Легалізація вогнепальної зброї в Україні

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В Украине заработал Единый реестр оружия, - МВД

По словам главы ведомства Игоря Клименко, теперь граждане смогут легко получить информацию о зарегистрированном оружии, а процедура получения разрешения станет проще.

Кроме того, благодаря электронным кабинетам, и в частности Единому окну гражданина украинцы смогут подать документы, не посещая правоохранительные органы. Также они смогут это сделать в магазине по продаже оружия.

В дальнейшем также планируется перенести информацию об оружии и разрешениях в приложение "Дія".

Более подробную информацию, по словам Клименко, можно узнать на сайте, а также в чат-боте Единого реестра оружия в Телеграм
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
рф нікуди ж не відсунемо від кордонів, тому кожен повинен мати вдома кулемет, щоб захищатися – Данілов.
 

Behemot

Заблокирован
Реєстрація
11.10.08
Місто
Киев
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
рф нікуди ж не відсунемо від кордонів, тому кожен повинен мати вдома кулемет, щоб захищатися – Данілов.
а ось цікаво, що там по закону буде мені, якщо застрелю грабіжника в своєму домі?
Якщо він буде без зброї то можна сісти
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Напишу на вражеском. Спорил недавно с соседом копом по поводу оружия. Так он мне - нельзя давать, а если давать, то сейфы-шмейфы, комиссии и пр. Я психанул за будь здоров и ему - а где ты, сукин сын,был в феврале-марте 2022? Вашего брата с фонарями было не найти. И раздача автоматов на цирке? Забыл? А теперь как стало немного легче, так вы про сейфы? А когда в жопу пекло, так раздавали? Ну и послал его куда подалее. Обиделся сцуко. Не здоровается. Боится власть дать оружие людям. Иначе в некоторых ситуациях может огрести от народа.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Якщо він буде без зброї то можна сісти
У разі нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також у разі протиправного насильницького вторгнення в житло чи інше приміщення особа, яка захищається, має право використовувати зброю або будь – які інші засоби чи предмети. При цьому, у такому випадку, перевищення меж необхідної самооборони не буде не зважаючи на заподіяну шкоду особі, яка нападає.

Верховний Суд у постанові від 26.04.2018 у справі № 342/538/14-к зазначив, що закон передбачає винятки із загального правила про те, що при необхідній обороні особа, що захищається, повинна додержуватися визначеної межі, завдаючи шкоду посягаючому. Цими винятками є – напад озброєної особи, напад групи осіб або протиправне насильницьке вторгнення у житло чи інше приміщення. У таких випадках шкода, заподіяна особі, яка посягає, не обмежена ніякими межами, аж до позбавлення посягаючого життя.
джерело
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Якщо він буде без зброї то можна сісти
У разі нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також у разі протиправного насильницького вторгнення в житло чи інше приміщення особа, яка захищається, має право використовувати зброю або будь – які інші засоби чи предмети. При цьому, у такому випадку, перевищення меж необхідної самооборони не буде не зважаючи на заподіяну шкоду особі, яка нападає.

Верховний Суд у постанові від 26.04.2018 у справі № 342/538/14-к зазначив, що закон передбачає винятки із загального правила про те, що при необхідній обороні особа, що захищається, повинна додержуватися визначеної межі, завдаючи шкоду посягаючому. Цими винятками є – напад озброєної особи, напад групи осіб або протиправне насильницьке вторгнення у житло чи інше приміщення. У таких випадках шкода, заподіяна особі, яка посягає, не обмежена ніякими межами, аж до позбавлення посягаючого життя.
джерело
Теоретично звучить ''солодко''...
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
На мій погляд таке поняття як "межі необхідної оборони" потрібно взагалі прибрати. Людина при захисті від злочинного посягання на нього, не повинна бути обмежена рамками "необхідного". Людина яка нападає на іншу людину вона за межами закону. Та й у ситуації нападу не кожен зможе адекватно оцінити ці "межі". Звісно, наприклад, річ не йде про ситуацію, наприклад, "добивання", чи - підстрелив зловмисника, а потім ще всю обойму в нього. Але звинувачення в криміналі та суд над людиною, яка захищалася, то занадто. Та й ще момент. Потерпілий не екстрасенс й не повинен бачити, чи є у зловмисника у кишені пістолет чи ні й він на тебе йде тільки з каменюкою. А каменюка це погроза життю чи ні? То нехай наші йо...ні законотворці міняють Закон. А до цього їх спонукати повинні ми - виборці. Тай ще. Влада дуже боїться давати людям короткоствол. На мій погляд це необгрунтовано. Карабін 7,62 можна, а ПМ ні. Маячня. У мене є товариш. Він з під Київа привіз ПМ з двома магазинами та два десятки (!) пачок набоїв. Орківське все. Він не бігає зі стволом. Звісно його "припутати" можуть. Але ж хоч щось в хаті є. Бо на нашіх "копців" надії нема. Один раз пістоль його вже виручив. На дачі коли жив. Бачить у вікно молодики щось "шарабурять" на підвір’ї. Він виходить - хлопці, чого ви тут? Вони його за руськім кораблем відправляють. Ну він двічі у повітря й двічі під ноги. Вони попадали. Викликав копів. Приїхали. Через 3 (!!!!) години. Прийняли мудаків. Ну ті ж дали покази, що Вітьок з волиною був. Прибігли з обшуком. Дома, на дачу. Но дзуськи. Він все приникав. Копи вели себе вкрай нахабно. А він їм - нічогоне знаю, то ці мудаки пиз...ть.
Так що зброя людям потріба. Тим паче в ці темні часи.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Цими винятками є – напад озброєної особи, напад групи осіб

Крч если есть как минимум ДВОЕ - то уже можно чётко в бубен обоим стрелять. Два трупа будет норм (и больше). А вот один - можно сесть...
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Потрібно прививати культуру поводження зі зброєю. Набувати вміння та навички її використання. В школах вже повернули/впровадили навчання по типу ДПЮ?

