Кофе, кофеварки, кофемашины, кава, кавоварки

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
P.S. робуста рулит под свои задачи. Там же кофеина больше в 2+ раза. Если нужно срочно расклеить глаза - ищу самый наиробустейший блэнд + 2 порции сахара в эспрессо :)
Среди моих друзей по кофейному увлечению ходит грустная шутка. Первый утренний кофе должен быть противным и гадким настолько, чтобы у тебя, шокированного, появилась неимоверная мотивация заработать и второй выпить самый вкусный и настолько дорогой, насколько пожелаешь :)
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Alf, я обожнюю робусту! Ніхто цього не розуміє 😀 бо мені не смакує "кислинка" у каві, а саме гірчинка! Випив каву - очі випали - порядок 😀
Persona, чорна карта, певно, нормальнаа кава, а от ферара!😳 За ці гроші явно можна краще купити, на акціях звісно. Дам вам знати, якщо хочете, коли будуть і де.
А, чекайте, чорна карта то ж Росія, вічно їх плутаю із карт нуар від Якобз
Черную карту шлепает Польша, там же где и Ферраро, там же где и Амбассадор, там же где и Элит Форте.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
появилась неимоверная мотивация заработать
пить говнокофе чтобы появилась мотивация заработать на лучший?... Ну такое...
Так может с утра ещё и дерьма поесть, ну чтобы к вечеру заработать на рибай?..
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
пить говнокофе чтобы появилась мотивация заработать на лучший?... Ну такое...
Так может с утра ещё и дерьма поесть, ну чтобы к вечеру заработать на рибай?..
Опять-таки, шутка грустная :) Как человек, который изредка бывает без денег в силу своей фрилансерской природы, мне она вполне понятна.
 
Реєстрація
23.10.10
Місто
Харьков
Телефон
Iphone Хs+ Huawei P30 PRO
пить говнокофе чтобы появилась мотивация заработать на лучший?... Ну такое...
Так может с утра ещё и дерьма поесть, ну чтобы к вечеру заработать на рибай?..
Опять-таки, шутка грустная :) Как человек, который изредка бывает без денег в силу своей фрилансерской природы, мне она вполне понятна.
От "говно"-чегобытамнибыло лучше в любом случае держаться подальше и искать другие способы мотивации :)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Уявив яка там гаряча трубка і які будуть губи ошпарені, після такої кави...
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
З якоїсь причини стала подобатись фільтрована кава. При чому різні варіанти. Влітку особливо смачно Cold Brew. Терпкий такий, з льодом, смакота. В сучасних кавярнях доволі багато альтернатив.
На роботі є кавамашина, але знедавна з'явився аеропрес. Дивно, але я повністю переїхав на нього. Можливо мені також подобається процес приготування - ось це насипання, продавлення, найс.
Подумав, пора купляти додому. В магазині ж я дізнався що вже є "походний варіант" - AeroPress Go Його звісно можна і дома користувати)
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Янус, так а чим він відрізняється від френчпресу? Окрім того, що фільтри одноразові.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
З якоїсь причини стала подобатись фільтрована кава. При чому різні варіанти. Влітку особливо смачно Cold Brew. Терпкий такий, з льодом, смакота. В сучасних кавярнях доволі багато альтернатив.
На роботі є кавамашина, але знедавна з'явився аеропрес. Дивно, але я повністю переїхав на нього. Можливо мені також подобається процес приготування - ось це насипання, продавлення, найс.
Подумав, пора купляти додому. В магазині ж я дізнався що вже є "походний варіант" - AeroPress Go Його звісно можна і дома користувати)
Але ціна в нього... За понти треба платити!
 
  • Love
Реакції: idea

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Янус, так а чим він відрізняється від френчпресу? Окрім того, що фільтри одноразові.
Фільтр в аеропресі пропускає сильно менші за розміром частинки кави і взагалі щоб "продавити" напій треба докладати більше зусиль, а отже кава готується с більшим тиском. По ітогу напій більш "чистий" (але все одна має невеликий осад) і відрізняється на смак.
Для аеропреса доступні металеві фільтри, багаторазові

1611230575751.png

Віднедавна з'явився ще один багаторазовий фільтр для аеропреса з клапаном для кавових гомосексуалів. З опису - клапан відкривається під більшим тиском. Але такий фільтр коштує 1000 грн
1611230822574.png 1611230861922.png
 
  • Sad
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А як турки роблять смачнющу каву без всіх цих модних пристроїв з доступною ціною в 5-6 лір за порцію?
 
  • Like
Реакції: idea

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А як турки роблять смачнющу каву без всіх цих модних пристроїв з доступною ціною в 5-6 лір за порцію?
турки делают "кофе по-турецки", а тут трут про "прессовую"... Немного разные методы.
Чим смак відрізняється? Мені зовсім не подобаються гейзерні і крапельні смаки. В рожкових кавоварках також дуже рідко попадаю на смачну каву. Капсульні не вразили.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Чим смак відрізняється?
ну я уже лет 20 не пил кофе по турецки, поэтому вкуса не помню... У меня на работе и дома стоят профессиональные кофемашины, которые давят эспрессо. Я так думаю что эспрессо всё же вкуснее чем если просто проварить порошок в медной турке. При приготовлении эспрессо вода под давлением очень быстро проходить сквозь порошок, выхватывая "вершки", а при варке вода "настаивается" на всех тех нифилях что содержатся в кофе. Это заметно даже если сделать на кофемашине огромную порцию кавы (лунго) продавливая через кофе не 60грамм воды, а к примеру 200. Тогда вкус совсем другой. Например настоящее американо делается так: сперва давят 60мл эспрессы, а в неё доавляют чистую воду. А у нас в магазе амеериканой называют ту же чашку эспрессы, только в неё натёкло не 60, а 120-13мл воды ЧЕРЕЗ тоже самое кофе ))))) Колхоз, йопта...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
У меня капсульная, больше всего нравится вкус. Ну то есть в специализированных местах иногда лучше, но ключевое слово "иногда" В тех точках, где обычно покупаю делают хуже. Но, к сожалению, только капсулы неспрессо и дороже, все заменители на рынке перепробовал - заметно хуже
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Например настоящее американо делается так: сперва давят 60мл эспрессы, а в неё доавляют чистую воду. А у нас в магазе амеериканой называют ту же чашку эспрессы, только в неё натёкло не 60, а 120-13мл воды ЧЕРЕЗ тоже самое кофе )))))
Блин, недавно в споре говорил тоже самое, но оппонент стоял на своем и утверждал, что верный именно второй вариант.
 
Зверху