Легалізація вогнепальної зброї в Україні

Реєстрація
21.03.13
Місто
Київ та околиці
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Тоесть человек ночью шел домой, стало плохо (сердце, желудок, голова и тд..), заблудился, так как потерял суть того где он находится, не смог адекватно оценить ситуацию перелез (перешагнул) забор или вошел в открытую калитку, которую хозяин забыл закрыть на засов ночью, решил постучать в окно спросить где он находится и попросить помощи, не рассчитал силу и стекло разбилось, а в ответ не помощь а картечь из ружья в голову на поражение, замечательно....
Тобі добре було б адвокатом працювати. Гарно вмієш байки розказувати. )))
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Если "протиправне насильницьке вторгнення в житло" вообще исключает превышение самообороны.
Т.е. тебе ломают ворота - можешь сделать дырочку в голове нападающему и тебе за это ничего не должно быть.
Тоесть человек ночью шел домой, стало плохо (сердце, желудок, голова и тд..), заблудился, так как потерял суть того где он находится, не смог адекватно оценить ситуацию перелез (перешагнул) забор или вошел в открытую калитку, которую хозяин забыл закрыть на засов ночью, решил постучать в окно спросить где он находится и попросить помощи, не рассчитал силу и стекло разбилось, а в ответ не помощь а картечь из ружья в голову на поражение, замечательно....
Такого полюбому убить надо.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Как говорила моя бабушка: лучше выстрелить, перезарядить и еще раз выстрелить, чем светить в темноту фонариком и спрашивать "кто тут?"©
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Тоесть человек ночью шел домой, стало плохо (сердце, желудок, голова и тд..), заблудился, так как потерял суть того где он находится, не смог адекватно оценить ситуацию перелез (перешагнул) забор или вошел в открытую калитку, которую хозяин забыл закрыть на засов ночью, решил постучать в окно спросить где он находится и попросить помощи, не рассчитал силу и стекло разбилось
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Пьяная беременная с 5летним ребенком случайно перепутала дом, разбила окно и нассала на двери, получила кастетом по затылку в теме про огнестрельное оружие. Неважно о чем поговорить, лишь бы поговорить
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Сейчас подкину говна на вентилятор. Предлагаю выдавать разрешения на короткоствол всем, кто был мобилизованным и контрактникам, начиная с 2014 г. Как думаете, желающих пойти в ЗСУ такой закон добавил бы?
Я бы себе Глок 43 бы взял. Вполне достаточно для скрытого ношения.
Post automatically merged:

Имею ввиду, что начиная от сейчас и после войны, все кто был в ЗСУ имеют право носить короткоствол.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Сейчас подкину говна на вентилятор. Предлагаю выдавать разрешения на короткоствол всем, кто был мобилизованным и контрактникам, начиная с 2014 г. Как думаете, желающих пойти в ЗСУ такой закон добавил бы?
Я бы себе Глок 43 бы взял. Вполне достаточно для скрытого ношения.
Post automatically merged:

Имею ввиду, что начиная от сейчас и после войны, все кто был в ЗСУ имеют право носить короткоствол.

Право мати зброю мають всі, хто пройшов відповідні процедури/комісії, задля самозахисту, а не окремі групи.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Сейчас подкину говна на вентилятор. Предлагаю выдавать разрешения на короткоствол всем, кто был мобилизованным и контрактникам, начиная с 2014 г. Как думаете, желающих пойти в ЗСУ такой закон добавил бы?
Я бы себе Глок 43 бы взял. Вполне достаточно для скрытого ношения.
Post automatically merged:

Имею ввиду, что начиная от сейчас и после войны, все кто был в ЗСУ имеют право носить короткоствол.
Бажаючих і Служити в ЗСУ Не збільшиться але в свою чергу я би навпаки зобов’язав всім хто має Посвідчення учасника бойових дій видавати пожиттєво до семидесяти років в на зберігання Додому автомат або кулемет з мінімальним набором патронів до нього там до АК чи м16 2-3 рідки до кулемета побільше
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Riznychenko, закладав в пост взагалі інший зміст та підтекст. Абсолютно не принизливий. Як ви сприйняли.
Але вже видалив.
я не лікар. Але до чого тут лікарі?
Ніхто ж не каже що у когось проблеми з головою.


В Одесі військовий взяв у заручники дружину і дитину та намагався вкоротити собі віку: у Силах оборони надали коментар​

18:11 28/12/2023
Ось з останніх новин.
Post automatically merged:

Зрозуміло що більшість злочинів роблять цивільні. Які, як я і казав вище, бухнуть і ріжуть/стріляють в сусідів. І це трапляється кожного дня.
я лише мав на увазі що навіщо ветерану війни кулемет під подушкою зовсім не зрозуміло.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Ніхто ж не каже що у когось проблеми з головою.
Реальна ситуація: 2016, повернувся після 2-х років добровольцем... перша співбесіда і дівчинка-рекрутер розповідає мені, що не впевнена в моїй стресостійкості та належній соціальній адаптації. Це було навіть не принизливо, не шок, до такого ще, напевне, й термін не вигадали. От я сиджу, хлопака з двома вишками, знанням мов, хорошим резюме та рекомендаціями і не знаю як цьому молоденькому чудові прокоментувати її слова - підвівся і пішов. Аж за кілька тижнів дізнався, що наш тодішній міністр охорони здоров'я розповідав в інтерв'ю на телебаченні, що 80% атівців попаяні.
Ось з останніх новин.
Раджу Вам не екстраполювати поодинокі випадки на великий зріз суспільства. Ви не маєте жодного морального права пропонувати обмеження в правах частини населення, бо Вам так захотілося. Тим більше, вирішувати кому ще слід адаптуватися, а хто вже придатний до цивільного життя.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Riznychenko, всі свої слова забрав обратно. Визнаю. Той пост видалив, бо ви його розтлумачили зі свого боку і він здався негативним, але

пропонувати обмеження в правах частини населення
Я не казав про обмеження в правах
Я казав про не надання додаткових преференцій у вигляді пожиттєвого права на кулемет. Відчуваєте різницю?
я ж не кажу що всім кулемет можна, а ветеранам ні.
я казав що кулемет нікому не можна.
Тож обмежень ніяких не пропонував.

наш тодішній міністр охорони здоров'я розповідав в інтерв'ю на телебаченні, що 80% атівців попаяні.
Я такого не казав і не мав на увазі
 
Зверху