PS і досі жахають на КПП олені з пальцем на спусковому гачку
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
ПотапаПапа за тих двох ви теж сядете. Не забувайте, що крім кримінального кодексу є така штука як судова практика. А вона у нас така, що якщо в тебе нема свідків, що на тебе напали, то значить ти сам напав. І нікого не буде дивувати, що ти напав один на п'ятьох. Судді і прокуратура будуть клеїти дурня нібито все зрозуміло. Вам вклепають або перевищення необхідної оборони, або вбивство.
Post automatically merged:

Потрібно прививати культуру поводження зі зброєю.
Нічого прививати не треба. Треба нормальні закони про зброю, зміни в кримінальний кодекс та закон про приватну власність. Тоді все піде гармонійно само по собі.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Напишу на вражеском. Спорил недавно с соседом копом по поводу оружия. Так он мне - нельзя давать, а если давать, то сейфы-шмейфы, комиссии и пр. Я психанул за будь здоров и ему - а где ты, сукин сын,был в феврале-марте 2022? Вашего брата с фонарями было не найти. И раздача автоматов на цирке? Забыл? А теперь как стало немного легче, так вы про сейфы? А когда в жопу пекло, так раздавали? Ну и послал его куда подалее. Обиделся сцуко. Не здоровается. Боится власть дать оружие людям. Иначе в некоторых ситуациях может огрести от народа.
Моя думка така, що влада не боїться озброєних громадян. Не треба себе тішити думками, що зі зброєю ви будете ногою відкривати двері будь-якого чиновника. На вас управу завжди знайдуть. Влада не хоче вирішувати це питання так само, як не хоче вирішувати будь-які питання звичайних людей: медицина, захист приватної власності і інше. Та і суспільство в нас не зацікавлене володіти зброєю. Наприклад, скільки вже було на сайті президента петицій. І що? Вони набирали максимум кілька тисяч підписів. Проте інші шлакові петиції подекуди набирали десятки тисяч підписантів. Якщо суспільство стане на дибки, тоді й депутати зрозуміють, що пора. А так для нашого суспільства більш важливо як перейменувати ту чи іншу вулицю в Києві, чи то пам'ятник Бандері десь поставити.
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
А я так і не думаю. Я про ноги та двері. Просто, наприклад, неправомірні дії (от як військоми іноді) можуть в перспектіві викликати застосування зброї.
І влада реально боїться. Бо недолугі пояснення чому саме не можна людям давати зброю, та роздача відомствами "нагородної" зброї то це що? Своїм все, пересіченим закон. Бо озброєний народ може сказати, що закон це він. Цього влада й боїться.
Post automatically merged:

Потрібно прививати культуру поводження зі зброєю. Набувати вміння та навички її використання. В школах вже повернули/впровадили навчання по типу ДПЮ?

PS і досі жахають на КПП олені з пальцем на спусковому гачку
Про навички я скажу так. Чоловіки, які відслужили строкову службу, вони вміють користуватися зброєю. От я, наприклад, це солдат ВВ МВС союзу в минулому. Охорона місць позбавленя волі. Я не вмію користуватися зброєю?? Мені курси потрібні?? Ха-ха. А після строкової ще служба у ЗСУ. Які, на фіг мені курси? А по закону ні. Потрібно. От як коли ще я служив та купував газову зброю, то потрібно було і комісію в тому числі. Ну так я діючий офіцер!! Яка мені нафіг комісія для газової пукалки?? А ні, дзуськи!
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Як казали чортові марксисти, влада тоді забоїться озброєного люду, коли попереду його буде йти із гаслами на штандарі харизматичний Троцький. Тобто без політичної сили, що заюзає енергію, лють та зброю мас, влада може спати спокійно. Бо масового терору проти хапуг не буде. А десь колись когось підстрелять - то бесперспективне, як вчить пані Гішторія.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
скоро не легальної ( не зареєстрованої) зброї буде повно , вона буде доступна і не дорога . Я за дозвіл прихованого носіння пістолетів \ револьверів , по тій же процедурі по якій зараз доступна гладкоствольна та нарізна . Очікую як тільки дозволять одразу придбаю . Чому ніхто не прикрутив голосування ? -За - проти ? хоча навіщо адже в Дії вже проголосували - більшість ЗА . Америка це пройшла за часів ковбоїв , ми відстаємо як мінімум на 200 років . Відповідно якщо ми хочемо скоротити це відставання нам потрібно надолжувати ці 200 років і чим швидше тим краще. При наявності дозволу на володіння і носіння (приховане) зброї багато ситуацій стало б не можливими апріорі , як то пресинг працівників на роботі - вимагання, залякування, погрози фізичною розправою і таке інше - можете перечитати мою тему. Бо срана поліція приїжджає на виклики за 2-3-5 годин , бо їм западло- лінь.
Post automatically merged:

як я вже писав вище , не дозволять легальну, буде гірше ... потягнеться зброя з фронту , питання що краще граната чи пістолет риторичне .
 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Америка це пройшла за часів ковбоїв , ми відстаємо як мінімум на 200 років
Трохи хибна інфа. До 1924 року в совку можна було вільно купити короткоствол.
потягнеться зброя з фронту
Вже потягнулася, ще з 2014 року. На щастя, наші громадяни досить цивілізовані і застосовують її мало.
В країні зброї у бандюків було море. А у громадян тільки вила.
От це і є головне. Зараз не готова нормативна база, тисячі випадків, коли людей тягають по СІЗО за "перевищення".
 
Зверху