МТС становится Vodafone

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
на Володимира Великого 59 напевне це єдине місце де стабільно у Львові працює ватафон ... от там і відкрились :)
А Ж.Д. вокзал, это тоже там, или нет? На вокзале все прекрасно работает...работало в мае по крайней мере.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Ні не там. Вокзал — це Чернівецька, бічна від Городоцької. 15-20 хвилин пішки до центру. А Великого - це південний край міста.
 
Реєстрація
03.10.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 Plus
В центре надо согласовывать дизайн вывесок, входной группы и внешних элементов, может, поэтому.

Во Львове много абонентов Водафона?
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Ні не там. Вокзал — це Чернівецька, бічна від Городоцької. 15-20 хвилин пішки до центру. А Великого - це південний край міста.
Ясно, спасибо. Просто на вокзале тестилось в мае, посему и пишу.
Во Львове много абонентов Водафона?
ИМХО нет, предположу что этот регион явно за КСом с ЛАйфСеллом. Очевидно посему на такие регионы МТСы забили в плане развития.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Во Львове много абонентов Водафона?
В мене є можливість доступу до невеликої бази даних (більше 10 000) місцевих номерів. Якось з цікавості фільтрував по кодах операторів. МТС/Vodafone серйозно програє лайфу. Не пам'ятаю точних цифр, трохи більше 1000 номерів МТС загалом. Київстар, звісно поза конкуренцією, а Лайф тут в багатьох другою сімкою.
 

sanioktlf

Бульбулирую бульбулятор
Реєстрація
26.10.07
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
-посему? Потому что:D
Та нет, я все же думаю, что посему (поэтому). Равно как и в Полтаве. Тут МТС лидирует и КС тут хоть миллион БС поставит и качество голоса хоть 320кбит сделает, все равно это будет МТСный регион. Два года были нулевые ТП у КС в Полтаве и что.., а ничего. Просто у многих появился КС как второй, или третий номер и не более того. А когда абонка пошла, многие номера на полку ушли. Не буду жестко привязываться к тому, что пришел сюда Водафон, или не пришел, но у нас качество голоса вполне нормальное... Возможно хуже КСного (потому как тот не догружен у нас), но вполне подходящее для общения. Единственно в чем я могу упрекнуть МТС, так это в том, что они у нас так и не научились нормально работать с некоторыми Нокиями-звонилками-дрочилками, по типу 1280 и подобными им. Тут часто бывают отлупы при дозвоне, либо голос фигня. А с остальными производителями в принципе ОК, да и с более навернутыми Нокиями (по типу Е51) и более свежими Нокиями так же.
 
  • Like
Реакції: DVP
Реєстрація
03.10.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7 Plus
Хтось знає коли у Луцьку буде оновлення вивіски на Vodafone? Будка з дзвінками закордон була літом в Там Тамі.
Я тебя умоляю, пожалуйста, не волнуйся! Я думаю, скоро.

Добавлено через 7 минут
В мене є можливість доступу до невеликої бази даних (більше 10 000) місцевих номерів. Якось з цікавості фільтрував по кодах операторів. МТС/Vodafone серйозно програє лайфу. Не пам'ятаю точних цифр, трохи більше 1000 номерів МТС загалом. Київстар, звісно поза конкуренцією, а Лайф тут в багатьох другою сімкою.
10 тис номерів на мільйонник - доволі невелика вибірка. Але тенденцію наочно демонструє. Цікаво: у кожному "голубому" місті є купка людей, які від початку користуються тільки МТС (і навпаки), ігноруючи суспільний тренд. Колись зустрічався із львів'янкою і пересадив її з київстару на мтс. Пройшло стільки років, а вона й досі на тому номері і чудово себе почуває.
 
Останнє редагування:

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
У Львові якось так склалося, що навіть якщо людина і користується Київстаром, то дуже висока ймовірність, що в неї ще є і Лайф. МТС дуже рідко. Тож вибірка справді не репрезентативна, бо вказаний переважно тільки один номер. Але з іншої сторони тут як при соцопитуванні. Навіть точніше, бо опитують як правило кілька тисяч. Тож у мене вибірка з меншою похибкою.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
матвей, ніхто нікого не опитував. Можливість поверхнево оцінити статистику це не мета, а побічний ефект того, куди є можливість підглянути. Транзитних чи туристів там нема.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Завтра, 3 сентября, в 11 часов дня открытие магазина Vodafone по ул. Дворцовая в г. Краматорск.
Радостные сообщения уже начали получать... На сайте информации об открытии нет.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
м. Кам'янське
MASolomko, сходи, там в начале должны быть розыгрыши призов: пауэрбанки и т.п.
И в течении дня за любую покупку дарят всякую китайскую пластмассовую фигню.
Ещё при покупке телефона большие скидки на аксессуары.
 
  • Like
Реакції: Howl

DSone

Заблокирован
Реєстрація
24.09.13
Місто
Днепропетровская область - КР
Телефон
Samsung Galaxy E5 Duos
Завтра, 3 сентября, в 11 часов дня открытие магазина Vodafone по ул. Дворцовая в г. Краматорск.
Радостные сообщения уже начали получать... На сайте информации об открытии нет.
Нафига они это всё открывают, если внутри у них бардак?

начали бы изнутри , потом сделали бы обвёртку. Так нет, внутри ***** просто а снаружи красота.
 

Ingvar

050/073
Реєстрація
31.05.09
Місто
Чернігів
Телефон
Galaxy A50
Завтра, 3 сентября, в 11 часов дня открытие магазина Vodafone по ул. Дворцовая в г. Краматорск.
Радостные сообщения уже начали получать... На сайте информации об открытии нет.
Давно та новость на сайте, несколько дней точно. https://www.vodafone.ua/uk/news/163-magazin-vodafone-vidkrivayetsya-u-kramatorsku.html
 
  • Like
Реакції: Howl
Зверху