Криптовалюта

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев



Bitcoin: Офіційний сайт, Вікіпедія, Lurkmore
 
Реєстрація
21.03.14
Місто
Одесса

43К уже​

Біткоїн оновив історичний максимум після купівлі Tesla криптовалюти на 1,5 млрд доларів​

46К. Хотя вчера, вроде, и за 47К перешагивал
вчера было 48
 

Вкладення

  • IMG_20210210_095804_735.jpg
    IMG_20210210_095804_735.jpg
    80.8 КБ · Перегляди: 18
  • Like
Реакції: drmz

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Кочевник, у меня эта идея уже месяц как работает. У меня инкубатор по выращиванию гоблинов. Дома два штуки завелось десять лет назад, ща прогреваю их майнингом в хате )))
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Уже и Morgan Stanley обдумывает купить битка на $150 лямов.
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
А я вчера вывел на Эксмо три милибитка, а сегодня не могу на эту Эксму зайти - пишут что их ДДосят. Вот западло то...
 
  • Like
Реакції: drmz

Baleks

Aleks
Реєстрація
08.01.21
Місто
Киев
Телефон
VIVO V21e
Подскажите, есть ли хитрый способ для вывода токенов с MEW?
 

Baleks

Aleks
Реєстрація
08.01.21
Місто
Киев
Телефон
VIVO V21e
Кто-то знает хорошие сайты для майнинга? Не обязательно биток. Несколько сайтов встречал так там по пару гривен за сутки.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Кто-то знает хорошие сайты для майнинга? Не обязательно биток. Несколько сайтов встречал так там по пару гривен за сутки.
Ага, зараз тобі хтось здасть злачні місця. Якщо такі є, то всі мовчать і тихенько копАють. Бо чим більше набіжить народу, тим більше виростає складність, відповідно - важче копати і менший прибуток.
Такі місця треба самому шукати, перелопачуючи інтернет, і потім тихенько користуватись. Як в тій приказці: менше народу - більше кислороду.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Кто-то знает хорошие сайты для майнинга? Не обязательно биток. Несколько сайтов встречал так там по пару гривен за сутки.
NiceHash пробуй, я не знаю какая там комиссия, но помайнить на домашней видюхе - самое оно
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Предлагают вложить 2000 дол., теоретически мне должны вернуть долг, срок подходит, типа, беспроигрышный вариант вложиться в крипту.
Тот, кто предпологает, уже, в месяц, до 1000 дол дохода имеет...
 

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Предлагают вложить 2000 дол
если сразу принимаешь вариант, что есть большая вероятность их потерять, ну или в итоге получить меньше с возможной просадкой курса крипты, то вкладывайся
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Предлагают вложить 2000 дол., теоретически мне должны вернуть долг, срок подходит, типа, беспроигрышный вариант вложиться в крипту.
Тот, кто предпологает, уже, в месяц, до 1000 дол дохода имеет...
Не знати, скільки ще так буде грати музика. Тому, є ризик, що все затягнеться на невизначений час, або, взагалі, втратиться. Я писав в темі про відеокарти, що вклав в обладнання (1900$) в 2018, планував все відбити за 5 місяців, музика гарно грала, лише 1,5 місяця, а далі - провал цін, і все затягнулось на 3 роки. Тобто, вийшов в 0 аж через 3 роки.
 
Останнє редагування:

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Зверху