Масштабна аварія в мережах "Київстар" — 12 грудня 2023 р.

Плануєте змінити свій фінансовий номер (Київстар) на номер іншого оператора?

  • Так

  • Ні

  • Вже змінив (ла)

  • Подивитися результат


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.
Реєстрація
02.10.12
Місто
Харків
Телефон
Motorola Moto G32
Харків. 4G з'явився на моєму пристрої після 10 ранку, але не гріє. Дзвінки теж почали робити сьогодні з ранку, але вчора о 11 вечора - не працював, дзвонило, але не зв'язувало.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Реєстрація
27.03.08
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Note 5 64gb
Насправді КС не і не помітить відтоку
помітить-помітить. Купа людей змінили фінансовий номер чи просто розібралися з тим, як працює новий інший оператор. Хоч дітей-показушників не так багато, люди інертні і так і залишаться. Плюс проблеми не закінчилися - наступна хвиля буде коли побачимо баланси і що сталося з білінгом\чарджингом. Почне тема рясніти "вкрали 20 гривень" і все таке. Ну і зрозуміло, що в голові пересічного - КС "не надійний", репутація - велике діло.
Плюс, наскільки я розумію, зараз навіть в умовному Франківську - працюють кор-сервіси не у 100% абонентів. Хтось залишився за бортом з якихось причин, довести до 100% відновлення - так щоб у всіх стало як було займе багато часу.
Це не буде 50% зрозуміло, я б казав до 10 + зниження темпу підключення. Це капець як помітно
Заметно, конечно заметно, полностью согласен
но завтра хакнут, условный водафон, и будет все с точностью до наоборот. а на ВФ корпы тоже много. не так как на КС, но все равно хватает. Ясно одно - завязываться на 1 оператора никто не будет. все поставят по 2 симки в рабочие терминалы, трекеры и пр. а для звонков сделают какой-то дубликат, вроде IP телефонии, тем более в смартфонах это легко реализуется. а стационарную связь выведут на облако не в Украине. очень сильный удар будет
 
  • Like
Реакції: burn

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
luytel, дуже цікаво скільки з "Бігунів" через місяць побіжать знову до улюбленого Кс. Ось хоча б з форуму
 
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
В моєй локації не допомагає. 4G є, Інету нема ніякого - навіть на Edge.
Підтверджую, то саме Львів
Львів, дивно, на 4g +/- норм.Зараз з мобільного нету пишу, р-н перехрестя.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Bebobi, отож бо Аварії бувають і три дні як на мене це дуже пристойний результат навіть тиждень
 

arki

Заблокирован
Реєстрація
20.11.16
Місто
Житомир
у нас зявився голос десь ближче до ранку і значок 4джи теж але сперш інету не було зараз вже працює. швідкість 40мбт. USSD-запити не працюють, також не приходить і смс. 466 або 477 від робобаби тільки вітання дали пауза і обрив....
 
Реєстрація
04.07.23
Місто
Дніпро
Появился лте, сначала 5 мегабит, потом передача данных не работала, а сейчас вообще в 3г выпал
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Скажу вам больше. Хотел бы я как абонент, чтоб моя компания восстанавливалась за 3 дня? Да конечно. При этом это не реклама и основной у меня Лайф, по причине отличного покрытия в районе
 
Реєстрація
04.07.23
Місто
Дніпро
Bebobi, отож бо Аварії бувають і три дні як на мене це дуже пристойний результат навіть тиждень
Звісно, аварії бувають і це норм. Але цей приклад показав, що на ринку абсолютна монополія КС і з цим щомь робити треба.

Я буду радий, якщо його націоналізують, а за резулттатами аварії втратить 20% абонентів... Потім перерозподіл частот і ринок вирівняється. Це добре в результаті для абонентів і конкуренції
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Останні новини
За минулу добу, наші неймовірні спеціалісти: відновили послугу міжнародного голосового роумінгу; усунули проблему з обривами дзвінків; послугу «Домашнього Інтернету» відновлено на 95%; стабілізували зв'язок в Києві.

І ми дуже вдячні за їх витримку. Наразі понад 95% базових станцій мобільного зв`язку — працюють. Сьогодні ми продовжуємо відновлювати послуги передачі даних. Поступово, але впевнено. Так, як вимагає цього безпека.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Запорожье, только что ожила дата, чихает и кашляет то 4ж то 3ж но пытаеться работать
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Харьков
Харьков. Район Салтовка
H+ работает 8-10мбит
З такими параметрами:
Точка доступу APN www.kyivstar.net
Тип APN ipv6
Напишіть хто теж з Харкова
 
Статус
Закрита.
Зверху