Майбутнє Інтертелекому

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
як лінією котра завжди залишається активною.
Під час блекаутів бази саме Інтера Святим Духом живляться? А коли електрика є, то всі непогано працюють.
Не знаю, я нічого не стверджував саме щодо поточної ситуації.
Це було лише здогадкою котра базується на досвіді що в Інтера було менше базових станцій і працювали вони краще у порівнянні зі слонами. А саме, ідея втому, що у трійки базові станції мають помітно меншу зону відповідальності, а отже коли вони не працюють, відчувається це сильніше, і встановити батареї чи генератори на таку велику кількість станцій проблемно.

Інтер, як я думаю, і на цьому міг би зараз виїхати — на подачі клієнтам мережі "котра працює завжди".
Плюс клієнтів у Інтера менше, а отже і навантаження. Але головне то CDMA для дзвінків бо GSM зараз просто мертвий не чутно взагалі нікого.

Можу звісно помилятись, якщо так, буде цікаво почути від вас чому саме.

А от щодо "коли електрика є, працює непогану у всіх" можу одразу сказати що я бачу дві ситуації (Київстар) — у мене світло є, а мережі немає та у мене є світло і мережа, але Інтернет не працює. Коли світло вимикають або одразу ж падає, або через деякий час.
Vodafone працює постійно, що цікаво. Маю підозри що в них стоїть генератор та нормальні батареї
А якщо треба більше разів перенести, то номер втрачається?
Разом із мобілою, ага, бо на мобілі кількість eSIM теж обмежена 😂
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.08.17
Місто
Вараш
Телефон
Alcatel 3X 2019 (5048y)
Помню открытие ЦОА в Днепре в 2011 и свое первое знакомство с CDMA...
Теж таке припоминаю, відкриття ЦОА у Луцьку 2010 чи то в 2011. Тоді теж в перше познайомився із цим CDMA. Придбав тоді телефон в них на GSM і CDMA 2v1. Підписав договір і поїхав радісний додому, приїхав додому і зрозумів що мені впарили б/у телефон а не новий (були якісь фото на ньому + в телефонній книзі були чужі номера) Довелося їхати через увесь Луцьк щоб здати телефон назад. Ось таке в мене було знайомство з Інтертелекомом.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Я добре запам'ятав відкриття 19.04.11 у східних областях та у Львові
 

Олексiй

Заблокирован
Реєстрація
24.11.22
Місто
Киiв
Одно время Интером был очень доволен - особенно за не дорогие международные звонки
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Мій досвід був неприємний, завжди якась лажа була з Інтертелеком. Якось купив телефон але виявилося, що там де я живу користуватися неможливо бо поганий зв'язок Інтертелеком. При спробі повернути хоча б гроші назад за телефон не захотіли приймати назад, якусь відмазку знайшли висмоктану із пальця. Зараз би я їх нагнув а тоді не вийшло (був не такий досвідчений). А потім, через декілька років придбав їх 3G роутер зі знижкою що мені знову вийшло боком бо Інтертелеком припинив існування, і той роутер вдалося продати за символічну ціну набагато нижче ніж я купив.
Туди йому і шлях, що Інтертелеком припинив існування, хай здохне в ямі при дорозі. Ти несеш йому натхнення й гроші, а він вже сере на порозі.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
ІТ мав сенс десь з кінця 2000х до 2016, коли велика трійка нарешті отримала ліцензії.
Він тоді єдиний надавав можливість мати нормальний 3G з пристойним покриттям. Бонусам була можливість купувати б/в смарти на ebay у чудовому стані за шикарними цінами, бо попит на CDMA смарти був сильно нижче. Пам'ятаю свої тодішні HTC Hero та Evo 3D.
Щойно 3г з'явилось у великої трійки - оператора загалом можна одразу у смітник, або в дуже рідкісних випадках у якості модему у якесь село де пощастило з покриттям ІТ і не пощастило з покриттям трійки.
Жодного жалю що він закономірно помирає не маю.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
я б сказав до 2018, коли запустили 4G, після чого ІТ став абсолютно не конкурентним. Бо в 2016 все-таки Rev.B на 800 було явно кращим за UMTS на 2100, особливо якщо дивитись в сторону ВФ який тупо забив на не ключеві регіони
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Даже если бы Интер получил "даром" частоты 4G и финансирование на развитие сети, то сейчас, в условиях войны, шансы стать успешным четвертым оператором были бы околонулевые.

Но пока есть sip - ежемесячно поддерживаю деньгами.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Пакетик
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Понятное дело, что старый. Я не так давно "пакет с пакетами" разбирал, пять новых пакетов Nokia (прочные, большие) достал.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
А Интеру денег зажали на лицензию ЛТЕ, то Костельмана с Мороховским разводили на это, то кацапов.
 
Реєстрація
04.03.23
Місто
Kyiv
А Интеру денег зажали на лицензию ЛТЕ, то Костельмана с Мороховским разводили на это, то кацапов.
Зрівняли масштаб ,це як порівнювати всю Одеську область та село Можериці в Тернопільській області
 
Зверху