно должен быть и он отличается от imei (в самом конце)

А підскажіть буль-ласка який у вас бандл залитий?
В мене на KDDI не працює інтернет
Можливо ваш і у мене запраює
 
Реєстрація
27.01.15
Місто
Штутгарт
Телефон
 5s, 6+, 6s, xr, ipad mini 2, ipad air, ipad pro 12.9
а разве он не появляется, когда ruim стоит?



Нет. Он всегда виден

Добавлено через 1 минуту
А вот такого зверя можно подключить? Лок на тмобайл i6+
Переглянути вкладення 17086



Занятно, а точно тмобайл? Как я знаю, они всегда сим фрии продавал за полную цену и не предоставлял скидок на телефоны
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.08.16
Місто
Львів
Вітання, колеги!

Безрезультатно намагаюся налаштувати інтернет від Інтертелекому на iPad A1403 (Verizon, iOS 9.3.4) із стартовим пакетом nano sim синього кольору "для мобільних пристроїв Apple".

Симптоми наступні: при першому включенні картки (або скиданні всіх налаштувань) шукає мережу, на кілька секунд з"являються поділки прийому сигналу та 1х або 3G. І за 3-5 секунд змінюється на No Service 3G. Подальші включання / виключання, режими польоту, роумінгу та інших налаштувань на пристрої ніяк не впливають.

При прошивці бандлом ChinaTelecom_cn.ipcc.zip
http://red-forum.com/showpost.php?p=1136255&postcount=1294
почав стабільно бачити мережу, 2-3/5 поділки прийому сигналу, логотип оператора з 4 ієрогліфів, в розділі про пристрій коректно вказується абоненський номер картки (cellural data number). Проте все ще інтернету немає.

Якщо ж включити Data roaming, то вибиває помилку Sim failure, за якою пропадає сигнал і замінюється на Invalid Sim до наступного перевантаження планшета.

У колцентрі повідомили, що номер все ще не активований і порадили звернутися в сервіс центр для налаштування. Кілька років тому мав вже безрезультатний досвід спілкування з сервіс центрами, тому волів би вирішити питання за можливістю самостійно.

Якщо ви мали подібний досвід або можете підказати, яким чином можна вирішити дану проблему - буду вдячний.
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
iPhone 5s A1533 бывает как с поддержкой cdma так и без ((gsm only) а если вам трудно вникать -вам дорога в любой сервис интертелекома -незадорого прошьют и подключат если возможно



По собственному опыту:
Работа с Интертелеком на
5-ке работает с imei 99.....
5S на 35...
На 01.... не один не заводился.
 
  • Like
Реакції: ars

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Якщо ви мали подібний досвід або можете підказати, яким чином можна вирішити дану проблему - буду вдячний.

Не сталкивался с такой проблемой ни на одной из своих карточек от ИТ.
Но можно попробовать вытянуть её из девайса и вставить снова, если бандл подхватило. (Я не думаю, что это поможет, но попробовать определённо стоит).

Важный момент - если доступна опция Интернационального роуминга - включите её.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
Нет. Он всегда виден

Добавлено через 1 минуту




Занятно, а точно тмобайл? Как я знаю, они всегда сим фрии продавал за полную цену и не предоставлял скидок на телефоны



Rsim разлачивает как тмобиль.
Дык имеет смысл связываться? Заведется оно на интертелекоме?
 
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
Дык имеет смысл связываться? Заведется оно на интертелекоме?

Тут игра в "рулетку" и на neverlock, а на lock игра ещё более стремная в плане того, что если не пошло на neverlock - можно без проблем продать.
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Настроили мне в Одессе карту, теперь не нужны бандлы, вставил карту и погнал даже на 10-ке ща работает. Пишет C-Spire
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Настроили мне в Одессе карту, теперь не нужны бандлы, вставил карту и погнал даже на 10-ке ща работает. Пишет C-Spire

Просто сменили код оператора на самой карточке - а Rev. B и Хотспот у вас работает?

Я когда iPad брал, там шла карточка с зашитой чайной, так вот Rev. B не пашет на ней.
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
Настроили мне в Одессе карту, теперь не нужны бандлы, вставил карту и погнал даже на 10-ке ща работает. Пишет C-Spire

А номера нормально розпізнаються без +38?
Бо з таким успіхом можна прошить 31148
Буде в операторі пусто і теж на любій прошивці працює, але номера не розпізнаються
 
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
На C-Spire номери не розпізнаються і рев.б нема. Номери тільки на чарітон.
 
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
а на чаритоне рев б нет, на сегодня чина телеком с иероглифами самоемлучшее решение

В мене ні на чайні ні на кдді не праює рев б
рев а повністю вистаає навіть на відео по фейстайм та по вайберу.
А так як телефон інтертелеком основний , то мені потрібно щоб номера розпізнавались нормально.
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Просто сменили код оператора на самой карточке - а Rev. B и Хотспот у вас работает?



Я когда iPad брал, там шла карточка с зашитой чайной, так вот Rev. B не пашет на ней.



Rev-B нема, остальное все есть

Добавлено через 44 секунды
А номера нормально розпізнаються без +38?
Бо з таким успіхом можна прошить 31148
Буде в операторі пусто і теж на любій прошивці працює, але номера не розпізнаються



Менял на 067.....

Добавлено через 2 минуты
Rev-B нема, остальное все есть

Добавлено через 44 секунды




Менял на 067.....



Зато проблем с бандлами нема,
Rev-a хватает.
Обновил ось и не бежишь с денюшкой в интер да и мне ехать к толковым мастерам в одну сторону 30км
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.03.13
Місто
Варшава
Телефон
iPhone 6 iOS12
Менял на 067.....

Добавлено через 2 минуты



Rev-a хватает

Я після того як побачив Ваш пост прошив руімку на C-Spire думав можливо на 10 шось змінилось(бо на деяких операторах почало писати під номером "Украина")
І номера, ті що записані лише в форматі 067, не розпізнаються!
 

Cka_

Заблокирован
Реєстрація
14.08.16
Місто
Одесса
Я після того як побачив Ваш пост прошив руімку на C-Spire думав можливо на 10 шось змінилось(бо на деяких операторах почало писати під номером "Украина")
І номера, ті що записані лише в форматі 067, не розпізнаються!



Если честно не до конца понимаю, у меня звонит только если номер на 067...
ко мне не знаю, записано в повторе +38067...
067...
 
Зверху