Интертелеком на Xiaomi

Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
Модель Mi Note 3, після оновлення до 10.4.2.0 відвалився інтернет від Інтера, голос при цьому працює без проблем. Пробував видаляти і заново прописувати налаштування точки доступу, не допомогло. Руїмка - Єдина країна. Хтось щось може порадити?

у меня в свое время после обновления с 9 до 10 андроида тоже наглухо слетел инет, помогло вручную поставить Рев.А. в настройках, с тех пор полет нормальный:cool:
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Mi9 и Mi9SE - по отзывам на 4pda интертелеком работает. Но %#*@&&!@ только на китайском железе... Дождался анлока бута, перепробовал кучу китайских паршивок - на global трубке не завелось((
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Mi9 и Mi9SE - по отзывам на 4pda интертелеком работает. Но %#*@&&!@ только на китайском железе... Дождался анлока бута, перепробовал кучу китайских паршивок - на global трубке не завелось((
В мене МІ9 глобал, куплений в АЛЛО, Інтертелеком чудово працює з усіма руїмками, для експерименту пробував і білі і сині і старі. Все нормально працює. Треба перевірити, якщо є МЕID при перевірці *#06# то працювати буде, якщо нема МЕID то не судьба
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Треба перевірити, якщо є МЕID при перевірці *#06# то працювати буде, якщо нема МЕID то не судьба
У меня на моём Redmi Note 6 Pro тоже при проверке *#06# есть MEID. А он существует только в глобальной версии. Это значит что у меня будет работать интертелеком?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Taraskin, мій mi9se meid не показував на жодній з прошивок(((
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Taraskin, мій mi9se meid не показував на жодній з прошивок(((

А при чому тут прошивки? якщо meid немає значить залізо ІТ не підтримує.
Наскільки я знаю mi9se не підтримує СДМА, тому мені прийшлось взяти mi9
Перш ніж пхати в телефон руімку треба перевірити чи підтримується СДМА, тобто чи є meid, якщо meid присутній, а ІТ не працює, тоді вже можна гратись з прошивками на якій запрацює

Добавлено через 6 минут
У меня на моём Redmi Note 6 Pro тоже при проверке *#06# есть MEID. А он существует только в глобальной версии. Это значит что у меня будет работать интертелеком?
Якщо meid присутній то мав би запрацювати,- по крайній мірі у всіх апаратах які попадали мені в руки працював. Інколи приходиться потанцювати з бубуном і підібрати руїмки, але в основному працює завжди. В мене танці з бубном були тільки з Мейзу на Хеліо процесорі, там треба підбирати руїмки і скидати настройки, інакше не запрацює, і один раз редмі ноут 4х після обнови відмовився бачити стару руїмку.
 
Останнє редагування:

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Якщо meid присутній то мав би запрацювати,- по крайній мірі у всіх апаратах які попадали мені в руки працював.
Да просто у Redmi Note 6 Pro железо не поддерживает CDMA2000/1X (BC0) / EV-DO, но MEID при этом, тем не менее, присутствует.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
От, на китайській версії і є meid, а на глобалці - нема.

Добавлено через 1 минуту
Да просто у Redmi Note 6 Pro железо не поддерживает CDMA2000/1X (BC0) / EV-DO, но MEID при этом, тем не менее, присутствует.
А якщо погратись з прошивками? Наприклад, накатати китайську.
 
Останнє редагування:

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Prorab, если есть meid, то поддерживает, тут вопрос в софтовом модеме остается.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
А якщо погратись з прошивками? Наприклад, накатати китайську.
Для него нет китайских прошивок, эта модель смартфона существует только в единственном виде - глобальном. Соответственно прошивки только глобальные.
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
lsd, да то прикрепленное сообщение от 17-го года) Андрей наверняка уже решил свою проблему))
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Vitalik, я дату не посмотрел :) Думал текущая переписка...
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Модель Mi Note 3, після оновлення до 10.4.2.0 відвалився інтернет від Інтера, голос при цьому працює без проблем. Пробував видаляти і заново прописувати налаштування точки доступу, не допомогло. Руїмка - Єдина країна. Хтось щось може порадити?

Дану проблему вдалося вирішити без зайвих "танців з бубном". Видалив всі збережені точки доступу. Потім отримав налаштування точок доступу СМСками від операторів(Інтертелеком та Київстар). Перезавантажив телефон і все запрацювало. При цьому, зараз в налаштуваннях не показує жодної збереженої точки доступу (ні Інтера, ні Київстара), але все працює ідеально. Отаке... Можливо комусь стане в пригоді.
 

BoRoVic

Находчивый
Реєстрація
25.09.09
Місто
Запорожье
Телефон
Xiaomi Redmi 3 Pro | Xiaomi Redmi 4 Pro
Слышал о том что у линейки Mi есть поддержка cdma даже у глобалок. Вопрос о модели Mi 9 Lite, потянет ли Интер? Может кто уже владеет этим девайсом? Вопрос именно об этой модели, а не о купленном с Китая Mi CC9
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Я когда спрашивал в фирменном магазине сяо про поддержку сдма в девайсах, конкретно искал ноут 7 китайской сборки, мне перцы заявили, что начиная в 8-й (т.е. и 9-я тоже) линейке их девайсов сдма поддерживается в глобалках...
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
У меня Mi9se в cdma работать не хочет...
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Слышал о том что у линейки Mi есть поддержка cdma даже у глобалок. Вопрос о модели Mi 9 Lite, потянет ли Интер? Может кто уже владеет этим девайсом? Вопрос именно об этой модели, а не о купленном с Китая Mi CC9
Набираєте на телефоні *#09# якщо буде MEID то 90% що працюватиме IT, не залежно від того що написано на коробці, якщо не буде то не буде( хоча хтось тут недавно пробував казати що питання в прошивці його можна вирішити перепрошивкою, а я думаю що в залізі і ту вже нічого не поробиш.
 
Зверху